iRedAdmin-Pro - en to bg_BG translation catalogue (484 entries)

en: %d admin(s) found.
bg_BG: Намерени са %d админ(а)

en: %d domain(s) found.
bg_BG: Намерени са %d домейн(а)

en: %d in total.
bg_BG: %d общо.

en: %d mail alias(es) found.
bg_BG: Намерени са %d препращания

en: %d user(s) found.
bg_BG: Намерени са %d пощи

en: %s account(s) exist.
bg_BG: Добавени са вече %s такива.

en: %s days, %s hours, %s minutes.
bg_BG: %s дни, %s часа, %s мин.

en: 1 Day
bg_BG: 1 ден

en: 1 Hour
bg_BG: 1 час

en: 1 Minute
bg_BG: 1 минута

en: About greylisting
bg_BG: За greylisting

en: About mail logs
bg_BG: За логовете на писмата

en: About quarantined mails
bg_BG: За писмата под карантина

en: Account activities
bg_BG: Операции свързани с този акаунт

en: Account already exists, please choose another one.
bg_BG: Акаунта вече съществува, моля изберете друг.

en: Account does not exist.
bg_BG: Акаунта не съществува.

en: Account is disabled.
bg_BG: Акаунта е деактивиран

en: Account is domain admin
bg_BG: Акаунта е домейн админ

en: Account is global admin
bg_BG: Акаунта е глобален админ

en: Account status
bg_BG: Статус на акаунта

en: Account type
bg_BG: Тип на акаунта

en: Activate account
bg_BG: Активиране на акаунт

en: Active
bg_BG: Активен

en: Add
bg_BG: Добави

en: Add account
bg_BG: Добави акаунт

en: Add admin
bg_BG: Добави админ

en: Add domain
bg_BG: Добави домейн

en: Add mail alias
bg_BG: Добави препращане

en: Add mail alias under domain
bg_BG: Добави препращане за домейн

en: Add mail user
bg_BG: Добави поща

en: Add mail user under domain
bg_BG: Добави поща за домейн

en: Add mailing list
bg_BG: Добави препращане

en: Add new members
bg_BG: Добави нови участници

en: Add new moderators
bg_BG: Добави нови модератори

en: Add one
bg_BG: Желаеш ли да добавиш

en: Add one more?
bg_BG: Желаеш ли да добавиш още един?

en: Add whitelist and blacklist
bg_BG: Добавяне в БЕЛИЯ/ЧЕРНИЯ списък

en: Address format
bg_BG: Формат на записите

en: Admin
bg_BG: Админ

en: Admin Log
bg_BG: Лог на операциите

en: Admin created.
bg_BG: Админа е създаден.

en: Admin login
bg_BG: Админ вход

en: Admins
bg_BG: Админи

en: Admins under domain: %s
bg_BG: Админи за домейн: %s

en: Advanced
bg_BG: Разширени

en: Alias
bg_BG: Препращане

en: Alias domains
bg_BG: Паркирани домейни

en: Aliases
bg_BG: Препращания

en: Aliases under domain: %s.
bg_BG: Препращания за домейн: %s.

en: All accounts
bg_BG: Всички акаунти

en: All admins
bg_BG: Всички админи

en: All domains
bg_BG: Всички домейни

en: All domains under your control.
bg_BG: Всички домейни, които може да управлявате.

en: All sub-domains
bg_BG: Всички поддомейни

en: Allocated
bg_BG: Общ размер

en: Allow this admin to mark other mail user as domain admin
bg_BG: Позволи на този админ да може да създава други домейн админ

en: Always insert X-Spam-* headers
bg_BG: Винаги добавяй ред X-Spam-* в хедърите

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: At least %s characters.
bg_BG: Най-малко %s символа.

en: Attachments
bg_BG: Прикачени файлове

en: Available quota:
bg_BG: Налична квота:

en: BCC
bg_BG: СК (BCC)

en: BCC incoming emails to other address
bg_BG: Добавяй СК (BCC) на входящите писма до следния адрес

en: BCC outgoing emails to other address
bg_BG: Добавяй СК (BCC) на изходящите писма до следния адрес

en: Backup
bg_BG: Бекъп

en: Backup MX
bg_BG: Бекъп

en: Bad Header
bg_BG: Невалидни Хедъри

en: Banned
bg_BG: Забранени Файлове

en: Blacklisted recipients
bg_BG: Изпращачи в ЧЕРНИЯ списък

en: Blacklisted senders
bg_BG: Изпращачи в ЧЕРНИЯ списък

en: CIDR formatted range of IP addresses
bg_BG: CIDR форматиран диапазон от IP адреси

en: Catch-all Addresses
bg_BG: Catch-all адреси

en: Catch-all address may receive many spam emails.
bg_BG: Catch-all адреса(те) може да получават много писма съдържащи спам.

en: Change email address
bg_BG: Промяна на имейл адреса

en: Change email address to
bg_BG: Промени имейл адреса на

en: Change password
bg_BG: Промяна на парола

en: Choose Action
bg_BG: -Избери действие-

en: Choose activity type
bg_BG: Изберете къде да бъде проверено

en: Clean
bg_BG: Чисти

en: Comment
bg_BG: Коментар

en: Company/Organization Name
bg_BG: Организация

en: Confirm new password
bg_BG: Потвърди новата парола

en: Contact webmaster
bg_BG: Връзка с уебмастър

en: Cumulative size of all inbound emails
bg_BG: Общ размер на всички входящи писма

en: Cumulative size of all outbound emails
bg_BG: Общ размер на всички изпратени писма

en: Current password is incorrect.
bg_BG: Текущата парола не е правилна.

en: Custom:
bg_BG: Ръчно:

en: Customize mail filter rule
bg_BG: Персонализирано мейл филтър правило

en: Customize mail filter rule over TLS/SSL
bg_BG: Персонализирано мейл филтър правило чрез TLS/SSL

en: DISABLED
bg_BG: ДЕАКТИВИРАНО

en: Dashboard
bg_BG: Табло за управление

en: Date
bg_BG: Дата и час

en: Default bcc address for incoming emails for new user
bg_BG: Адрес добавен като СК във входящите писма по подразбиране за нови пощи

en: Default bcc address for outgoing emails for new user
bg_BG: Адрес добавен като СК във изходящите писма по подразбиране за нови пощи

en: Default is %s.
bg_BG: По подразбиране е %s.

en: Default language for new user
bg_BG: Език по подразбиране за нови потребители

en: Default quota of new user
bg_BG: Квота по подразбиране при създаване на нови пощи

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Delete account
bg_BG: Изтрий акаунт

en: Delete all in database
bg_BG: Изтрий всички записи

en: Delete selected
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина

en: Delete selected, and blacklist entire recipient domain(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в ЧЕРНИЯ списък домейните на получателите

en: Delete selected, and blacklist entire sender domain(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в ЧЕРНИЯ списък домейните на изпращачите

en: Delete selected, and blacklist recipient domain(s) and all sub-domains
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина, добави в ЧЕРНИЯ списък домейните на получателите и всички поддомейни

en: Delete selected, and blacklist recipient(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в ЧЕРНИЯ списък пощите на получателите

en: Delete selected, and blacklist sender domain(s) and all its sub-domains
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина, добави в ЧЕРНИЯ списък домейните на изпращачите и всички техни поддомейни

en: Delete selected, and blacklist sender domain(s) and all sub-domains
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина, добави в ЧЕРНИЯ списък домейните на изпращачите и всички поддомейни

en: Delete selected, and blacklist sender(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в ЧЕРНИЯ списък пощите на изпращачите

en: Delete selected, and whitelist entire recipient domain(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък домейните на получателите

en: Delete selected, and whitelist entire sender domain(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък домейните на изпращачите

en: Delete selected, and whitelist recipient domain(s) and all sub-domains
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина, добави в БЕЛИЯ списък домейните на получателите и всички поддомейни

en: Delete selected, and whitelist recipient(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък пощите на получателите

en: Delete selected, and whitelist sender domain(s) and all sub-domains
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина, добави в БЕЛИЯ списък домейните на изпращачите и всички поддомейни

en: Delete selected, and whitelist sender(s)
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък пощите на изпращачите

en: Disable
bg_BG: Деактивирай

en: Disable account
bg_BG: Деактивирай акаунт

en: Disabled
bg_BG: Деактивиран

en: Disabled accounts
bg_BG: Деактивирай акаунт

en: Disabled domain profiles
bg_BG: Деактивирани домейни

en: Disabled domains
bg_BG: Деактивирани домейни

en: Disabled self-service preferences
bg_BG: Деактивирани настройки в режим на самообслужване

en: Disabled user profiles
bg_BG: Деактивирани пощи

en: Display Name
bg_BG: Име за показване

en: Do not apply greylisting on emails sent from domains listed below
bg_BG: Активирай greylisting за избраните акаинти

en: Do not apply greylisting on listed senders
bg_BG: Активирай greylisting за избраните акаинти

en: Domain
bg_BG: Домейн

en: Domain Admins
bg_BG: Домейн Админи

en: Domain Name
bg_BG: Име на Домейна

en: Domain activities
bg_BG: Операции свързани с този домейн

en: Domain admin
bg_BG: Домейн админ

en: Domain admin cannot assign more than max quota to a mail user.
bg_BG: Домейн админа не може да задава по-голяма квота от максималната зададена за поща при създаване на нова такава

en: Domain already exists. Please check both primary or alias domains.
bg_BG: Домейна съществува. Провери добавените или паркираните домейни.

en: Domain and its sub-domains
bg_BG: Домейн и неговите поддомейни

en: Domain created.
bg_BG: Домейна е създаден.

en: Domain name is empty.
bg_BG: Полето за домейн е празно.

en: Domain name or mail address
bg_BG: Домейн или имейл адрес

en: Domain name or username is missed.
bg_BG: Домейна или пощата е пропуснато.

en: Domain quota size
bg_BG: Квота за целия домейн

en: Domain quota size exceeded. Please contact your administrator or service provider to increase it.
bg_BG: Квота за домейн е достигната. Свържете се с глобален админ или администратора на сървъра, за да я увеличи.

en: Domains
bg_BG: Домейни

en: Domains and Accounts
bg_BG: Домейни и Акаунти

en: Edit account profile
bg_BG: Редактиране на настройките за акаунт

en: Edit domain profile
bg_BG: Редактиране на настройките за домейн

en: Edit quota setting
bg_BG: Редактиране на настройките за квота

en: Email address or domain names
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки имейл адрес да е на НОВ ред.

en: Email address was changed.
bg_BG: Имейл адреса беше променен.

en: Email addresses of alias accounts
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки имейл адрес да е на НОВ ред.

en: Emails
bg_BG: Писма

en: Emails delivered to non-exist mail accounts will be forwarded to catch-all address(es).
bg_BG: Писмата доствени до несъществуващи пощи ще бъдат препратени до Catch-all адреса(те).

en: Emails sent to <em><strong>user@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> will be delivered to <em><strong>user@%s</strong></em>.
bg_BG: Писмата изпратени до <em><strong>поща@[ПАРКИРАН_ДОМЕЙН]</strong></em> ще бъдат доставени до <em><strong>поща@%s</strong></em>.

en: Empty address is not allowed.
bg_BG: Не е възможно полето за адрес да е празно.

en: Empty password is not allowed.
bg_BG: Не е възможно полето за парола да е празно.

en: Enable
bg_BG: Активирай

en: Enable alias account
bg_BG: Активирай този акаунт

en: Enable bad-header checking
bg_BG: Активирай ограниченията за изпращане

en: Enable domain alias
bg_BG: Деактивирани домейни

en: Enable mail forwarding
bg_BG: Активирай препращане

en: Enable this account
bg_BG: Активирай този акаунт

en: Enable this domain
bg_BG: Активирай този домейн

en: Enable virus checking
bg_BG: Активирай този акаунт

en: Enabled Services
bg_BG: Активирани услуги

en: Entire domain
bg_BG: Конкретен домейн

en: Error while checking new version of iRedAdmin-Pro:
bg_BG: Грешка при проверката за нова версия на iRedAdmin-Pro:

en: Error while getting license info:
bg_BG: Грешка при проверката на информацията за лиценза:

en: Error:
bg_BG: Грешка:

en: Events
bg_BG: Събития

en: Everyone can send mail to this address
bg_BG: Всеки може да изпраща писма до този адрес

en: Exceeded domain account limit. Please contact your administrator or service provider to increase it.
bg_BG: Броя акаунти за домейн е достигната. Свържете се с глобален админ или администратора на сървъра, за да я увеличи.

en: Expire date
bg_BG: Дата на изтичане

en: Expired
bg_BG: Изтекъл

en: External moderators
bg_BG: Добави нови модератори

en: Fetching mails via IMAP
bg_BG: Извличане на писма през IMAP

en: Fetching mails via IMAP over TLS/SSL
bg_BG: Извличане на писма през IMAP чрез TLS/SSL

en: Fetching mails via POP3
bg_BG: Извличане на писма през POP3

en: Fetching mails via POP3 over TLS/SSL
bg_BG: Извличане на писма през POP3 чрез TLS/SSL

en: Filter accounts by first character in email addresses
bg_BG: Филтрирай акаунтите по първата буква от името й

en: Filter domains by first character in mail domain name
bg_BG: Филтрирай домейните по първата буква от името му

en: Filter:
bg_BG: Филтър:

en: First Page
bg_BG: Първа Страница

en: First name
bg_BG: Първо име

en: For Inbound Mails
bg_BG: Активирай ограниченията за входящи писма

en: For Outbound Mails
bg_BG: Активирай ограниченията за изходящи писма

en: For advanced settings and further information please see
bg_BG: За допълнителни настройки и пвече информация, моля вижте

en: Forward mails to address
bg_BG: Препрати писмата към адрес

en: Forwarding
bg_BG: Препращане

en: General
bg_BG: Основни

en: Global Admin
bg_BG: Глобален Админ

en: Global Spam Policy
bg_BG: Глобални Спам Политики

en: Global admin
bg_BG: Глобален админ

en: Grant admin
bg_BG: Главен админ

en: Greylisting helps block out huge amounts of spam, not recommended to turn it off.
bg_BG: Greylisting помага за спирането на огромно количество спам писма и НЕ СЕ препоръчва да го изключвате.

en: Greylisting is a method of defending your email users against spam. A mail transfer agent (MTA, e.g. Postfix) using greylisting will temporarily reject any email from a sender it does not recognize. If the mail is legitimate the originating server will, after a delay, try again and, if sufficient time has elapsed (usually 7 to 30 minutes), the email will be accepted.
bg_BG: Greylisting е метод за защита на вашите пощи от спам. Софтуерът за транспорт на писма (MTA, напр. Postfix) използващ greylisting ВРЕМЕННО ще отхвърли писмата от всеки един изпращач, като ще изчака мейл сървъра на изпращача да изпрати писмото отново. Ако изпращачае легитимен и мейл сървъра от другата страна е конфигуриран правилно ще достави писмото отново след определен период (обикновенно между 7 и 30 минути), тогава писмото ще бъде доставено успешно.

en: Greylisting settings have been updated.
bg_BG: Greylisting настройките бяха обновени.

en: Hostname
bg_BG: Име на сървъра

en: IP Address
bg_BG: IP адрес

en: If many clean mails were marked as spam, please slightly increase the score.
bg_BG: Ако много, напрактика чисти писма биват маркирани като спам, моля увеличете стойността на оценката, която сте задали

en: If many spam message were not classified, please slightly decrease the score.
bg_BG: Ако много писма съдържащи спам не бъдат маркирани като спам намалете стойността на оценката, която сте задали

en: Increase it now?
bg_BG: Увеличаване сега?

en: Internal Members
bg_BG: Добави нови участници

en: Internal Moderators
bg_BG: Добави нови модератори

en: Invalid account.
bg_BG: Невалиден акаунт.

en: Invalid action.
bg_BG: Невалидно действие.

en: Invalid domain name or mail address.
bg_BG: Невалидно домейн име или имейл адрес.

en: Invalid domain name.
bg_BG: Невалидно домейн име

en: Invalid mail address.
bg_BG: Невалиден имейл адрес.

en: Invalid product id.
bg_BG: Невалиден ID на продукта.

en: Invalid request data.
bg_BG: Невалидни поискани данни.

en: Is a global admin.
bg_BG: е глобален админ.

en: Job Title
bg_BG: Длъжност

en: Keyword
bg_BG: Търсене за:

en: Kind
bg_BG: Вид

en: Last Page
bg_BG: Последна Страница

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Latest version
bg_BG: Последна версия

en: Leave it empty to use <a href='%s'>domain setting</a>.
bg_BG: Остави празно, за да използваш <a href='%s'>настройките на домейна</a>.

en: License
bg_BG: Лиценз

en: License is active
bg_BG: Лиценза е активен

en: License status
bg_BG: Статус на лиценза

en: Lifetime license
bg_BG: Доживотен лиценз

en: List all mail aliases.
bg_BG: Списък на всички препращания.

en: List all mail users.
bg_BG: Списък на всички пощи.

en: Lists
bg_BG: БЯЛ списък

en: Logged in as %s
bg_BG: Влезли сте като %s

en: Login
bg_BG: Вход

en: Login required
bg_BG: Изисква се вход

en: Login to manage your mail domains & accounts
bg_BG: Влезте, за да управлявате домейните и акаунтите си

en: Logout
bg_BG: Изход

en: Mail Address
bg_BG: Имейл адрес

en: Mail Aliases
bg_BG: Препращания

en: Mail Body
bg_BG: Текст на съобщението

en: Mail Headers
bg_BG: Хедъри на съобщението

en: Mail Users
bg_BG: Пощи

en: Mail alias created.
bg_BG: Препращането е създадено.

en: Mail sent to alias will be forwarded to members.
bg_BG: Писмата изпратени до списъка за препращане ще бъдат препратени към членовете.

en: Mailbox Quota
bg_BG: Квота

en: Mails Sent by Domain: %s
bg_BG: Писма изпратени от домейн: %s

en: Mails Sent by User: %s
bg_BG: Писма изпратени от поща: %s

en: Mails sent from blacklisted senders will be quarantined by default.
bg_BG: Писма изпратени от изпращачи добавени в ЧЕРНИЯ списък ще бъдат поставяни под карантина по подразбиране.

en: Mails were deleted, and recipient domain(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и домейните на получателите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted, and recipient domain(s) were whitelisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и домейните на получателите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were deleted, and recipient(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и пощите на получателите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted, and recipient(s) were whitelisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и пощите на получателите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were deleted, and sender domain(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и домейните на изпращачите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted, and sender(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити и пощите на изпращачите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted, recipient domain(s) and sub-domain(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити, домейните и поддомейните на получателите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted, recipient domain(s) and sub-domain(s) were whitelisted.
bg_BG: Писмата са изтрити, домейните и поддомейните на получателите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were deleted, sender domain(s) and sub-domain(s) were blacklisted.
bg_BG: Писмата са изтрити, домейните и поддомейните на изпращачите са добавени в ЧЕРНИЯ списък.

en: Mails were deleted.
bg_BG: Писмата са изтрити.

en: Mails were released, and sender domain(s) were whitelisted.
bg_BG: Писмата са освободени от карантина и домейните на изпращачите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were released, and sender(s) were whitelisted.
bg_BG: Писмата са освободени от карантина и пощите на изпращачите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were released, sender domain(s) and sub-domains were whitelisted.
bg_BG: Писмата са освободени от карантина, домейните и поддомейните на изпращачите са добавени в БЕЛИЯ списък.

en: Mails were released.
bg_BG: Писмата са освободени от карантина

en: Manage per-user white/blacklists
bg_BG: Управление на белия/черния списък за конкретна поща

en: Manage quarantined mails
bg_BG: Управление на писмата под карантина

en: Managed Domains
bg_BG: Управлявани домейни

en: Mark as backup MX
bg_BG: Домейна ползва този сървър като Backup MX

en: Mark as domain admin
bg_BG: Отбележи като домейн админ

en: Mark as global admin
bg_BG: Отбележи като глобален админ

en: Mark this user as
bg_BG: Отбележи тази поща като

en: Max quota of mail user
bg_BG: Макс. размер на квотата за поща

en: Max size of single email
bg_BG: Максимален размер за едно писмо

en: Maximum password length
bg_BG: Максимален брой символи в паролата

en: Member assigned success.
bg_BG: Участника е добавен успешно.

en: Member of Mail Aliases
bg_BG: Участник към списък за препращане

en: Member removed success.
bg_BG: Участника е премахнат успешно.

en: Members
bg_BG: Участници

en: Message
bg_BG: Информация, свързана с това действие

en: Minimum password length
bg_BG: Минимален брой символи в паролата

en: Mobile
bg_BG: Мобилен

en: Moderators
bg_BG: Модератори

en: Moderators assigned success.
bg_BG: Модераторите са добавени успешно.

en: Moderators removed success.
bg_BG: Модераторите са премахнати успешно.

en: Monitor incoming emails via BCC
bg_BG: Наблюдение на входящите писма чрез СК (BCC)

en: Monitor outgoing emails via BCC
bg_BG: Наблюдение на изходящите писма чрез СК (BCC)

en: Multiple addresses are NOT supported.
bg_BG: Не е възможно добавянето на повече от един адрес, до който да се изпраща скрито копие

en: Network
bg_BG: Мрежа

en: New password
bg_BG: Нова парола

en: New password must NOT contain more than %s characters.
bg_BG: Новата парола НЕ ТРЯБВА да съдържа повече от %s символа.

en: New password must contain at least %s characters.
bg_BG: Новата парола трябва да съдържа най-малко %s символа.

en: New passwords are not match.
bg_BG: Новите пароли не съвпадат.

en: New version is available.
bg_BG: Налична е нова версия.

en: New version of iRedAdmin-Pro, %s, is now available for upgrading. <a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>
bg_BG: Налична е нова версия за обновяване на iRedAdmin-Pro - %s <a href='%s/system/license' class='button green'>Повече информация</a>

en: News & Announcements
bg_BG: Новини и Съобщения

en: Next Page
bg_BG: Следваща Страница

en: No account selected.
bg_BG: Не е избран акаунт.

en: No admin log.
bg_BG: Не са намерени записи в лога с операциите.

en: No digit number in password.
bg_BG: Паролата трябва да съдържа цифра.

en: No domain under control.
bg_BG: Няма домейни, които може да управлявате.

en: No free domain quota left.
bg_BG: Няма останала налична квота за домейна

en: No incoming mails.
bg_BG: Не са намерени наскоро получени писма.

en: No letter in password.
bg_BG: Паролата трябва да съдържа малка латинска буква.

en: No mail admin available.
bg_BG: Все още няма добавени домейни.

en: No mail alias available.
bg_BG: Все още няма добавени препращания.

en: No mail domain available.
bg_BG: Все още няма добавени домейни.

en: No mail user available.
bg_BG: Все още няма добавени акаунти.

en: No members.
bg_BG: Добави нови участници

en: No moderator selected.
bg_BG: Не е избран модератор.

en: No moderators.
bg_BG: Модератори

en: No more than %s characters.
bg_BG: Не повече от %s символа.

en: No outgoing mails.
bg_BG: Няма наскоро изпратени писма.

en: No quarantined mails.
bg_BG: Няма наскоро поставяни под карантина писма.

en: No special character in password.
bg_BG: Паролата трябва да съдържа специялен символ.

en: No uppercase letter in password.
bg_BG: Паролата трябва да съдържа ГОЛЯМА латинска буква.

en: Normal admin cannot view and update disabled profiles in account profile page.
bg_BG: Нормалния админ не може да вижда и редактира деактивирани профили в страницата за редактиране на поща.

en: Normal mail user cannot view and update disabled preferences.
bg_BG: Нормална потребителска поща не може да преглежда и актуализира изключени настройки в режим на самообслужване.

en: Not a global admin.
bg_BG: Не е глобален админ.

en: Not allowed to create mail alias under this domain.
bg_BG: Не е позволено създаването на препращане за този домейн.

en: Not allowed to create mail user under this domain.
bg_BG: Не е позволено създаването поща за този домейн.

en: Note: Global admin can manage all mail domains.
bg_BG: ВАЖНО: Глобалния админ може да управлява всички домейни

en: Number of aliases
bg_BG: Брой препращания

en: Number of domains
bg_BG: Брой домейни

en: Number of max inbound emails
bg_BG: Максимален брой входящи писма

en: Number of max mail aliases
bg_BG: Максимален брой препращания

en: Number of max mail users
bg_BG: Максимален брой пощи

en: Number of max outbound emails
bg_BG: Максимален брой изходящи писма

en: Number of users
bg_BG: Брой пощи

en: Old password
bg_BG: Стара парола

en: One IP address or CIDR network per line.
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки имейл адрес да е на НОВ ред.

en: One domain per line.
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки запис да е на НОВ ред.

en: One record per line.
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки запис да е на НОВ ред.

en: One sender per line.
bg_BG: ЗАДЪЛЖИТЕЛНО всеки запис да е на НОВ ред.

en: Operation completed.
bg_BG: Операцията е успешна.

en: Or create other mail accounts:
bg_BG: Или създай други пощи:

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password is empty.
bg_BG: Паролата е празна.

en: Password is too long.
bg_BG: Паролата е прекалено дълга.

en: Password is too short.
bg_BG: Паролата е прекалено къса.

en: Password must contain
bg_BG: Паролата трябва да съдържа

en: Path to mailbox
bg_BG: Директория на пощата

en: Per-domain throttling has higher priority than default throttling set in this page, per-user throttling has the highest priority.
bg_BG: Ограниченията за домейн са с по-висок приоритет от зададените в тази страница ограничения. Ограниченията за конкретна поща са с най-висок приоритет.

en: Per-user bcc settings has higher priority than per-domain bcc settings.
bg_BG: Настойките за СК (BCC) добавени за поща са с по-висок приоритет от настройките за домейн.

en: Per-user throttle setting has higher priority.
bg_BG: Настройките за ограничения на поща са с по-висок приоритет.

en: Per-user whitelists & blacklists has highest priority, then per-domain setting, then global setting.
bg_BG: Създадените за поща БЯЛ/ЧЕРЕН списък имат НАЙ-ВИСОК приоритет. След това по приоритет са създадените БЯЛ/ЧЕРЕН списък за  домейн. Накрая по приоритет са глобалния БЯЛ/ЧЕРЕН списък.

en: Period of time
bg_BG: Период от време

en: Permission denied.
bg_BG: Нямате достатъчно права.

en: Personal information
bg_BG: Лична информация

en: Please choose managed domains below.
bg_BG: Моля, изберете домейните от списъка отдолу.

en: Please do not use non-ascii character in password.
bg_BG: Моля, използвайте САМО малки и ГОЛЕМИ латински букви в паролата.

en: Please either mark mail user as domain admin or create a separate admin account.
bg_BG: Препоръчително е да маркирате вече създадена поща като домейн админ от страницата за настройка на поща, вместо да създавате отделен админ акаунт.

en: Please select at least one account.
bg_BG: Моля, изберете поне един акаунт.

en: Please select at least one domain.
bg_BG: Моля, изберете поне един домейн.

en: Postfix manual page
bg_BG: Помощна страница на Postfix

en: Preferences
bg_BG: Настройки

en: Preferred language
bg_BG: Избран език

en: Prefix text [SPAM] to the subject of spam
bg_BG: Добави префикс [SPAM] към заглавието

en: Previous Page
bg_BG: Предишна Страница

en: Product name
bg_BG: Име на продукта

en: Profile of admin:
bg_BG: Настройки на админ:

en: Profile of alias:
bg_BG: Настройки на препращане:

en: Profile of domain:
bg_BG: Настройки на домейн:

en: Profile of user:
bg_BG: Настройки на поща:

en: Profile updated failed.
bg_BG: Неуспешно записване на промените.

en: Purchase a new license
bg_BG: Закуване на нов лиценз

en: Purchase date
bg_BG: Дата на закупуване

en: Quarantine bad-header email
bg_BG: Няма наскоро поставяни под карантина писма.

en: Quarantine spam
bg_BG: Поставени под карантина спам писма

en: Quarantine virus
bg_BG: Писма под карантина

en: Quarantined
bg_BG: Под карантина

en: Quarantined Mails
bg_BG: Писма под карантина

en: Quarantined Mails of Domain: %s
bg_BG: Писма под карантина на домейн: %s

en: Quarantined Mails of User: %s
bg_BG: Писма под карантина на поща: %s

en: Quarantined mails are not delivered to users' mailboxes yet, you can either delete them or release them. Mails will be delivered to user mailboxes after released.
bg_BG: Писмата поставени под карантина все още не са доставени в пощите, до които са адресирани. Имате възможност да ги изтриете или освободите от карантината. Освободените от карантина писма ше бъдат доставени до пощата, до която са адресирани.

en: Quota
bg_BG: Квота

en: Received
bg_BG: Получени писма

en: Received Mails
bg_BG: Получени писма

en: Received Mails of Domain: %s
bg_BG: Получени писма на домейн: %s

en: Received Mails of User: %s
bg_BG: Получени писма на поща: %s

en: Recipient
bg_BG: Получател

en: Record comment can be added after a #
bg_BG: Коментара може да бъде добавен след SPACE (интервал)

en: Records were successfully added.
bg_BG: Записите са добавени успешно.

en: Records were successfully updated.
bg_BG: Записите са обновени успешно.

en: Release Notes and Upgrade Tutorials
bg_BG: Бележки по изданието и статии за обновяване

en: Release selected
bg_BG: Освободи избраните писма под карантина

en: Release selected, and whitelist entire sender domain(s)
bg_BG: Освободи избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък домейните на изпращачите

en: Release selected, and whitelist sender domain(s) and all sub-domains
bg_BG: Освободи избраните писма под карантина, добави в БЕЛИЯ списък домейните и всички поддомейни на изпращачите

en: Release selected, and whitelist sender(s)
bg_BG: Освободи избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък пощите изпращачите

en: Renew license
bg_BG: Поднови лиценз

en: Revoke admin privilege
bg_BG: Премахване на админ права

en: Sample
bg_BG: Деактивирай

en: Save a copy in mailbox
bg_BG: Копие при препращане

en: Save changes
bg_BG: Запази направените промени

en: Score
bg_BG: Оценка

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search activities
bg_BG: Търсене в логовете на писмата

en: Search keyword could not be empty.
bg_BG: Нужно е да напишете какво търсите... иначе няма как да знаем :)

en: Search mail accounts
bg_BG: Търсене

en: Search results.
bg_BG: Резултати от търсенето

en: Seconds
bg_BG: Секунди

en: Security token did not match. Please refresh current page and re-perform form action.
bg_BG: Секретния токън не съвпада. Моля, презаредете страницата и поворете действието, което се опитвате да извършите.

en: Selected accounts were deleted.
bg_BG: Избраните акаунти са изтрити.

en: Selected accounts were disabled.
bg_BG: Избраните акаунти са деактивирани.

en: Selected accounts were enabled.
bg_BG: Избраните акаунти са активирани.

en: Selected accounts were marked as domain admin.
bg_BG: Избраните акаунти са добавени като домейн админи

en: Selected accounts were marked as global admin.
bg_BG: Избраните акаунти са добавени като глобални админи

en: Selected accounts were unmarked as domain admin.
bg_BG: На избраните акаунти са премахнати правата на домейн админи

en: Selected accounts were unmarked as global admin.
bg_BG: На избраните акаунти са премахнати правата на глобални админи

en: Selected domains were disabled.
bg_BG: Избраните домейни са деактивирани.

en: Selected domains were enabled.
bg_BG: Избраните домейни са активирани.

en: Selected log records were deleted.
bg_BG: Избраните лог операции са изтрити.

en: Selected records were deleted.
bg_BG: Избраните записи са изтрити.

en: Self-service
bg_BG: Самообслужване

en: Send me an email with download link
bg_BG: Изпрати ми имейл с линк за сваляне

en: Sender
bg_BG: Изпращач

en: Sender address format
bg_BG: Имейл на изпращача

en: Sending mails via SMTP
bg_BG: Изпращане на писма през SMTP

en: Sending mails via SMTP over TLS/SSL
bg_BG: Изпращане на писма през SMTP чрез TLS/SSL

en: Sent
bg_BG: Изпратени писма

en: Sent Mails
bg_BG: Изпратени писма

en: Server Load
bg_BG: Натоварване на сървъра

en: Server-side size limit exceeded. Please increase "sizelimit" in your LDAP server.
bg_BG: Зададения размер на сървъра е достигнат. Увеличи "sizelimit" в настройките наLDAP сървъра.

en: Session expired, please re-login.
bg_BG: Сесията е изтекла. Нужно е да се логнеш отново.

en: Set mail forwarding
bg_BG: Задай пренасочване

en: Set to 0 for unlimited.
bg_BG: Задай 0 за да няма ограничение

en: Set value to -1 means not allowed to create this kind of account.
bg_BG: Зададено -1 означава, че не е позволено създаването на такъв вид акаунт.

en: Set value to 0 for unlimited.
bg_BG: Задай 0 за да няма ограничение

en: Set value to 0 or leave it empty for unlimited.
bg_BG: Задай 0 или остави празно, за да няма ограничение.

en: Show in Global Address Book
bg_BG: Покажи в Глобалната адресна книга

en: Single IP Address
bg_BG: Конкретен IP адрес

en: Single user
bg_BG: Конкретна поща

en: Size
bg_BG: Размер

en: Spam
bg_BG: Спам

en: Spam Policy
bg_BG: Спам Политики

en: Statistics of latest 24 hours
bg_BG: Статистика за последните 24 часа

en: Store password in plain text
bg_BG: Съхрани паролата в чист текст

en: Stored
bg_BG: Съхранени

en: Stored emails
bg_BG: Брой съхранени

en: Subject
bg_BG: Заглавие на писмото

en: Submit
bg_BG: Приложи

en: Submited domain name is incorrect.
bg_BG: Въведения домейн е невалиден.

en: Support
bg_BG: Поддръжка

en: System
bg_BG: Система

en: System Information
bg_BG: Системна информация

en: Telephone Number
bg_BG: Телефонен Номер

en: These addresses will be assigned to newly created mail user as per-user bcc address.
bg_BG: Тези адреси добавени към новосъздадените пощи като СК (BCC) към конкретна поща.

en: This is a mail alias.
bg_BG: Списък на всички препращания.

en: This is a mailing list.
bg_BG: Списък на всички препращания.

en: This is default throttling applied to all individual accounts.
bg_BG: Тези ограничения ще бъдат зададени за всички отделни акаунти

en: Throttle
bg_BG: Ограничения

en: Throttling
bg_BG: Ограничения

en: Time
bg_BG: Дата и час

en: Time zone
bg_BG: Часова зона

en: Unlimited
bg_BG: Неограничен

en: Unmark as domain admin
bg_BG: Премахни правата на домейн админ

en: Unmark as global admin
bg_BG: Премахни правата на глобален админ

en: Unrestricted
bg_BG: Неограничени

en: Update whitelists and blacklists
bg_BG: Обновяване на whitelists и blacklists

en: Uptime
bg_BG: Време на работа

en: Used
bg_BG: Използвани

en: User
bg_BG: Поща

en: User created.
bg_BG: Пощата е създадена.

en: User login (self-service)
bg_BG: Поща за вход (самообслужване)

en: User with wildcard
bg_BG: Поща с маска

en: User/Employee ID
bg_BG: Потребителско ID

en: Username
bg_BG: Потребител

en: Username must be an valid email address.
bg_BG: Потребителското име трябва да е валиден имейл адрес.

en: Username or password is incorrect.
bg_BG: Потребителското име или паролата са грешни.

en: Users
bg_BG: Пощи

en: Users under domain: %s
bg_BG: Пощи за домейн: %s

en: Valid record formats
bg_BG: Формат на записите

en: View members
bg_BG: Добави нови участници

en: View or hide mail body and headers
bg_BG: Покажи или скрий текста и хедърите на писмото

en: View received mails and white/blacklist senders
bg_BG: Изтрий избраните писма под карантина и добави в БЕЛИЯ списък пощите на изпращачите

en: Virus
bg_BG: Писма с Вирус

en: Warning
bg_BG: ВНИМАНИЕ

en: White/Blacklist
bg_BG: БЯЛ/ЧЕРЕН списък

en: White/Blacklists
bg_BG: БЯЛ/ЧЕРЕН списък

en: Whitelist has higher priority than blacklist.
bg_BG: БЕЛИЯ списък има по-висок приоритет от ЧЕРНИЯ.

en: Whitelisted recipients
bg_BG: БЯЛ списък на изпращачите

en: Whitelisted senders
bg_BG: БЯЛ списък на изпращачите

en: Whitelists & Blacklists
bg_BG: БЯЛ/ЧЕРЕН списък

en: Who can send email to this list
bg_BG: Кой може да изпраща писма до този списък

en: You are running version %s
bg_BG: Този сървър използва %s

en: You can NOT create more users under domain %s.
bg_BG: НЕ Е ВЪЗМОЖНО да създавате повече пощи за домейн %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail alias(es) under domain %s.
bg_BG: Имате възможност да създадете още <strong>%d</strong> препращания за домейн %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail user(s) under domain %s.
bg_BG: Имате възможност да създадете още <strong>%d</strong> пощи за домейн %s.

en: You can enable self-service (per-domain setting) to allow users to manage their own preferences and more.
bg_BG: Може да активирате режим "самообслужване" (в настройките на домейна), за да дадете възможност на всяка една поща да управлява нейните собствени настройки.

en: You can set per-domain and per-user throttling in account profile page.
bg_BG: Може да задавате ограничения за домейн или поща в страницата за Домейни и акаунти.

en: You can set per-domain throttling in domain profile page.
bg_BG: Може да задавате ограничения за домейн или поща в страницата за Домейни и акаунти.

en: You can set per-user throttling in account profile page.
bg_BG: Може да задавате ограничения за домейн или поща в страницата за Домейни и акаунти.

en: You can't create mail aliases under domain %s.
bg_BG: Не е възможно да създадете препращания за домейн %s.

en: You can't create more mail aliases under domain %s.
bg_BG: Не е възможно да създадете препращания за домейн %s.

en: Your search returned no hits.
bg_BG: Търсенето не върна никакви резултати.

en: default transport
bg_BG: Основен транспорт

en: forward emails to host example.com through port 25. The [] form is required when you specify an IP address instead of a hostname, or disable MX DNS lookup.
bg_BG: Препращане на писмата към хост example.com на порт 25. Използвайте квадратни скоби []  когато искате да окажете IP адрес, вместо домейн, или ако искате да забраните  MX проверката.
