iRedAdmin-Pro - en to lv_LV translation catalogue (785 entries)

en: %d admin(s) found.
lv_LV: Atrasts %d administrators(i).

en: %d domain(s) found.
lv_LV: Atrasts %d domēns(i).

en: %d in total.
lv_LV: %d kopā.

en: %d mail alias(es) found.
lv_LV: Atrasts %d e-pasta aizstājvārds(i).

en: %d mailing list(s) found.
lv_LV: atrasts (i) %d adresātu saraksts(i).

en: %d user(s) found.
lv_LV: Atrasts %d lietotājs(i).

en: %d users sent emails without secure connection in last %d hours.
lv_LV: %d lietotāji pēdējo %d stundu laikā ir nosūtījuši e-pasta ziņojumus bez droša savienojuma.

en: %s account(s) exist.
lv_LV: %s konts(i) pastāv.

en: %s days, %s hours, %s minutes.
lv_LV: %s dienas, %s stundas, %s minūtes.

en: (%d messages, %s.)
lv_LV: (%d ziņas, %s.)

en: (%d%% full, %d messages, %s.)
lv_LV: (%d%% pilns, %d ziņas, %s.)

en: 1 Day
lv_LV: 1 diena

en: 1 Hour
lv_LV: 1 stunda

en: 1 Minute
lv_LV: 1 minūte

en: About greylisting
lv_LV: Par pelēko sarakstu

en: About mail logs
lv_LV: Par e-pasta žurnāliem

en: About quarantined mails
lv_LV: Par karantīnā ievietotiem e-pastiem

en: Access control
lv_LV: Piekļuves vadība

en: According to our <a href='%s' target='_blank' rel='noopener'>license terms</a>, you have to purchase a new license to get the latest release if your license expired.
lv_LV: Saskaņā ar mūsu <a href='%s' target='_blank' rel='noopener'>licences noteikumiem </a>, ir jāiegādājas jauna licence, lai iegūtujaunāko izlaidumu, ja beidzies jūsu licences derīguma termiņš.

en: Account activities
lv_LV: Konta darbības

en: Account already exists, please choose another one.
lv_LV: Konts jau pastāv, lūdzu, izvēlieties citu.

en: Account does not exist.
lv_LV: Konts nepastāv.

en: Account does not have specific spam policy yet, server-wide policy will be applied.
lv_LV: Kontam nav konkrētas surogātpasta politikas, tiks piemērota servera mēroga politika.

en: Account is disabled.
lv_LV: Konts ir atspējots.

en: Account is domain admin
lv_LV: Konts ir domēna administrators

en: Account is global admin
lv_LV: Konts ir globālais administrators

en: Account status
lv_LV: Konta statuss

en: Account type
lv_LV: Konta tips

en: Activate account
lv_LV: Aktivizēt kontu

en: Active
lv_LV: Aktīvs

en: Activities
lv_LV: Darbības

en: Add
lv_LV: Pievienot

en: Add (subscribable) mailing list
lv_LV: Pievienot (abonēt) e-pasta sūtījumu sarakstu

en: Add account
lv_LV: Pievienot kontu

en: Add admin
lv_LV: Pievienot administratoru

en: Add domain
lv_LV: Pievienot domēnu

en: Add mail alias
lv_LV: Pievienot e-pasta aizstājvārdu

en: Add mail alias under domain
lv_LV: Pievienot e-pasta aizstājvārdu domēnā

en: Add mail user
lv_LV: Pievienot e-pasta lietotāju

en: Add mail user under domain
lv_LV: Pievienot e-pasta lietotāju domēnā

en: Add mailing list
lv_LV: Pievienot e-pasta sūtījumu sarakstu

en: Add mailing list under domain
lv_LV: Pievienot e-pasta sūtījumu sarakstu domēnā

en: Add new members
lv_LV: Pievienot jaunus dalībniekus

en: Add new moderators
lv_LV: Pievienot jaunus regulētājus

en: Add one
lv_LV: Pievienot vienu

en: Add one more?
lv_LV: Vai pievienot vēl vienu?

en: Add whitelist and blacklist
lv_LV: Pievienot balto un melno sarakstu

en: Address
lv_LV: Adrese

en: Address format
lv_LV: Adreses formāts

en: Admin
lv_LV: Administrators

en: Admin Log
lv_LV: Administratora žurnāls

en: Admin created.
lv_LV: Administrators izveidots.

en: Admin login
lv_LV: Administratora pieteikšanās

en: Admins
lv_LV: Administratori

en: Admins under domain: %s
lv_LV: Administratori domēnā: %s

en: Advanced
lv_LV: Papildus

en: Alias
lv_LV: Aizstājvārds

en: Alias addresses:
lv_LV: Aizstājvārdu adreses:

en: Alias domains
lv_LV: Aizstājvārdu domēni

en: Alias domains:
lv_LV: Aizstājvārdu domēni:

en: Aliases
lv_LV: Aizstājvārdi

en: Aliases under domain: %s.
lv_LV: Aizstājvārdi domēnā: %s.

en: All accounts
lv_LV: Visi konti

en: All admins
lv_LV: Visi administratori

en: All admins can only login from specified IP addresses or networks
lv_LV: Visi administratori var pieteikties tikai no noteiktām IP adresēm vai tīkliem

en: All domains
lv_LV: Visi domēni

en: All domains managed by this admin share the mailbox quota and limit of mail accounts.
lv_LV: Visi domēni, kurus pārvalda šis administrators, dala pastkastes kvotas un ierobežojumus pasta kontiem.

en: All domains under your control.
lv_LV: Visi jūsu kontrolē esošie domēni.

en: All emails
lv_LV: Visi e-pasta ziņojumi

en: All sub-domains
lv_LV: Visi apakšdomēni

en: Allocated
lv_LV: Piešķirtais

en: Allow this admin to create new mail domains with up to
lv_LV: Atļaut šim administratoram izveidot jaunus pasta domēnus līdz

en: Allow this admin to mark other mail user as domain admin
lv_LV: Atļaut šim administratoram atzīmēt citu lietotāju kā domēna administratoru

en: Almost finished.
lv_LV: Gandrīz pabeigts.

en: Already exceed max number of account limit (%d).
lv_LV: Jau pārsniedz maksimālo konta limita (%d) skaitu.

en: Already reaches account limit (mail aliases).
lv_LV: Jau sasniedz konta limitu (e-pasta aizstājvārdus).

en: Already reaches account limit (mail domains).
lv_LV: Jau sasniedz konta ierobežojumu (e-pasta domēni).

en: Already reaches account limit (mail users).
lv_LV: Jau sasniedz konta limitu (e-pasta lietotāji).

en: Already reaches account limit (mailbox quota).
lv_LV: Jau sasniedz konta limitu (pastkastes kvota).

en: Already reaches account limit (mailing lists).
lv_LV: Jau sasniedz konta limitu (e-pasta sūtījumu saraksti).

en: Always insert X-Spam-* headers
lv_LV: Vienmēr ievietot X-Spam-* galvenes

en: Apply
lv_LV: Lietot

en: Archive
lv_LV: Arhīvs

en: Assigned groups:
lv_LV: Piešķirtās grupas:

en: At least %d characters.
lv_LV: Vismaz %d rakstzīmes.

en: At least %s characters.
lv_LV: Vismaz %s rakstzīmes.

en: At least one digit number
lv_LV: Vismaz viens cipars

en: At least one letter
lv_LV: Vismaz viens burts

en: At least one special character:
lv_LV: Vismaz viena speciālā rakstzīme:

en: At least one uppercase letter
lv_LV: Vismaz viens lielais burts

en: Attachments
lv_LV: Pielikumi

en: Auth Username
lv_LV: Aut. lietotājvārds

en: Available quota:
lv_LV: Pieejamā kvota:

en: Available: %d (Existing: %d, Max: %d.)
lv_LV: Pieejams: %d (esošs: %d, maks.: %d.)

en: BCC incoming emails to other address
lv_LV: BCC ienākošie e-pasta ziņojumi uz citu adresi

en: BCC outgoing emails to other address
lv_LV: BCC izejošie e-pasta ziņojumi uz citu adresi

en: Backup
lv_LV: Dublēšana

en: Backup MX
lv_LV: Dublēšana MX

en: Bad Header
lv_LV: Nederīga galvene

en: Bad Mime
lv_LV: Nederīgs MIME

en: Bad-header checking
lv_LV: Slikta virsraksta pārbaude

en: Banned
lv_LV: Aizliegts

en: Banned IP Addresses
lv_LV: Aizliegtās IP adreses

en: Banned file type checking
lv_LV: Aizliegtā faila tipa pārbaude

en: Blacklisted recipients
lv_LV: Melnā sarakstā iekļautie adresāti

en: Blacklisted senders
lv_LV: Melnā sarakstā iekļautie sūtītāji

en: Blacklists
lv_LV: Melnie saraksti

en: Block or quarantine marked spam when score is >=
lv_LV: Bloķēt vai turēt karantīnā atzīmēto surogātpastu, ja rezultāts ir >=

en: CIDR formatted range of IP addresses
lv_LV: CIDR formatēts IP adrešu diapazons

en: Can not be longer than
lv_LV: Nevar būt garāks par

en: Can not be shorter than
lv_LV: Nevar būt īsāks par

en: Catch-all
lv_LV: Ķert

en: Catch-all Addresses
lv_LV: Ķert visas adreses

en: Catch-all address may receive many spam emails.
lv_LV: Ķert visas adreses, kas saņem daudz surogātpasta ziņojumus.

en: Change email address
lv_LV: Mainīt e-pasta adresi

en: Change email address to
lv_LV: Mainīt e-pasta adresi uz

en: Change password
lv_LV: Paroles maiņa

en: Choose Action
lv_LV: Izvēlieties darbību

en: Choose activity type
lv_LV: Izvēlieties aktivitātes tipu

en: Clean
lv_LV: Tīrīt

en: Client Address
lv_LV: Klienta adrese

en: Comment
lv_LV: Komentārs

en: Company/Organization Name
lv_LV: Uzņēmuma/Organizācijas nosaukums

en: Confirm email has been sent to new members. Members will appear below after they confirmed the subscription.
lv_LV: Apstiprinājuma e-pasts ir nosūtīts jauniem dalībniekiem. Dalībnieki parādīsies pēc tam, kad viņi apstiprinās abonementu.

en: Confirm new password
lv_LV: Apstiprināt jauno paroli

en: Contact webmaster
lv_LV: Sazināties ar WEBMASTER

en: Content of disclaimer will be appended to outgoing emails.
lv_LV: Atrunas saturs tiks pievienots izejošajiem e-pasta ziņojumiem.

en: Create a TXT type DNS record of the domain name, use the verify code as its value
lv_LV: Izveidojiet domēna nosaukuma TXT tipa DNS ierakstu, izmantojiet pārbaudes kodu kā tā vērtību

en: Create a text file under top directory of your web site, both file name and file content must be same as verify code
lv_LV: Izveidot teksta failu jūsu tīmekļa vietnes augšējā direktorijā, gan faila nosaukumam, gan faila saturam jābūt tādam pašam kā pārbaudes kodam

en: Create new mail domains with up to
lv_LV: Izveidot jaunus e-pasta domēnus līdz

en: Cumulative size of all inbound emails
lv_LV: Visu ienākošo e-pasta ziņojumu kumulatīvais lielums

en: Cumulative size of all outbound emails
lv_LV: Visu izejošo e-pasta ziņojumu kumulatīvais lielums

en: Current password is incorrect.
lv_LV: Pašreizējā parole nav pareiza.

en: Custom:
lv_LV: Pielāgot:

en: Customize mail filter rule
lv_LV: E-pasta filtra kārtulas pielāgošana

en: Customize mail filter rule over TLS/SSL
lv_LV: Pielāgot e-pasta filtra kārtulu, izmantojot TLS/SSL

en: DISABLED
lv_LV: ATSPĒJOTS

en: DNS query result should contain the verify code:
lv_LV: DNS vaicājuma rezultātā jābūt pārbaudes kodam:

en: Dashboard
lv_LV: Informācijas panelis

en: Date
lv_LV: Datums

en: Days
lv_LV: Dienas

en: Default bcc address for incoming emails for new user
lv_LV: Ienākošo e-pasta ziņojumu noklusējuma diskrētā adrese jaunam lietotājam

en: Default bcc address for outgoing emails for new user
lv_LV: Jaunam lietotājam izejošo e-pasta ziņojumu noklusējuma diskrētā kopija

en: Default is %s.
lv_LV: Noklusējums ir %s.

en: Default language for new user
lv_LV: Jauna lietotāja noklusējuma valoda

en: Default mailbox folder
lv_LV: Noklusējuma pastkastes mape

en: Default mailbox format
lv_LV: Noklusējuma pastkastes formāts

en: Default mailing list(s) of new user
lv_LV: Jaunā lietotāja noklusējuma e-pasta sūtījumu saraksts(i)

en: Default quota of new user
lv_LV: Jaunā lietotāja noklusējuma kvota

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Delete account
lv_LV: Dzēst kontu

en: Delete all in database
lv_LV: Dzēst visu datu bāzē

en: Delete and archive
lv_LV: Dzēst un arhivēt

en: Delete mailboxes
lv_LV: Pastkastu dzēšana

en: Delete policy and use default settings
lv_LV: Dzēst politiku un izmantot noklusējuma iestatījumus

en: Delete selected
lv_LV: Dzēst atlasīto

en: Delete selected log
lv_LV: Dzēst atlasīto žurnālu

en: Delete selected, and blacklist entire recipient domain(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta visu adresātu domēnus

en: Delete selected, and blacklist entire sender domain(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta visu sūtītāja domēnus

en: Delete selected, and blacklist recipient domain(s) and all sub-domains
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta adresātu domēnu un visas apakšdomēnus

en: Delete selected, and blacklist recipient(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta adresātus

en: Delete selected, and blacklist sender domain(s) and all its sub-domains
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta sūtītāja domēnu un visus tā apakšdomēnus

en: Delete selected, and blacklist sender domain(s) and all sub-domains
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta sūtītāja domēnu un visus apakšdomēnus

en: Delete selected, and blacklist sender(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un melnā saraksta sūtītāju(us)

en: Delete selected, and whitelist entire recipient domain(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltā saraksta visu adresātu domēnu(us)

en: Delete selected, and whitelist entire sender domain(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltajā sarakstā visu sūtītāja domēnu(us)

en: Delete selected, and whitelist recipient domain(s) and all sub-domains
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltā saraksta adresāta domēnu un visus apakšdomēnus

en: Delete selected, and whitelist recipient(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltā saraksta adresātu(us)

en: Delete selected, and whitelist sender domain(s) and all sub-domains
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltā saraksta sūtītāja domēnu un visus apakšdomēnus

en: Delete selected, and whitelist sender(s)
lv_LV: Dzēst atlasīto un baltā saraksta sūtītāju(us)

en: Delete without archiving
lv_LV: Dzēst bez arhivēšanas

en: Delivery Attempts
lv_LV: Piegādes mēģinājumi

en: Digest
lv_LV: Apskats

en: Directory of mailbox storage
lv_LV: Pastkastes direktorija

en: Disable
lv_LV: Atspējot

en: Disable account
lv_LV: Atspējot kontu

en: Disable greylisting service
lv_LV: Atspējot pelēkā saraksta pakalpojumu

en: Disable subscription and unsubscription via email (existing subscribers are still able to send to list)
lv_LV: Atspējot abonementu un abonēšanu pa e-pastu (esošie abonenti joprojām var nosūtīt sarakstam)

en: Disable subscription but allow unsubscription via email
lv_LV: Atspējot abonementu, bet atļaut abonēt, izmantojot e-pastu

en: Disable subscription confirm
lv_LV: Atspējot abonementa apstiprināšanu

en: Disabled
lv_LV: Atspējots

en: Disabled accounts
lv_LV: Atspējotie konti

en: Disabled domain profiles
lv_LV: Atspējotie domēna profili

en: Disabled domains
lv_LV: Atspējotie domēni

en: Disabled mail services
lv_LV: Atspējotie e-pasta pakalpojumi

en: Disabled self-service preferences
lv_LV: Atspējotie pašapkalpošanās pakalpojumi

en: Disabled user profiles
lv_LV: Atspējotie lietotāju profili

en: Disabling service will be applied to newly created mail user by default. If you want to update existing mail users, please toggle on checkbox below.
lv_LV: Pēc noklusējuma jaunizveidotajam pasta lietotājam tiks lietots atspējošanas pakalpojums. Ja vēlaties atjaunināt esošos e-pasta lietotājus, izvēlieties tālāk norādīto izvēles rūtiņu.

en: Disallow to manage quarantined mails
lv_LV: Neatļaut pārvaldīt karantīnā ievietotos e-pasta ziņojumus

en: Disallow to view log of inbound/outbound mails
lv_LV: Neatļaut apskatīt ienākošo/izejošo e-pastu žurnālu

en: Disclaimer
lv_LV: Atruna

en: Display Name
lv_LV: Nosaukums

en: Do not apply greylisting on emails sent from domains listed below
lv_LV: Nelietot pelēko sarakstu uz e-pasta ziņojumiem, kas nosūtīti no uzskaitītajiem domēniem

en: Do not apply greylisting on listed senders
lv_LV: Nelietot pelēko sarakstu sarakstā iekļautajos sūtītājos

en: Do not archive received emails
lv_LV: Nearhivēt saņemtos e-pasta ziņojumus

en: Do not notify sender when posting to a moderator-only mailing list was denied
lv_LV: Neziņot sūtītājam, kad tika liegta grāmatošana regulētāja-pasta sarakstā

en: Do not notify sender when posting to a subscriber-only mailing list was denied
lv_LV: Neziņot sūtītājam, kad tika liegta grāmatošana abonenta e-pasta sūtījumu sarakstā

en: Do not notify sender when posting was denied due to exceed max message size
lv_LV: Neziņot sūtītājam, ja grāmatošana tika liegta, jo pārsniedza maksimālo ziņojuma lielumu

en: Do not notify subscription requestor when subscription is under moderated
lv_LV: Nepaziņojiet par abonementa pieprasīšanu, ja abonements ir ierobežots

en: Do not send a copy to sender
lv_LV: Nesūtīt kopiju sūtītājam

en: Domain
lv_LV: Domēns

en: Domain Admins
lv_LV: Domēna administratori

en: Domain Name
lv_LV: Domēna nosaukums

en: Domain activities
lv_LV: Domēna aktivitātes

en: Domain admin
lv_LV: Domēna administrators

en: Domain admin cannot assign more than max quota to a mail user.
lv_LV: Domēna administrators nevar piešķirt vairāk kvotu e-pasta lietotājam.

en: Domain already exists. Please check both primary or alias domains.
lv_LV: Domēns jau pastāv. Lūdzu, pārbaudiet primāro un aizstājvārdu domēnus.

en: Domain and its sub-domains
lv_LV: Domēns un tā apakšdomēni

en: Domain created.
lv_LV: Domēns izveidots.

en: Domain is active, but marked as backup MX.
lv_LV: Domēns ir aktīvs, bet atzīmēts kā dublējumkopija MX.

en: Domain is active, but relay to other host
lv_LV: Domēns ir aktīvs, bet relejs uz citu resursdatoru

en: Domain is disabled.
lv_LV: Domēns ir atspējots.

en: Domain name is empty.
lv_LV: Domēna nosaukums ir tukšs.

en: Domain name or mail address
lv_LV: Domēna vārds vai pasta adrese

en: Domain name or username is missed.
lv_LV: Trūkst domēna vārda vai lietotājvārda.

en: Domain ownership verification
lv_LV: Domēna īpašumtiesību pārbaude

en: Domain quota size
lv_LV: Domēna kvotas lielums

en: Domain quota size exceeded. Please contact your administrator or service provider to increase it.
lv_LV: Pārsniegts domēna kvotas lielums. Lai palielinātu, sazinieties ar administratoru vai pakalpojumu sniedzēju.

en: Domains
lv_LV: Domēni

en: Domains and Accounts
lv_LV: Domēni un konti

en: Dump disclaimer automatically
lv_LV: Automātiska atruna

en: Dunno
lv_LV: Nezinu

en: Edit account profile
lv_LV: Rediģēt konta profilu

en: Edit domain profile
lv_LV: Rediģēt domēna profilu

en: Edit quota setting
lv_LV: Rediģēt kvotas iestatījumu

en: Email
lv_LV: E-pasts

en: Email address of alias account must end with domain name(s): %s.
lv_LV: Aizstājvārda e-pasta adresei ir jābeidzas ar domēna nosaukumu: %s.

en: Email address or domain names
lv_LV: E-pasta adrese vai domēnu nosaukumi

en: Email address was changed.
lv_LV: E-pasta adrese tika mainīta.

en: Email addresses of alias accounts
lv_LV: Aizstājvārdu kontu e-pasta adreses

en: Email addresses of the mailing list moderators which need to be contacted when there is some email under moderated. If empty, mailing list owners will be used instead.
lv_LV: Adresātu saraksta regulētāju e-pasta adreses, ar kurām jāsazinās, ja e-pasta adrese ir regulēta. Ja tas ir tukšs, tā vietā tiks izmantoti adresātu saraksta īpašnieki.

en: Email addresses of the mailing list moderators which need to be contacted when there is someone subscribing to the list and under moderated. If empty, mailing list moderators will be used instead.
lv_LV: Adresātu saraksta regulētāju e-pasta adreses, ar kurām jāsazinās, ja kāds abonē sarakstu un ir zem regulēts. Ja tas ir tukšs, tā vietā tiks izmantoti adresātu saraksta regulētāji.

en: Email addresses of the mailing list owners which need to be contacted via email %s, either by the system or by end users.
lv_LV: Adresātu saraksta īpašnieku e-pasta adreses, ar kurām jāsazinās, izmantojot e-pasta %s, proti, sistēma vai gala lietotāji.

en: Emails
lv_LV: E-pasti

en: Emails delivered to non-exist mail accounts will be forwarded to catch-all address(es).
lv_LV: E-pasta ziņojumus, kas nosūtīti uz neeksistējošiem pasta kontiem, pārsūtīs uz pārķērēja adresi(ēm).

en: Emails sent to <em><strong>user@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> will be delivered to <em><strong>user@%s</strong></em>.
lv_LV: <em><strong>Lietotājam @ [ALIAS_DOMAIN]</strong></em> nosūtītie e-pasta ziņojumitiks piegādāti <em><strong>lietotājam @ %s</strong></em>

en: Empty address is not allowed.
lv_LV: Tukša adrese nav atļauta.

en: Empty password is not allowed.
lv_LV: Tukša parole nav atļauta.

en: Enable
lv_LV: Iespējot

en: Enable alias account
lv_LV: Aizstājvārda konta iespējošana

en: Enable bad-header checking
lv_LV: Iespējot nederīgu galvenes pārbaudi

en: Enable banned file type checking
lv_LV: Iespējot aizliegtā faila tipa pārbaudi

en: Enable domain alias
lv_LV: Iespējot domēna aizstājvārdu

en: Enable greylisting service
lv_LV: Iespējot pelēkā saraksta pakalpojumu

en: Enable mail forwarding
lv_LV: Iespējot e-pasta pārsūtīšanu

en: Enable newsletter-style mailing list
lv_LV: Jaunumu e-pasta sūtījumu saraksta iespējošana

en: Enable selected domain without verification
lv_LV: Iespējot atlasīto domēnu bez verifikācijas

en: Enable spam checking
lv_LV: Iespējot surogātpasta pārbaudi

en: Enable subscription and unsubscription from website
lv_LV: Iespējot abonementu no tīmekļa vietnes

en: Enable this account
lv_LV: Iespējot šo kontu

en: Enable this domain
lv_LV: Iespējot šo domēnu

en: Enable virus checking
lv_LV: Iespējot vīrusu pārbaudi

en: Encryption Protocol
lv_LV: Šifrēšanas protokols

en: Entire domain
lv_LV: Viss domēns

en: Envelope Sender
lv_LV: Aplokšņu sūtītājs

en: Error
lv_LV: Kļūda

en: Error while checking new version of iRedAdmin-Pro:
lv_LV: Kļūda, pārbaudot jauno iRedAdmin-Pro versiju:

en: Error while getting license info:
lv_LV: Iegūstot licences informāciju, radās kļūda:

en: Error, you entered an invalid email address.
lv_LV: Kļūda, ievadījāt nederīgu e-pasta adresi.

en: Error:
lv_LV: Kļūda:

en: Events
lv_LV: Notikumi

en: Everyone can send mail to this address
lv_LV: Visi var sūtīt e-pastu uz šo adresi

en: Exceeded domain account limit. Please contact your administrator or service provider to increase it.
lv_LV: Pārsniegts domēna konta ierobežojums. Lai to palielinātu, sazinieties ar administratoru vai pakalpojumu sniedzēju.

en: Exceeded:
lv_LV: Pārsniegts:

en: Expire
lv_LV: Termiņš beidzies

en: Expire date
lv_LV: Derīguma termiņš

en: Expired
lv_LV: Beidzies derīguma termiņš

en: Export accounts
lv_LV: Eksportēt kontus

en: Export all managed accounts
lv_LV: Eksportēt visus pārvaldītos kontus

en: Export statistics of admins
lv_LV: Eksportēt Administratoru statistiku

en: External Members
lv_LV: Ārējie dalībnieki

en: External moderators
lv_LV: Ārējie regulētāji

en: Fetching mails via IMAP
lv_LV: Notiek pasta saņemšana, izmantojot IMAP

en: Fetching mails via IMAP over TLS/SSL
lv_LV: Notiek pasta saņemšana, izmantojot IMAP ar TLS/SSL

en: Fetching mails via POP3
lv_LV: Notiek pasta saņemšana, izmantojot POP3

en: Fetching mails via POP3 over TLS/SSL
lv_LV: Notiek pasta saņemšana, izmantojot POP3 ar TLS/SSL

en: Filter accounts by first character in email addresses
lv_LV: Filtrēt kontus pēc pirmās rakstzīmes e-pasta adresēs

en: Filter domains by first character in mail domain name
lv_LV: Filtrēt domēnus pēc pirmās rakstzīmes pasta domēna nosaukumā

en: Filter:
lv_LV: Filtrs:

en: First Attempt
lv_LV: Pirmais mēģinājums

en: First Page
lv_LV: Pirmā lappuse

en: First name
lv_LV: Vārds

en: Footer text (HTML format)
lv_LV: Kājenes teksts (HTML formāts)

en: Footer text (plain text format)
lv_LV: Kājenes teksts (TXT formāts)

en: For Inbound Mails
lv_LV: Ienākošajiem e-pastiem

en: For Outbound Mails
lv_LV: Izejošajiem e-pastiem

en: For advanced settings and further information please see
lv_LV: Papildu iestatījumus un papildinformāciju skatiet sadaļā

en: Forward mails to address
lv_LV: Nosūtīt e-pasta ziņojumus uz adresi

en: Forwarding
lv_LV: Pārsūtīšana

en: Forwarding addresses (saved a copy in mailbox)
lv_LV: Pāradresācijas adreses (saglabāta kopija pastkastē)

en: Forwarding addresses (without saving a copy in mailbox)
lv_LV: Pāradresācijas adreses (nesaglabājot kopiju pastkastē)

en: Full name
lv_LV: Pilns vārds

en: General
lv_LV: Vispārīgi

en: Get a newsletter signup form
lv_LV: Pierakstīšanas veidlapas iegūšana

en: Global Admin
lv_LV: Globālais administrators

en: Global Spam Policy
lv_LV: Globālā surogātpasta politika

en: Global admin
lv_LV: Globālais administrators

en: Global admin can only login from specified IP addresses or networks
lv_LV: Globālais administrators var pieteikties tikai no norādītajām IP adresēm vai tīkliem

en: Grant admin
lv_LV: Piešķirt administratoram

en: Greylisted
lv_LV: Pelēkais saraksts

en: Greylisting
lv_LV: Pelēkais saraksts

en: Greylisting helps block out huge amounts of spam, not recommended to turn it off.
lv_LV: Pelēkais saraksts palīdz bloķēt milzīgus surogātpasta daudzumus, nav ieteicams to izslēgt.

en: Greylisting is a method of defending your email users against spam. A mail transfer agent (MTA, e.g. Postfix) using greylisting will temporarily reject any email from a sender it does not recognize. If the mail is legitimate the originating server will, after a delay, try again and, if sufficient time has elapsed (usually 7 to 30 minutes), the email will be accepted.
lv_LV: Pelēkais saraksts ir metode, kā aizsargāt e-pasta lietotājus pret surogātpastu.Pasta pārsūtīšanas aģents (MTA, piemēram, Postfix), izmantojot pelēko sarakstu, uz laiku noraidīs jebkuru e-pasta ziņojumu no sūtītāja, ko tā neatpazīst. Ja pasts ir uzticams, serveris pēc noildzes mēģina vēlreiz un, ja ir pagājis pietiekams laiks (parasti 7 - 30 minūtes), e-pasts tiks akceptēts.

en: Greylisting service
lv_LV: Pelēkā saraksta pakalpojums

en: Greylisting service for this domain
lv_LV: Pelēkā saraksta pakalpojums šim domēnam

en: Greylisting service for this user
lv_LV: Pelēkā saraksta pakalpojums šim lietotājam

en: Greylisting settings have been updated.
lv_LV: Pelēkā saraksta uzstādījumi ir atjaunināti.

en: Hostname
lv_LV: Resursa nosaukums

en: IP Address
lv_LV: IP adrese

en: IP CIDR Network
lv_LV: IP CIDR tīkls

en: If many clean mails were marked as spam, please slightly increase the score.
lv_LV: Ja daudzi tīrie pasta sūtījumi tika atzīmēti kā surogātpasts, lūdzu, nedaudz palieliniet vērtību.

en: If many spam message were not classified, please slightly decrease the score.
lv_LV: Ja netika klasificēti daudzi surogātpasta ziņojumi, lūdzu, nedaudz samaziniet vērtību.

en: If you prefer redirecting user to a subscription page, this is the url of subscription page.
lv_LV: Ja vēlaties novirzīt lietotāju uz abonementa lapu, šis ir abonementa lapas URL.

en: Inherit from account which has lower priority
lv_LV: Pārmantot no konta, kam ir zemāka prioritāte

en: Inherit global setting
lv_LV: Pārmantot globālos iestatījumus

en: Inherit global throttle setting
lv_LV: Pārmantot globālās droseles iestatījumus

en: Inherit per-domain throttle setting
lv_LV: Pārmantot katra domēna droseles iestatījumus

en: Internal Members
lv_LV: Iekšējie dalībnieki

en: Internal Moderators
lv_LV: Iekšējie regulētāji

en: Internal server error, please contact server admin to fix it.
lv_LV: Servera kļūda, sazinieties ar servera administratoru, lai to novērstu.

en: Invalid account.
lv_LV: Nederīgs konts.

en: Invalid action.
lv_LV: Nederīga darbība.

en: Invalid domain name or mail address.
lv_LV: Nederīgs domēna nosaukums vai e-pasta adrese.

en: Invalid domain name.
lv_LV: Nederīgs domēna nosaukums.

en: Invalid email addresses will be silently discarded.
lv_LV: Nederīgas e-pasta adreses tiks klusi atmestas.

en: Invalid mail address.
lv_LV: Nederīga e-pasta adrese.

en: Invalid product id.
lv_LV: Nederīgs produkta ID.

en: Invalid request data.
lv_LV: Nederīgi pieprasījuma dati.

en: Is a global admin.
lv_LV: Ir globāls administrators.

en: It affects newly created mailboxes, not existing ones.
lv_LV: Tas ietekmē jaunizveidotās pastkastes, nevis esošās.

en: It's better create a subscribable mailing list instead, so that you can restrict the mail posting and delivery.
lv_LV: Tā vietā labāk izveidot abonējamu pasta sūtījumu sarakstu, lai varētu ierobežot pasta grāmatošanu un piegādi.

en: It's strongly recommended to use IP address of backup MX server instead of domain name to avoid potential looping.
lv_LV: Ir stingri ieteicams izmantot MX servera IP adresi, nevis domēna nosaukumu, lai izvairītos no iespējamās cilpas.

en: Jail
lv_LV: Ieslodzījums

en: Job Title
lv_LV: Darba nosaukums

en: Keep mailbox for %d days
lv_LV: Paturēt pastkasti uz %d dienām

en: Keep mailbox for %d months
lv_LV: Paturēt pastkasti %d mēnešus

en: Keep mailbox for %d weeks
lv_LV: Paturēt pastkasti %d nedēļas

en: Keep mailbox for %d years
lv_LV: Paturēt pastkasti %d gadus

en: Keep mailbox for 1 day
lv_LV: Paturēt pastkasti 1 dienu

en: Keep mailbox for 1 month
lv_LV: Paturēt pastkasti 1 mēnesi

en: Keep mailbox for 1 week
lv_LV: Paturēt pastkasti 1 nedēļu

en: Keep mailbox for 1 year
lv_LV: Paturēt pastkasti 1 gadu

en: Keep mailbox forever
lv_LV: Saglabāt pastkasti uz mūžu

en: Keyword
lv_LV: Atslēgvārds

en: Kind
lv_LV: veids

en: Last Login
lv_LV: Pēdējā pieteikšanās

en: Last Page
lv_LV: Pēdējā lapa

en: Last name
lv_LV: Uzvārds

en: Last verify status
lv_LV: Pēdējais pārbaudes statuss

en: Last verify time
lv_LV: Pēdējais pārbaudes laiks

en: Latest version
lv_LV: Jaunākā versija

en: Leave it empty to use <a href='%s'>domain setting</a>.
lv_LV: Atstājiet tukšu <a href='%s'>, lai izmantotu domēna iestatījumus.</a>

en: Leave it empty to use max value.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai izmantotu maks. vērtību.

en: Leave it empty to use server-wide default setting.
lv_LV: Atstājiet tukšu, lai izmantotu servera noklusējuma iestatījumus.

en: License
lv_LV: Licence

en: License Key
lv_LV: Licences atslēga

en: License is active
lv_LV: Licence ir aktīva

en: License owner(s)
lv_LV: Licences īpašnieks (-i)

en: License status
lv_LV: Licences statuss

en: Lifetime license
lv_LV: Mūža licence

en: List all mail aliases.
lv_LV: Visu e-pasta aizstājvārdu saraksts

en: List all mail users.
lv_LV: Visu e-pastu lietotāju saraksts

en: List all mailing lists.
lv_LV: Uzskaitiet visus adresātu sarakstus.

en: Lists
lv_LV: Saraksti

en: Logged in as %s
lv_LV: Pieteicies kā %s

en: Login
lv_LV: Pieteikšanās

en: Login Restrictions
lv_LV: Pieteikšanās ierobežojumi

en: Login from your IP address is not allowed.
lv_LV: Pieteikšanās no jūsu IP adreses nav atļauta.

en: Login required
lv_LV: Nepieciešama pieteikšanās

en: Login to manage your mail domains & accounts
lv_LV: DOMĒNU - KONTU PĀRVALDĪBA

en: Logout
lv_LV: Atteikšanās

en: Mail Address
lv_LV: E-pasta adrese

en: Mail Aliases
lv_LV: E-pasta aizstājvārdi

en: Mail Body
lv_LV: E-pasta korpuss

en: Mail Deliver Restriction
lv_LV: E-pasta piegādes ierobežojums

en: Mail Delivery
lv_LV: E-psta piegāde

en: Mail Headers
lv_LV: E-pasta galvenes

en: Mail Users
lv_LV: E-pasta lietotāji

en: Mail alias created.
lv_LV: Izveidots e-pasta aizstājvārds.

en: Mail deliver restriction will be migrated.
lv_LV: E-pasta piegādes ierobežojums tiks migrēts.

en: Mail delivery restriction will be set to allow email from any sender by default.
lv_LV: Pasta piegādes ierobežojums tiks iestatīts, lai pēc noklusējuma atļautu sūtītāja e-pasta ziņojumus.

en: Mail posting
lv_LV: E-pasta grāmatošana

en: Mail sent to alias will be forwarded to members.
lv_LV: E-pasts, kas nosūtīts uz aizstājvārdu, tiks pārsūtīts dalībniekiem.

en: Mailbox
lv_LV: Pastkaste

en: Mailbox Quota
lv_LV: Pastkastes kvota

en: Maildir (One message per file). Recommended.
lv_LV: Maildir (viens ziņojums vienā failā). Ieteicams.

en: Maildir is easy to migrate, backup and restore.
lv_LV: Maildir ir viegli migrēt, dublēt un atjaunot.

en: Mailing List
lv_LV: Adresātu saraksts

en: Mailing List (Subscribable)
lv_LV: Adresātu saraksts (Abonoments)

en: Mailing Lists
lv_LV: Adresātu saraksti

en: Mailing list created.
lv_LV: Izveidots adresātu saraksts.

en: Mailing lists under domain: %s
lv_LV: Adresātu saraksti domēnā: %s

en: Mails Sent by Domain: %s
lv_LV: Domēna sūtītie e-pasta ziņojumi: %s

en: Mails Sent by User: %s
lv_LV: Lietotāja nosūtītie e-pasta ziņojumi: %s

en: Mails sent from blacklisted senders will be quarantined by default.
lv_LV: No melnā saraksta, sūtītāji tiks ievietoti karantīnā pēc noklusējuma.

en: Mails were deleted, and recipient domain(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un adresātu domēns(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, and recipient domain(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un adresātu domēns(i) iekļauts(i) baltā saraksta

en: Mails were deleted, and recipient(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un adresāts(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, and recipient(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un adresāts(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were deleted, and sender domain(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un sūtītāja domēns(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, and sender domain(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un sūtītāja domēns(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were deleted, and sender(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un sūtītājs(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, and sender(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, un sūtītājs(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were deleted, recipient domain(s) and sub-domain(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, adresātu sub/domēns(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, recipient domain(s) and sub-domain(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, adresātu sub/domēns(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were deleted, sender domain(s) and sub-domain(s) were blacklisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, sūtītāja sub/domēns(i) iekļauts(i) melnajā sarakstā.

en: Mails were deleted, sender domain(s) and sub-domain(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi izdzēsti, sūtītāja sub/domēns(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were deleted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi tika izdzēsti.

en: Mails were released, and sender domain(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi tika atbrīvoti, un sūtītāja domēns(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were released, and sender(s) were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi tika atbrīvoti, un sūtītājs(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were released, sender domain(s) and sub-domains were whitelisted.
lv_LV: E-pasta ziņojumi tika atbrīvoti, sūtītāja sub/domēns(i) iekļauts(i) baltā sarakstā.

en: Mails were released.
lv_LV: E-pasta sūtījumi tika atbrīvoti.

en: Make sure disclaimer work as expected:
lv_LV: Pārliecinieties, vai viss darbojas kā paredzēts:

en: Manage per-user white/blacklists
lv_LV: Pārvaldīt katra lietotāja baltos/melnos sarakstus

en: Manage quarantined mails
lv_LV: Pārvaldīt karantīnā ievietotos e-pastus

en: Mark as backup MX
lv_LV: Atzīmēt kā dublējumkopiju MX

en: Mark as domain admin
lv_LV: Atzīmēt kā domēna administratoru

en: Mark as global admin
lv_LV: Atzīmēt kā globālo administratoru

en: Mark mail as spam when score is >=
lv_LV: Atzīmēt pastu kā surogātpastu, ja rezultāts ir >=

en: Mark this user as
lv_LV: Atzīmēt šo lietotāju kā

en: Max message size
lv_LV: Maksimālais ziņojuma lielums

en: Max quota of mail user
lv_LV: Maksimālā e-pasta lietotāja kvota

en: Max size of single email
lv_LV: Maksimālais viena e-pasta lielums

en: Max:
lv_LV: Maksimālais:

en: Maximum password length
lv_LV: Maksimālais paroles garums

en: Mdbox (Multiple messages per file)
lv_LV: Mdbox (vairāki ziņojumi vienā failā)

en: Member assigned success.
lv_LV: Dalībnieks pievienots

en: Member of Mail Aliases
lv_LV: E-pasta aizstājēja dalībnieks

en: Member of Mailing Lists
lv_LV: E-pasta sūtījumu sarakstu dalībnieks

en: Member of mailing lists:
lv_LV: E-pasta sūtījumu sarakstu dalībnieks:

en: Member removed success.
lv_LV: Dalībnieks noņemts

en: Members
lv_LV: Dalībnieki

en: Members and moderators
lv_LV: Dalībnieki un regulētāji

en: Members and moderators will be fully migrated.
lv_LV: Dalībnieki un regulētāji tiks pilnībā migrēti.

en: Members has been added to mailing list.
lv_LV: Dalībnieki ir pievienoti e-pasta sūtījumu sarakstam.

en: Members will be fully migrated.
lv_LV: Dalībnieki tiks pilnībā migrēti.

en: Message
lv_LV: Ziņa

en: Messages sent to mailing list will be delivered to its members.
lv_LV: Ziņojumi, kas nosūtīti uz adresātu sarakstu, tiks piegādāti tās dalībniekiem.

en: Migrate Now
lv_LV: Migrēt tūlīt

en: Migrate to subscribable mailing list
lv_LV: Migrēt uz abonējamo e-pasta sūtījumu sarakstu

en: Migrate to subscribable mailing list?
lv_LV: Vai migrēt uz abonējamo e-pasta sūtījumu sarakstu?

en: Minimum password length
lv_LV: Minimālais paroles garums

en: Mobile
lv_LV: Mobilais

en: Moderate all posts (Moderators are required)
lv_LV: Pārvaldīt visas ziņas (nepieciešams Regulētājs)

en: Moderate subscriptions
lv_LV: Pārvaldīt abonēšanu

en: Moderators
lv_LV: Regulētāji

en: Moderators assigned success.
lv_LV: Regulators pievienots

en: Moderators removed success.
lv_LV: Regulators noņemts

en: Monitor incoming emails via BCC
lv_LV: Ienākošo e-pasta ziņojumu pārraudzība, izmantojot BCC

en: Monitor outgoing emails via BCC
lv_LV: Pārraudzīt izejošos e-pasta ziņojumus, izmantojot BCC

en: Multiple addresses are NOT supported.
lv_LV: Vairākas adreses netiek atbalstītas.

en: Need a strong password?
lv_LV: Vai nepieciešama stipra parole?

en: Network
lv_LV: Tīkls

en: New password
lv_LV: Jauna parole

en: New password must NOT contain more than %s characters.
lv_LV: Jaunā parole nedrīkst saturēt vairāk kā %s rakstzīmes.

en: New password must contain at least %s characters.
lv_LV: Jaunā parolē jābūt vismaz %s rakstzīmēm.

en: New passwords are not match.
lv_LV: Jaunās paroles nesakrīt.

en: New version is available.
lv_LV: Ir pieejama jauna versija.

en: New version of iRedAdmin-Pro, %s, is now available for upgrading. <a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>
lv_LV: Jaunā iRedAdmin-Pro versija, %s, tagad ir pieejama jaunināšanai.<a href='%s/system/license' class='button green'>Detalizēta informācija</a>

en: News & Announcements
lv_LV: Ziņas un paziņojumi

en: Newsletter
lv_LV: Jaunumi

en: Next Page
lv_LV: Nākamā lappuse

en: No SMTP authentication activity.
lv_LV: Nav SMTP autentifikācijas darbības.

en: No account selected.
lv_LV: Nav atlasīts neviens konts.

en: No admin log.
lv_LV: Nav administratora žurnāla.

en: No banned IP address.
lv_LV: Nav aizliegta IP adrese.

en: No data available.
lv_LV: Nav pieejami dati.

en: No digit number in password.
lv_LV: Parolē nav ciparu.

en: No domain under control.
lv_LV: Neviens domēns netiek kontrolēts.

en: No email
lv_LV: Nav e-pasta

en: No free domain quota left.
lv_LV: Nav brīvas domēna kvotas.

en: No incoming mails.
lv_LV: Nav ienākošo e-pastu.

en: No letter in password.
lv_LV: Parolē nav burtu.

en: No mail admin available.
lv_LV: Nav pieejams e-pasta administrators.

en: No mail alias available.
lv_LV: Nav pieejams neviens e-pasta aizstājējs.

en: No mail domain available.
lv_LV: Nav pieejams neviens e-pasta domēns.

en: No mail user available.
lv_LV: Nav pieejams neviens e-pasta lietotājs.

en: No mailing list available.
lv_LV: Nav pieejams neviens e-pasta sūtījumu saraksts.

en: No members.
lv_LV: Neviena dalībnieka.

en: No moderator selected.
lv_LV: Nav atlasīts neviens regulētājs.

en: No moderators.
lv_LV: Nav Regulatoru.

en: No more than %d characters.
lv_LV: Ne vairāk kā %d rakstzīmes.

en: No more than %s characters.
lv_LV: Ne vairāk kā %s rakstzīmes.

en: No need to verify ownership for new domain
lv_LV: Nav jāpārbauda īpašumtiesības uz jaunu domēnu

en: No outgoing mails.
lv_LV: Nav izejošo e-pasta sūtījumu.

en: No pending mail domain ownership verification.
lv_LV: Nav e-pasta domēna īpašumtiesību pārbaude

en: No quarantined mails.
lv_LV: Nav karantīnā ievietotu e-pasta sūtījumu.

en: No special character in password.
lv_LV: Parolē nav īpašas rakstzīmes.

en: No uppercase letter in password.
lv_LV: Nav lielā burta parolē.

en: Normal admin cannot view and update disabled profiles in account profile page.
lv_LV: Administrators nevar skatīt un atjaunināt atspējotos profilus konta profila lapā.

en: Normal mail user cannot view and update disabled preferences.
lv_LV: E-pasta lietotājs nevar skatīt un atjaunināt atspējotos iestatījumus.

en: Not a global admin.
lv_LV: Nav globāls administrators.

en: Not allowed to create mail alias under this domain.
lv_LV: Šajā domēnā nav atļauts izveidot e-pasta aizstājvārdu.

en: Not allowed to create mail user under this domain.
lv_LV: Šajā domēnā nav atļauts izveidot e-pasta lietotāju.

en: Not allowed to create mailing list under this domain.
lv_LV: Šajā domēnā nav atļauts izveidot adresātu sarakstu.

en: Note: Global admin can manage all mail domains.
lv_LV: Piezīme. Globālais administrators var pārvaldīt visus pasta domēnus.

en: Notifications
lv_LV: Paziņojumi

en: Notify owner(s) when someone subscribe to or unsubscribe from the mailing list
lv_LV: Paziņot īpašniekam (iem), kad kāds abonē vai atsaka abonēšanu no adresātu saraksta

en: Notify sender if email is under moderated
lv_LV: Informēt sūtītāju, ja e-pasts tiek regulēts

en: Number of aliases
lv_LV: Aizstājvārdu skaits

en: Number of domains
lv_LV: Domēnu skaits

en: Number of mailing lists
lv_LV: E-pasta sūtījumu sarakstu skaits

en: Number of max inbound emails
lv_LV: Maks. ienākošo e-pasta ziņojumu skaits

en: Number of max mail aliases
lv_LV: Maks. e-pasta aizstājvārdu skaits

en: Number of max mail users
lv_LV: Maks. e-pasta lietotāju skaits

en: Number of max mailing lists
lv_LV: Maks. e-pasta sūtījumu sarakstu skaits

en: Number of max outbound emails
lv_LV: Maksimālo izejošo e-pasta ziņojumu skaits

en: Number of users
lv_LV: Lietotāju skaits

en: Old password
lv_LV: Vecā parole

en: Old records will be cleaned up regularly.
lv_LV: Vecie ieraksti tiks regulāri dzēsti.

en: One IP address or CIDR network per line.
lv_LV: Viena IP adrese vai CIDR tīkls rindā.

en: One IP address or network per line. Invalid address or network will be discarded.
lv_LV: Viena IP adrese vai tīkls katrā rindā. Nederīga adrese vai tīkls tiks atmests.

en: One domain per line.
lv_LV: Viens domēns rindā.

en: One mail address per line. Invalid address will be discarded.
lv_LV: Viena pasta adrese vienā rindiņā. Nederīga adrese tiks atmesta.

en: One record per line.
lv_LV: Viens ieraksts rindā.

en: One sender per line.
lv_LV: Viens sūtītājs rindā.

en: Only letters (case sensitive) and digits are allowed, max 20 chars.
lv_LV: Ir atļauti tikai burti un cipari, ne vairāk kā 20 rakstzīmes.

en: Oops, confirm link expired. Please re-subscribe.
lv_LV: Atvainojiet, saitei beidzies derīguma termiņš. Lūdzu, atkārtoti abonējiet.

en: Oops, confirm link is invalid.
lv_LV: Atvainojiet, saite ir nederīga.

en: Oops, invalid action.
lv_LV: Atvainojiet, nekorekta darbība.

en: Oops, the newsletter you want to subscribe does not exist.
lv_LV: Atvainojiet, Jūsu izvēlētais abonemets vairs nepastāv.

en: Operation completed.
lv_LV: Darbība pabeigta

en: Or
lv_LV: Vai

en: Or create other mail accounts:
lv_LV: Vai izveidot citus e-pasta kontus:

en: Outbound SMTP Sessions
lv_LV: Izejošās SMTP sesijas

en: Owner will be set to postmaster@%s.
lv_LV: Īpašnieks tiks iestatīts kā postmaster@%s.

en: Owners
lv_LV: Īpašnieki

en: Owners and Moderators
lv_LV: Īpašnieki un Regulatori

en: PLEASE VERIFY OWNERSHIP
lv_LV: LŪDZU PĀRBAUDIET TIESĪBAS

en: Password
lv_LV: Parole

en: Password is empty.
lv_LV: Parole ir tukša.

en: Password is too long.
lv_LV: Parole ir pārāk gara.

en: Password is too short.
lv_LV: Parole ir pārāk īsa.

en: Password last change:
lv_LV: Pēdējā paroles maiņa:

en: Password must contain
lv_LV: Parolē ir jābūt

en: Password policies
lv_LV: Paroles politikas

en: Path to mailbox
lv_LV: Ceļš uz pastkasti

en: Pending Alias domains
lv_LV: Neapstiprinātie aizstājvārdu domēni

en: Per-domain throttling has higher priority than default throttling set in this page, per-user throttling has the highest priority.
lv_LV: Katra domēna ierobežojošajai lietošanai ir augstāka prioritāte nekā noklusējuma droselēšana, bet lietotāja droselei ir visaugstākā prioritāte.

en: Per-user bcc settings has higher priority than per-domain bcc settings.
lv_LV: Lietotāja BCC iestatījumiem ir augstāka prioritāte nekā domēna BCC iestatījumiem.

en: Per-user throttle setting has higher priority.
lv_LV: Katra lietotāja droseles iestatījumam ir augstāka prioritāte.

en: Per-user whitelists & blacklists has highest priority, then per-domain setting, then global setting.
lv_LV: Katra lietotāja baltajiem, melnajiem sarakstiem ir visaugstākā prioritāte, pēc tam katram domēnam un globāls iestatījums.

en: Period of time
lv_LV: Laika periods

en: Permission denied.
lv_LV: Atļauja liegta.

en: Personal information
lv_LV: Personiskā informācija

en: Plain text only
lv_LV: Tikai vienkāršs teksts

en: Please choose managed domains below.
lv_LV: Lūdzu, izvēlieties pārvaldītos domēnus.

en: Please do not use non-ascii character in password.
lv_LV: Lūdzu, nelietojiet parolē non-ascii rakstzīmes.

en: Please either mark mail user as domain admin or create a separate admin account.
lv_LV: Lūdzu, atzīmējiet e-pasta lietotāju kā domēna administratoruvai izveidojiet atsevišķu administratora kontu.

en: Please select at least one account.
lv_LV: Lūdzu, atlasiet vismaz vienu kontu.

en: Please select at least one domain.
lv_LV: Lūdzu, atlasiet vismaz vienu domēnu.

en: Please verify mail domains listed below, to ensure that it is an valid domain and you have the required privileges in the domain to manage the email services. Mail services are disabled for pending domains, and will be enabled automatically after verified.
lv_LV: Lūdzu, pārbaudiet tālāk norādītos pasta domēnus, lai pārliecinātos, vai tas ir derīgs domēns un vai jums domēnā ir nepieciešamās tiesības pārvaldīt e-pasta pakalpojumus. Gaidošajiem domēniem pasta pakalpojumi ir atspējoti, un pēc verificēšanas tie tiks automātiski iespējoti.

en: Postfix manual page
lv_LV: Postfix rokasgrāmata

en: Preferences
lv_LV: Iestatījumi

en: Preferred language
lv_LV: Vēlamā valoda

en: Prefix text [SPAM] to the subject of spam
lv_LV: Prefiksa teksts [SPAM] surogātpasta tēmā

en: Prefix text to mail subject
lv_LV: Prefiksa teksts pasta tēmai

en: Previous Page
lv_LV: Iepriekšējā lappuse

en: Primary MX
lv_LV: Primārais MX

en: Privileges
lv_LV: Privilēģijas

en: Product name
lv_LV: Produkta nosaukums

en: Profile has been updated.
lv_LV: Profils ir atjaunināts.

en: Profile of admin:
lv_LV: Administratora profils:

en: Profile of alias:
lv_LV: Aizstājvārda profils:

en: Profile of domain:
lv_LV: Domēna profils:

en: Profile of mailing list:
lv_LV: E-pasta sūtījumu saraksta profils:

en: Profile of user:
lv_LV: Lietotāja profils:

en: Profile updated failed.
lv_LV: Profilu atjaunināt neizdevās.

en: Purchase a new license
lv_LV: Jaunas licences iegāde

en: Purchase date
lv_LV: Pirkšanas datums

en: Quarantine bad-header email
lv_LV: Sliktās galvenes e-pasta karantīna

en: Quarantine email which contains banned file types
lv_LV: E-pasta karantīna, kurā ir aizliegti failu tipi

en: Quarantine spam
lv_LV: Surogātpastu karantīna

en: Quarantine virus
lv_LV: Vīrusu karantīna

en: Quarantined
lv_LV: Karantīnā

en: Quarantined Mails
lv_LV: E-pasti karantīnā

en: Quarantined Mails of Domain: %s
lv_LV: Domēna e-pastu karantīna: %s

en: Quarantined Mails of User: %s
lv_LV: Lietotāja e-pastu karantīna: %s

en: Quarantined mails are not delivered to users' mailboxes yet, you can either delete them or release them. Mails will be delivered to user mailboxes after released.
lv_LV: Karantīnā ievietotie e-pasta sūtījumi netiek piegādāti lietotāju pastkastēs, tos var izdzēst vai atbrīvot. Pēc atbrīvošanas e-pasts tiks nogādāts lietotāju pastkastēs.

en: Quota
lv_LV: Kvota

en: RESTful API is accessible only from specified IP addresses or networks
lv_LV: Restful API ir pieejams tikai no norādītajām IP adresēm vai tīkliem

en: Received
lv_LV: Saņemts

en: Received Mails
lv_LV: Saņemtie e-pasti

en: Received Mails of Domain: %s
lv_LV: Domēna saņemtie e-pasti: %s

en: Received Mails of User: %s
lv_LV: Lietotāja saņemtie e-pasti: %s

en: Received emails on backup MX will be relayed to primary MX server when its smtp service is back online.
lv_LV: Saņemtie e-pasta ziņojumi dublējumkopijā MX tiks pārraidīti uz primāro MX serveri, kad tā smtp pakalpojums būs tiešsaistē.

en: Recipient
lv_LV: Saņēmējs

en: Record comment can be added after a #
lv_LV: Ieraksta komentāru var pievienot pēc #

en: Records were successfully added.
lv_LV: Ieraksti tika veiksmīgi pievienoti.

en: Records were successfully updated.
lv_LV: Ieraksti tika veiksmīgi atjaunināti.

en: Redirect user to subscription page
lv_LV: Novirzīt lietotāju uz abonementa lapu

en: Refer to <a href="http://www.greylisting.org/" target="_blank" rel="noopener">greylisting.org</a> for technical details about greylisting.
lv_LV: Lai iegūtu tehnisku informāciju par pelēko sarakstu, skatiet <a href="http://www.greylisting.org/" target="_blank" rel="noopener">greylisting.org</a>.

en: Rejected Messages
lv_LV: Noraidītie ziņojumi

en: Rejection Reason
lv_LV: Noraidījuma iemesls

en: Relay
lv_LV: Relejs

en: Relay emails to the server specified in A type DNS records of domain example.com through port 25
lv_LV: Rādīt e-pasta ziņojumus serverī, kas norādīts domēna example.com A tipa DNS ierakstos caur portu 25

en: Relay emails to the server specified in MX type DNS records of domain example.com through port 25
lv_LV: Pārraidīt e-pasta ziņojumus uz MX tipa DNS ierakstos norādīto serveri domēnā, kas example.com caur portu 25

en: Relay emails to the specified IP address through port 25
lv_LV: Nosūtiet e-pasta ziņojumus uz norādīto IP adresi caur portu 25

en: Relay outgoing email to
lv_LV: Pārsūtīt izejošo e-pasta ziņojumu uz

en: Relay received email to
lv_LV: Pārsūtīt saņemto e-pasta ziņojumu uz

en: Relay without verifying local recipients
lv_LV: Relejs, nepārbaudot lokālos saņēmējus

en: Release Notes and Upgrade Tutorials
lv_LV: Piezīmes un jaunināšanas apmācība

en: Release selected
lv_LV: Izlaist atlasīto

en: Release selected, and whitelist entire sender domain(s)
lv_LV: Atbrīvot atlasīto un baltajā sarakstā visu sūtītāja domēnu(s)

en: Release selected, and whitelist sender domain(s) and all sub-domains
lv_LV: Atbrīvot atlasīto un baltā saraksta sūtītāja domēnu(s), apakšdomēnus

en: Release selected, and whitelist sender(s)
lv_LV: Atbrīvot atlasīto un baltā saraksta sūtītāju(us)

en: Remove ALL members
lv_LV: Noņemt visus dalībniekus

en: Remove from list
lv_LV: Noņemt no saraksta

en: Remove log of inbound/outbound mails older than
lv_LV: Noņemt ienākošo/izejošo pasta ziņojumu žurnālu, kas ir vecāks par

en: Remove quarantined mails older than
lv_LV: Noņemt karantīnā ievietotos e-pasta ziņojumus, kas vecāki par

en: Remove selected members
lv_LV: Noņemt atlasītos dalībniekus

en: Renew license
lv_LV: Atjaunot licenci

en: Require at least one digit number
lv_LV: Pieprasīt vismaz vienu ciparu, skaitli

en: Require at least one letter
lv_LV: Pieprasīt vismaz vienu burtu

en: Require at least one special character
lv_LV: Pieprasīt vismaz vienu speciālo rakstzīmi

en: Require at least one uppercase letter
lv_LV: Pieprasīt vismaz vienu lielo burtu

en: Restrict to login from specified addresses
lv_LV: Ierobežot pieteikšanos no norādītajām adresēm

en: Reverse DNS Name
lv_LV: Reversā DNS nosaukums

en: Revoke admin privilege
lv_LV: Atsaukt administratora privilēģiju

en: SMTP Action
lv_LV: SMTP darbība

en: SMTP Sessions
lv_LV: SMTP sesijas

en: SOGo Groupware (Calendar, Contacts, Tasks, ActiveSync)
lv_LV: SOGo Groupware (Kalendārs, Kontaktpersonas, Uzdevumi)

en: Sample
lv_LV: Paraugs

en: Sample Settings
lv_LV: Parauga iestatījumi

en: Sample Settings of Primary MX
lv_LV: Primārā MX parauga iestatījumi

en: Save a copy in mailbox
lv_LV: Kopijas saglabāšana pastkastē

en: Save changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Score
lv_LV: Vērtība

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Search activities
lv_LV: Meklēšanas darbības

en: Search keyword could not be empty.
lv_LV: Meklēšana nevarēja būt tukša.

en: Search mail accounts
lv_LV: Meklēt e-pasta kontus

en: Search results.
lv_LV: Meklēšanas rezultāti.

en: Seconds
lv_LV: Sekundes

en: Security token did not match. Please refresh current page and re-perform form action.
lv_LV: Drošības pilnvara nesakrita. Lūdzu, atsvaidziniet pašreizējo lapu un atkārtoti veiciet darbību.

en: Selected accounts were deleted.
lv_LV: Atlasītie konti tika dzēsti.

en: Selected accounts were disabled.
lv_LV: Atlasītie konti tika atspējoti.

en: Selected accounts were enabled.
lv_LV: Atlasītie konti tika iespējoti.

en: Selected accounts were marked as domain admin.
lv_LV: Atlasītie konti tika atzīmēti kā domēna administrators.

en: Selected accounts were marked as global admin.
lv_LV: Atlasītie konti tika atzīmēti kā globālais administrators.

en: Selected accounts were unmarked as domain admin.
lv_LV: Atlasītie konti netika atzīmēti kā domēna administrators.

en: Selected accounts were unmarked as global admin.
lv_LV: Atlasītie konti netika atzīmēti kā globālais administrators.

en: Selected domains have been deleted.
lv_LV: Atlasītie domēni ir izdzēsti.

en: Selected domains were disabled.
lv_LV: Atlasītie domēni tika atspējoti.

en: Selected domains were enabled.
lv_LV: Atlasītie domēni tika iespējoti.

en: Selected log records were deleted.
lv_LV: Atlasītie žurnāla ieraksti tika izdzēsti.

en: Selected records were deleted.
lv_LV: Atlasītie ieraksti tika izdzēsti.

en: Send me an email with download link
lv_LV: Sūtīt man e-pasta ziņojumu ar lejupielādes saiti

en: Sender
lv_LV: Sūtītājs

en: Sender Addresses
lv_LV: Sūtītāja adreses

en: Sender Domain
lv_LV: Sūtītāja domēns

en: Sender address format
lv_LV: Sūtītāja adreses formāts

en: Sender domains listed below have not passed greylisting service yet.
lv_LV: Tālāk norādītie sūtītāju domēni vēl nav nokārtojuši pelēkā saraksta pakalpojumu.

en: Sending mails via SMTP
lv_LV: Sūtīt e-pastus, izmantojot SMTP

en: Sending mails via SMTP over TLS/SSL
lv_LV: Sūtīt e-pastus, izmantojot SMTP ar TLS/SSL

en: Sent
lv_LV: Nosūtīts

en: Sent Mails
lv_LV: Nosūtītie e-pasti

en: Server Load
lv_LV: Servera slodze

en: Server will NOT apply greylisting on IP addresses or networks specified in the SPF and MX DNS records of listed mail domains.
lv_LV: Serveris nelietos Greylisting IP adresēs vai tīklos, kas norādīti sarakstā iekļauto pasta domēnu SPF un MX DNS ierakstos.

en: Server-side size limit exceeded. Please increase "sizelimit" in your LDAP server.
lv_LV: Pārsniegts servera lieluma ierobežojums. Lūdzu, palieliniet "sizelimit" LDAP serverī.

en: Session expired, please re-login.
lv_LV: Sesija beidzās, lūdzu, atkārtoti piesakieties.

en: Set mail forwarding
lv_LV: Iestatīt e-pasta pārsūtīšanu

en: Set to 0 for unlimited.
lv_LV: Neierobežoti, iestatīt uz 0.

en: Set value to -1 means not allowed to create this kind of account.
lv_LV: Iestatītā vērtība -1 nozīmē, ka nav atļauts izveidot šāda veida kontu.

en: Set value to 0 for unlimited.
lv_LV: Neierobežoti, iestatīt vērtību uz 0.

en: Setting
lv_LV: Iestatīšana

en: Settings
lv_LV: Iestatījumi

en: Show in Global Address Book
lv_LV: Rādīt globālajā adrešu grāmatā

en: Single IP Address
lv_LV: Viena IP adrese

en: Single user
lv_LV: Viens lietotājs

en: Size
lv_LV: Lielums

en: Some addresses have been discarded because they have been used: %s.
lv_LV: Dažas adreses ir atmestas, jo tās ir izmantotas: %s.

en: Spam
lv_LV: Surogātpasts

en: Spam Policy
lv_LV: Surogātpasts

en: Spam checking
lv_LV: Surogātpasta pārbaude

en: Standalone admin account cannot be an user of local domain.
lv_LV: Atsevišķs administratora konts nevar būt lokālā domēna lietotājs.

en: Statistics of latest 24 hours
lv_LV: Statistika par 24 stundām

en: Store password in plain text
lv_LV: Saglabāt paroli vienkāršā tekstā

en: Stored emails
lv_LV: Saglabātie e-pasti

en: Subject
lv_LV: Tēma

en: Submit
lv_LV: Iesniegt

en: Submited domain name is incorrect.
lv_LV: Iesniegtais domēna nosaukums ir nepareizs.

en: Subscribe
lv_LV: Abonēt

en: Subscribe to newsletter
lv_LV: Abonēt jaunumus

en: Subscription Moderators
lv_LV: Abonementu regulētāji

en: Subscription and unsubscription will be disabled by default, feel free to enable them after migration.
lv_LV: Abonēšana un atteikšanās pēc noklusējuma tiks atspējota, pēc migrācijas varat tās iespējot.

en: Subscription control
lv_LV: Abonementa kontrole

en: Successfully migrated.
lv_LV: Veiksmīgi migrēts.

en: Successfully unsubscribed.
lv_LV: Atteikšanās notikusi veiksmīgi.

en: Support
lv_LV: Atbalsts

en: System
lv_LV: Sistēma

en: System Information
lv_LV: Informācija par sistēmu

en: System Settings
lv_LV: Sistēmas iestatījumi

en: Telephone Number
lv_LV: Tālruņa numurs

en: Text to introduce this newsletter on subscription page
lv_LV: Teksts, lai iepazīstinātu ar jaunumu abonēšanu lapā

en: Thank you for subscribing.
lv_LV: Paldies, ka abonējāt.

en: These addresses will be assigned to newly created mail user as per-user bcc address.
lv_LV: Šīs adreses tiks piešķirtas jaunizveidotajam e-pasta lietotājam kā vienas lietotāja BCC adresei.

en: This domain is a backup MX, can not set custom relay.
lv_LV: Šis domēns ir dublējumkopija MX, nevar iestatīt pielāgotu releju.

en: This feature requires iRedAPD plugin 'wblist_rdns', please make sure it's enabled in file /opt/iredapd/settings.py.
lv_LV: Šim līdzeklim ir nepieciešams iRedAPD spraudnis 'wblist_rdns'. Lūdzu, pārliecinieties, vai tas ir iespējots failā /opt/iredapd/settings.py.

en: This is a mail alias.
lv_LV: Šis ir e-pasta aizstājvārds.

en: This is a mailing list.
lv_LV: Šis ir e-pasta sūtījumu saraksts.

en: This is default throttling applied to all individual accounts.
lv_LV: Šī ir noklusējuma droselēšana, kas tiek lietota visiem atsevišķiem kontiem.

en: This throttle setting will be applied to all individual accounts under domain %s.
lv_LV: Šis iestatījums tiks lietots visiem individuālajiem kontiem zem domēna %s.

en: Throttle
lv_LV: Ierobežojums

en: Throttle inbound mails
lv_LV: Ierobežot ienākošos e-pastus

en: Throttle outbound mails
lv_LV: Ierobežot izejošos e-pastus

en: Throttling
lv_LV: Ierobežojumi

en: Time
lv_LV: Laiks

en: Time zone
lv_LV: Laika josla

en: To add new members, please enable mailing list account first.
lv_LV: Lai pievienotu jaunus dalībniekus, vispirms iespējojiet adresātu saraksta kontu.

en: To verify domain ownership, please choose one of methods listed below:
lv_LV: Lai pārbaudītu domēna īpašumtiesības, izvēlieties kādu no tālāk norādītajām metodēm:

en: Top Recipients
lv_LV: Populārākie adresāti

en: Top Senders
lv_LV: Populārākie sūtītāji

en: Tracking Data
lv_LV: Datu izsekošana

en: Unlimited
lv_LV: Neierobežots

en: Unmark as domain admin
lv_LV: Noņemt atzīmi kā domēna administrators

en: Unmark as global admin
lv_LV: Noņemt atzīmi kā globālais administrators

en: Unrestricted
lv_LV: Neierobežots

en: Unsubscribe
lv_LV: Anulēt abonementu

en: Unsubscribe from newsletter
lv_LV: Anulēt jaunumu abonementu

en: Update existing mail users
lv_LV: Atjaunināt esošos e-pasta lietotājus

en: Update whitelists and blacklists
lv_LV: Atjaunināt baltos un melnos sarakstus

en: Uptime
lv_LV: Darbības laiks

en: Use this password
lv_LV: Izmantot šo paroli

en: Used
lv_LV: Izmantots

en: User
lv_LV: Lietotājs

en: User created.
lv_LV: Lietotājs izveidots.

en: User login (self-service)
lv_LV: Lietotāja pieteikšanās (pašapkalpošanās)

en: User with wildcard
lv_LV: Lietotājs ar aizstājējzīmi

en: User/Employee ID
lv_LV: Lietotāja/darbinieka ID

en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

en: Username must be an valid email address.
lv_LV: Lietotājvārdam ir jābūt derīgai e-pasta adresei.

en: Username or password is incorrect.
lv_LV: Nepareiz Lietotājvārds vai parole.

en: Users
lv_LV: Lietotāji

en: Users under domain: %s
lv_LV: Lietotāji domēnā: %s

en: Users under same domain
lv_LV: Lietotāji ar vienu un to pašu domēnu

en: Users under same domain and its sub-domains
lv_LV: Lietotāji ar vienu un to pašu domēnu un tā apakšdomēniem

en: Valid record formats
lv_LV: Derīgi ierakstu formāti

en: Verify Now
lv_LV: Pārbaudīt tūlīt

en: Verify code
lv_LV: Pārbaudīt kodu

en: View members
lv_LV: Skatīt dalībniekus

en: View or hide mail body and headers
lv_LV: Apskatīt vai paslēpt pasta struktūru un galvenes

en: View received mails and white/blacklist senders
lv_LV: Apskatīt saņemtos e-pastus un baltā/melnā saraksta sūtītājus

en: Virus
lv_LV: Vīruss

en: Virus checking
lv_LV: Vīrusu pārbaude

en: Visit URLs below with a web browser should display verify code as page content:
lv_LV: Apmeklējiet URL ar tīmekļa pārlūkprogrammu, lai pārbaudītu kodu kā lapas saturu:

en: Waiting for domain ownership verification
lv_LV: Gaida domēna īpašumtiesību pārbaudi

en: Warning
lv_LV: Brīdinājums

en: We need to confirm your email address. To complete the subscription process, please click the link in the email we just sent you.
lv_LV: Mums ir jāapstiprina jūsu e-pasta adrese. Lai pabeigtu pieteikšanos, lūdzu, noklikšķiniet uz saites e-pastā, ko tikko nosūtījām.

en: We need to confirm your email address. To complete the unsubscription process, please click the link in the email we just sent you.
lv_LV: Mums ir jāapstiprina jūsu e-pasta adrese. Lai pabeigtu atteikšanos lūdzu, noklikšķiniet uz saites e-pastā, ko tikko nosūtījām.

en: When smtp service on primary MX mail server is down, emails sent to this domain will be delivered to backup MX server.
lv_LV: Ja smtp pakalpojums primārajā MX pasta serverī nedarbojas, uz šo domēnu nosūtītie e-pasta ziņojumi tiks piegādāti dublējuma MX serverim.

en: White/Blacklist
lv_LV: Baltais/melnais

en: White/Blacklists
lv_LV: Baltie/melnie saraksti

en: Whitelist has higher priority than blacklist.
lv_LV: Baltajam sarakstam ir augstāka prioritāte nekā melnajam sarakstam.

en: Whitelisted
lv_LV: Baltais saraksts

en: Whitelisted recipients
lv_LV: Baltie adresāti

en: Whitelisted senders
lv_LV: Baltie sūtītāji

en: Whitelists
lv_LV: Baltie saraksti

en: Whitelists & Blacklists
lv_LV: Baltie un melnie saraksti

en: Whitelists and Blacklists based on reverse DNS name of sender server IP address
lv_LV: Baltie un melnie saraksti, kas balstīti uz sūtītāja servera IP adreses reversā DNS nosaukumu

en: Whitelists and Blacklists based on sender addresses
lv_LV: Baltie un melnie saraksti, kas balstīti uz sūtītāju adresēm

en: Who can send email to this list
lv_LV: Kurš var sūtīt e-pasta ziņojumu šim sarakstam

en: You are not allowed to update global domain admin's profile.
lv_LV: Jums nav atļauts atjaunināt globālā domēna administratora profilu.

en: You are running version %s
lv_LV: Jūs lietojiet versiju %s

en: You can NOT create more users under domain %s.
lv_LV: Vairāk lietotāju nevar izveidot domēnā %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail alias(es) under domain %s.
lv_LV: Varat izveidot <strong>%d</strong> pasta aizstājvārdu (-s) domēnā %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail domains (Existing: %d, Max: %d)
lv_LV: Varat izveidot <strong>%d</strong> pasta domēnus (esošs: %d, maks.: %d)

en: You can create <strong>%d</strong> more mail user(s) under domain %s.
lv_LV: Varat izveidot <strong>%d</strong> pasta lietotāju (-s) domēnā %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mailing list(s) under domain %s.
lv_LV: Varat izveidot vēl <strong>%d</strong> adresātu sarakstu (- us) domēna %s.

en: You can embed a mailing list signup form (HTML code below) on any page of your website. Feel free to customize the form to add your brand name, logo image, or combine it with special offers to attract new subscribers and boost engagement.
lv_LV: Pasta sūtījumu saraksta parakstīšanas veidlapu (HTML kodu zemāk) var iegult jebkurā tīmekļa vietnes lapā. Varat brīvi pielāgot veidlapu, lai pievienotu zīmola nosaukumu, logotipa attēlu vai apvienotu to ar īpašiem piedāvājumiem, lai piesaistītu jaunus abonentus un veicinātu piesaisti.

en: You can enable self-service (per-domain setting) to allow users to manage their own preferences and more.
lv_LV: Varat iespējot pašapkalpošanos (viena domēna iestatījumu), lai lietotāji varētu pārvaldīt sava e-pasta iestatījumus.

en: You can set per-domain and per-user throttling in account profile page.
lv_LV: Konta profila lapā var iestatīt katra domēna un lietotāja droselēšanu.

en: You can set per-domain throttling in domain profile page.
lv_LV: Domēna profila lapā var iestatīt katra domēna droselēšanu.

en: You can set per-user throttling in account profile page.
lv_LV: Katra lietotāja droselēšanu var iestatīt konta profila lapā.

en: You can't create more mail aliases under domain %s.
lv_LV: Domēna %s nevar izveidot vairāk pasta aizstājvārdu.

en: You can't create more mailing lists under domain %s.
lv_LV: Jūs nevarat izveidot vairāk adresātu sarakstu zem domēna %s.

en: Your license is invalid. Please contact support@iredmail.org to fix it.
lv_LV: Jūsu licence ir nederīga. Lūdzu, sazinieties ar support@iredmail.org.

en: Your search returned no hits.
lv_LV: Meklēšana neko neatrada.

en: default transport
lv_LV: noklusējuma transportēšana

en: discard received email
lv_LV: atmest saņemto e-pasta ziņojumu

en: forward emails to host example.com through port 25. The [] form is required when you specify an IP address instead of a hostname, or disable MX DNS lookup.
lv_LV: nosūtīt e-pasta ziņojumus resursdatoram example.com pa 25 portu. [] forma ir nepieciešama, ja resursdatora nosaukuma vietā norādāt IP adresi vai atspējojat MX DNS uzmeklēšana.

en: or longer than
lv_LV: vai ilgāk par

en: relay emails to the servers specified in A DNS records of domain example.com through port 25
lv_LV: pārraidīt e-pasta ziņojumus uz serveriem, kas norādīti domēna DNS ierakstos example.com caur 25 portu

en: relay emails to the servers specified in MX DNS records of domain example.com through port 25
lv_LV: pārraidīt e-pasta ziņojumus uz serveriem, kas norādīti domēna MX DNS ierakstos example.com caur 25 portu

en: without verifying local recipients
lv_LV: nepārbaudot vietējos saņēmējus
