iRedAdmin-Pro - en to hu_HU translation catalogue (437 entries)

en: %d admin(s) found.
hu_HU: %d admin.

en: %d domain(s) found.
hu_HU: %d domain.

en: %d mail alias(es) found.
hu_HU: %d levelező alias.

en: %d user(s) found.
hu_HU: %d felhasználó.

en: %s account(s) exist.
hu_HU: %s fiók.

en: %s days, %s hours, %s minutes.
hu_HU: %s nap, %s óra, %s perc.

en: 1 Day
hu_HU: 1 nap

en: 1 Hour
hu_HU: 1 óra

en: 1 Minute
hu_HU: 1 perc

en: About greylisting
hu_HU: A szürkelistáról

en: About mail logs
hu_HU: A levelezési naplókról

en: About quarantined mails
hu_HU: A karanténban lévő levelekről

en: Account activities
hu_HU: Fióktevékenységek

en: Account already exists, please choose another one.
hu_HU: A fiók már létezik, válasszon másik felhasználónevet.

en: Account does not exist.
hu_HU: Admin nem létezik.

en: Account is disabled.
hu_HU: A fiók letiltva.

en: Account is domain admin
hu_HU: Doman admin fiók

en: Account is global admin
hu_HU: Globális admin fiók

en: Account status
hu_HU: Fiókstátusz

en: Account type
hu_HU: Fiók típusa

en: Activate account
hu_HU: Fiók aktiválása

en: Active
hu_HU: Aktív

en: Add
hu_HU: Hozzáadás

en: Add account
hu_HU: Fiók hozzáadása

en: Add admin
hu_HU: Admin hozzáadása

en: Add domain
hu_HU: Domain hozzáadása

en: Add mail alias
hu_HU: Alias hozzáadása

en: Add mail alias under domain
hu_HU: Alias hozzáadása domainhez: %s

en: Add mail user
hu_HU: Levelezési lista hozzáadása

en: Add mail user under domain
hu_HU: Felhasználó hozzáadása domainhez: %s

en: Add mailing list
hu_HU: Levelezési lista hozzáadása

en: Add new members
hu_HU: Új tagok hozzáadása

en: Add new moderators
hu_HU: Új moderátorok hozzáadása

en: Add one
hu_HU: Még egy hozzáadása

en: Add one more?
hu_HU: Hozzáad még egyet?

en: Add whitelist and blacklist
hu_HU: Fehérlista és Feketelista hozzáadása

en: Address format
hu_HU: Küldő címe

en: Admin Log
hu_HU: Admin napló

en: Admin created.
hu_HU: Admin létrehozva.

en: Admin login
hu_HU: Admin bejelentkezés

en: Admins
hu_HU: Adminok

en: Admins under domain: %s
hu_HU: Domainhez tartozó felhasználók: %s

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Alias domains
hu_HU: Alias domainek

en: Aliases
hu_HU: Aliasok

en: Aliases under domain: %s.
hu_HU: Domainhez tartozó aliasok: %s

en: All accounts
hu_HU: Összes fiók

en: All admins
hu_HU: Összes admin

en: All domains
hu_HU: Összes domain

en: All domains under your control.
hu_HU: Az irányításod alatti domainek.

en: All sub-domains
hu_HU: Összes aldomain

en: Allocated
hu_HU: Kiosztott

en: Allow this admin to mark other mail user as domain admin
hu_HU: Engedélly ennek az adminnak, hogy megjelölhessen más levelezési felhasználót domain adminként

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: At least %s characters.
hu_HU: Legalább %s karakter.

en: Attachments
hu_HU: Csatolmányok

en: Available quota:
hu_HU: Rendelkezésre álló kvóta:

en: BCC incoming emails to other address
hu_HU: BCC beérkező levelek egy másik címre

en: BCC outgoing emails to other address
hu_HU: BCC kimenő levelek egy másik címre

en: Bad Header
hu_HU: Level fejléc

en: Banned
hu_HU: Kitiltott

en: Blacklisted recipients
hu_HU: Feketelisták

en: Blacklisted senders
hu_HU: Feketelisták

en: CIDR formatted range of IP addresses
hu_HU: IP címek CIDR formátumú tartománya

en: Catch-all Addresses
hu_HU: Catch-all címek

en: Catch-all address may receive many spam emails.
hu_HU: A Catch-all cím sok spam emailt fogadhat.

en: Change email address
hu_HU: Érvénytelen levelezési cím.

en: Change email address to
hu_HU: Soronként egy levelezési cím.

en: Change password
hu_HU: Új jelszó

en: Choose Action
hu_HU: Válassz tevékenységet

en: Choose activity type
hu_HU: Válassza ki a tevékenység típusát

en: Comment
hu_HU: Megjegyzés

en: Company/Organization Name
hu_HU: Cég / Szervezet neve

en: Confirm new password
hu_HU: Új jelszó megerősítése

en: Contact webmaster
hu_HU: Kapcsolat a webmesterrel

en: Content of disclaimer will be appended to outgoing emails.
hu_HU: A nyilatkozat tartalmát csatolni kell a kimenő emailekhez.

en: Cumulative size of all inbound emails
hu_HU: Az összes bejövő email kumulatív mérete

en: Cumulative size of all outbound emails
hu_HU: Az összes kimenő email kumulatív mérete

en: Current password is incorrect.
hu_HU: A jelenlegi jelszó hibás.

en: Custom:
hu_HU: Egyéni:

en: Customize mail filter rule
hu_HU: Levél szűrő szabály testreszabása

en: Customize mail filter rule over TLS/SSL
hu_HU: Levél szűrő szabály testreszabása TLS/SSL-en át

en: DISABLED
hu_HU: TILTVA

en: Dashboard
hu_HU: Műszerfal

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Default language for new user
hu_HU: Alapértelmezett nyelv az új felhasználóknak

en: Default quota of new user
hu_HU: Alapértelmezett kvóta az új felhasználóknak

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Delete account
hu_HU: Fiók törlése

en: Delete all in database
hu_HU: Minden törlése az adatbázisban

en: Delete selected
hu_HU: Kiválasztott törlése

en: Directory of mailbox storage
hu_HU: Levelesládákat tároló könyvtár

en: Disable
hu_HU: Leiltás

en: Disable account
hu_HU: Fiók letiltása

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Disabled accounts
hu_HU: Fiók letiltása

en: Disabled domain profiles
hu_HU: Letiltott domainprofilok

en: Disabled domains
hu_HU: Letiltott domainprofilok

en: Disabled self-service preferences
hu_HU: Letiltott felhasználói profilok

en: Disabled user profiles
hu_HU: Letiltott felhasználói profilok

en: Disclaimer
hu_HU: Nyilatkozat

en: Display Name
hu_HU: Megjelenítési név

en: Do not apply greylisting on emails sent from domains listed below
hu_HU: Szürkelista engedélyezése a kiválasztott fiókon

en: Do not apply greylisting on listed senders
hu_HU: Szürkelista engedélyezése a kiválasztott fiókon

en: Domain Admins
hu_HU: Domain Adminok

en: Domain Name
hu_HU: Domain Név

en: Domain activities
hu_HU: Domain tevékenységek

en: Domain already exists. Please check both primary or alias domains.
hu_HU: Domain már létezik. Kérem ellenőrízze az elsődleges és alias domaineket is.

en: Domain and its sub-domains
hu_HU: Domain és aldomainjei

en: Domain created.
hu_HU: Domain létrehozva.

en: Domain name is empty.
hu_HU: Domain név üres.

en: Domain name or mail address
hu_HU: Domain név vagy email cím

en: Domain name or username is missed.
hu_HU: Domain név vagy felhasználónév hiányzik.

en: Domain quota size
hu_HU: Domain kvótamérete

en: Domain quota size exceeded. Please contact your administrator or service provider to increase it.
hu_HU: Meghaladta a domain kvótaméretét. Vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral vagy szolgáltatójával, hogy megnövelhesse.

en: Domains
hu_HU: Domainek

en: Domains and Accounts
hu_HU: Domainek és Fiókok

en: Dump disclaimer automatically
hu_HU: Nyilatkozat autómatikus kiürítése

en: Edit account profile
hu_HU: Fiókprofil szerkesztése

en: Edit domain profile
hu_HU: Domainprofil szerkesztése

en: Edit quota setting
hu_HU: Kvótabeállítások szerkesztése

en: Email address of alias account must end with domain name(s): %s.
hu_HU: Az alias fiók email címének domain névre kell végződnie: %s.

en: Email address or domain names
hu_HU: Soronként egy levelezési cím.

en: Email address was changed.
hu_HU: Soronként egy levelezési cím.

en: Email addresses of alias accounts
hu_HU: Az alias fiók email címe

en: Emails
hu_HU: Emailek

en: Emails delivered to non-exist mail accounts will be forwarded to catch-all address(es).
hu_HU: A nem létező levélfiókba küldött levelek továbbításra kerülnek a catch-all címre.

en: Emails sent to <em><strong>user@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> will be delivered to <em><strong>user@%s</strong></em>.
hu_HU: A <em><strong>felhasznalo@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> címre küldött levelek kézbesítése a <em><strong>felhasznalo@%s</strong></em> címre.

en: Empty address is not allowed.
hu_HU: Üres cím nem megengedett.

en: Empty password is not allowed.
hu_HU: Üres jelszó nem megengedett.

en: Enable
hu_HU: Engedélyezés

en: Enable alias account
hu_HU: Alias fiók engedélyezése

en: Enable bad-header checking
hu_HU: Feladó szabályozás engedélyezése

en: Enable domain alias
hu_HU: Domain alias engedélyezése

en: Enable mail forwarding
hu_HU: Levél továbbításának engedélyezése

en: Enable this account
hu_HU: Fiók engedélyezése

en: Enable this domain
hu_HU: Domain engedélyezése

en: Enable virus checking
hu_HU: Fiók engedélyezése

en: Enabled Services
hu_HU: Engedélyezett szolgáltatások

en: Entire domain
hu_HU: Teljes domain

en: Error while checking new version of iRedAdmin-Pro:
hu_HU: Hiba az új iRedAdmin-Pro verzió ellenőrzése közben: %s

en: Error while getting license info:
hu_HU: Hiba a licenszinformáció beszerzése közben:

en: Error:
hu_HU: Hiba:

en: Events
hu_HU: Események

en: Everyone can send mail to this address
hu_HU: Mindenki tud levelet küldeni erre a címre

en: Exceeded domain account limit. Please contact your administrator or service provider to increase it.
hu_HU: Meghaladta a domain fiókszámának korlátját. Vegye fel a kapcsolatot az adminisztrátorral vagy szolgáltatójával, hogy megnövelhesse.

en: Expire date
hu_HU: Lejárati dátum

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: External Members
hu_HU: Külső tagok

en: External moderators
hu_HU: Külső moderátorok

en: Fetching mails via IMAP
hu_HU: Levelek lekérése IMAP-on keresztül

en: Fetching mails via IMAP over TLS/SSL
hu_HU: Levelek lekérése IMAP-on keresztül TLS/SSL-en át

en: Fetching mails via POP3
hu_HU: Levelek lekérése POP3-on keresztül

en: Fetching mails via POP3 over TLS/SSL
hu_HU: Levelek lekérése POP3-on keresztül TLS/SSL-en át.

en: Filter:
hu_HU: Szűrő:

en: First Page
hu_HU: Első oldal

en: First name
hu_HU: Keresztnév

en: For Inbound Mails
hu_HU: Bejövő emailek szabályozásának engedélyezése.

en: For Outbound Mails
hu_HU: Kimenő emailek szabályozásának engedélyezése.

en: For advanced settings and further information please see
hu_HU: A részletes beállításokért és további információkért olvassa el a

en: Forward mails to address
hu_HU: Levelek továbbítása más címre

en: Forwarding
hu_HU: Továbbítás

en: Full name
hu_HU: Teljes név

en: General
hu_HU: Általános

en: Global Admin
hu_HU: Globális Admin

en: Global Spam Policy
hu_HU: Globális admin

en: Global admin
hu_HU: Globális admin

en: Grant admin
hu_HU: Domain admin

en: Greylisting
hu_HU: Szürkelista

en: Greylisting helps block out huge amounts of spam, not recommended to turn it off.
hu_HU: A szürkelista hatalmas mennyiségű spamot blokkol, nem ajánlott kikapcsolni.

en: Greylisting is a method of defending your email users against spam. A mail transfer agent (MTA, e.g. Postfix) using greylisting will temporarily reject any email from a sender it does not recognize. If the mail is legitimate the originating server will, after a delay, try again and, if sufficient time has elapsed (usually 7 to 30 minutes), the email will be accepted.
hu_HU: A szürkelista egy védelmi módszer, ami megvédi az email felhasználókat a spamok ellen. A szürkelistát használó MTA, (például a Postfix) átmenetileg elutasít minden olyan emailküldőt akit nem ismer fel. Ha a levél legitim szerverről származik, késleltetés után újra küldi és ha elegendő idő telt el (általában 7-30 perc), az email elfogadásra kerül.

en: Greylisting settings have been updated.
hu_HU: A szürkelista beállítások frissítve lettek.

en: Hostname
hu_HU: Hosztnév

en: IP Address
hu_HU: IP Cím

en: Increase it now?
hu_HU: Megnöveljük most?

en: Internal Members
hu_HU: Belső tagok

en: Internal Moderators
hu_HU: Belső moderátorok

en: Invalid account.
hu_HU: Érvénytelen tevékenység.

en: Invalid action.
hu_HU: Érvénytelen tevékenység.

en: Invalid domain name or mail address.
hu_HU: Érvénytelen domain név vagy levelezési cím.

en: Invalid domain name.
hu_HU: Érvénytelen domain név.

en: Invalid mail address.
hu_HU: Érvénytelen levelezési cím.

en: Invalid product id.
hu_HU: Érvénytelen termékazonosító.

en: Invalid request data.
hu_HU: Érvénytelen adatkérés.

en: Is a global admin.
hu_HU: Globális admin.

en: Job Title
hu_HU: Beosztás

en: Keyword
hu_HU: Kulcsszó

en: Kind
hu_HU: Típus

en: Last Page
hu_HU: Utolsó oldal

en: Last name
hu_HU: Vezetéknév

en: Latest version
hu_HU: Legújabb verzió

en: Leave it empty to use <a href='%s'>domain setting</a>.
hu_HU: Hagyja üresena a <a href='%s'>domain beállítások</a> használatához.

en: Leave it empty to use server-wide default setting.
hu_HU: Hagyja üresen, hogy a szerverszintű alapértelmezett beállítást használja.

en: License
hu_HU: Licensz

en: License is active
hu_HU: A licensz aktív

en: License status
hu_HU: Licenszstátusz

en: Lifetime license
hu_HU: Élettartam licensz

en: List all mail aliases.
hu_HU: Összes levelező alias listázása.

en: List all mail users.
hu_HU: Összes levelező felhasználó listázása.

en: Lists
hu_HU: Listák

en: Logged in as %s
hu_HU: Bejelentkezve mint %s

en: Login
hu_HU: Bejelentkezés

en: Login required
hu_HU: Bejelentkezés szükséges

en: Login to manage your mail domains & accounts
hu_HU: Bejelentkezés a levelezési domainek, fiókok felügyeletéhez

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Mail Address
hu_HU: Levelezési cím

en: Mail Aliases
hu_HU: Levelezési aliasok

en: Mail Body
hu_HU: Levél test

en: Mail Deliver Restriction
hu_HU: Levélküldés korlátozás

en: Mail Headers
hu_HU: Level fejléc

en: Mail Users
hu_HU: Level felhasználók

en: Mail alias created.
hu_HU: Levelezési alias létrehozva.

en: Mail sent to alias will be forwarded to members.
hu_HU: Aliasnak küldött levél továbbitódik a tagoknak.

en: Mailbox Quota
hu_HU: Levelesláda kvótája

en: Mails Sent by Domain: %s
hu_HU: A %s domain elküldött levelei

en: Mails Sent by User: %s
hu_HU: A %s felhasználó elküldött levelei

en: Mails were deleted.
hu_HU: Törölt levelek.

en: Mails were released.
hu_HU: Továbbengedett levelek.

en: Make sure disclaimer work as expected:
hu_HU: Győződjön meg, hogy a nyilatkozat az elvártaknak megfelelően működik:

en: Manage per-user white/blacklists
hu_HU: Fehér/Feketelista

en: Manage quarantined mails
hu_HU: Nincsennek levelek a karanténban.

en: Managed Domains
hu_HU: Felügyelt domainek

en: Mark as backup MX
hu_HU: Megjelölés tartalék MX-ként

en: Mark as domain admin
hu_HU: Megjelölés domain adminként

en: Mark as global admin
hu_HU: Megjelölés globális adminként

en: Mark this user as
hu_HU: Felhasználó megjelölése mint

en: Max quota of mail user
hu_HU: Alapértelmezett kvóta az új felhasználóknak

en: Max size of single email
hu_HU: Kimenő emailek max mérete egyenként

en: Maximum password length
hu_HU: Maximális jelszóhossz

en: Member assigned success.
hu_HU: Tag sikeresen hozzárendelve.

en: Member of Mail Aliases
hu_HU: Levelezési aliasok tagjai

en: Member removed success.
hu_HU: Tag sikeresen eltávolítva.

en: Members
hu_HU: Tagok

en: Message
hu_HU: Üzenet

en: Minimum password length
hu_HU: Minimális jelszóhossz

en: Mobile
hu_HU: Mobil

en: Moderators
hu_HU: Moderátorok

en: Moderators assigned success.
hu_HU: Moderátorok sikeresen hozzárendelve.

en: Moderators removed success.
hu_HU: Moderátorok sikeresen eltávolítva.

en: Monitor incoming emails via BCC
hu_HU: Bejövő emailek monitorozása BCC-n keresztül

en: Monitor outgoing emails via BCC
hu_HU: Kimenő emailek monitorozása BCC-n keresztül

en: Multiple addresses are NOT supported.
hu_HU: Több cím megadása nem támogatott.

en: Network
hu_HU: Hálózat

en: New password
hu_HU: Új jelszó

en: New password must NOT contain more than %s characters.
hu_HU: Az új jelszó nem tartalmazhat több karaktert mint %s.

en: New password must contain at least %s characters.
hu_HU: Az új jelszó nem tartalmazhat kevesebb karaktert mint %s.

en: New passwords are not match.
hu_HU: Az új jelszó nem egyezik.

en: New version is available.
hu_HU: Új verzió érhető el

en: New version of iRedAdmin-Pro, %s, is now available for upgrading. <a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>
hu_HU: Új iRedAdmin-Pro verzió érhető el %s. <a href='%s/system/license' class='button green'>Részletek</a>

en: News & Announcements
hu_HU: Hírek és érdekességek

en: Next Page
hu_HU: Következő oldal

en: No account selected.
hu_HU: Nincs fiók kiválasztva.

en: No admin log.
hu_HU: Nincs admin napló.

en: No domain under control.
hu_HU: Nincs domain az irányítás alatt.

en: No free domain quota left.
hu_HU: Nem maradt szabad domain kvóta.

en: No incoming mails.
hu_HU: Nincsennek bejövő levelek.

en: No mail admin available.
hu_HU: Nem áll rendelkezésre levelezési admin.

en: No mail alias available.
hu_HU: Nem áll rendelkezésre levelezési alias.

en: No mail domain available.
hu_HU: Nem áll rendelkezésre levelezési domain.

en: No mail user available.
hu_HU: Nem áll rendelkezésre levelezési felhasználó.

en: No members.
hu_HU: Tagok megtekintésa

en: No moderator selected.
hu_HU: Nincs moderátor kiválasztva.

en: No moderators.
hu_HU: Moderátorok

en: No more than %s characters.
hu_HU: Ne legyen több mint %s karakter.

en: No outgoing mails.
hu_HU: Nincsennek kimenő levelek.

en: No quarantined mails.
hu_HU: Nincsennek levelek a karanténban.

en: No special character in password.
hu_HU: Ne használjon nem ASCII karakteres jelszót.

en: Normal admin cannot view and update disabled profiles in account profile page.
hu_HU: A normál admin nem tudja megtekinteni és módosítani a tiltott profilokat a fiók profiloldalán.

en: Normal mail user cannot view and update disabled preferences.
hu_HU: A normál admin nem tudja megtekinteni és módosítani a tiltott profilokat a fiók profiloldalán.

en: Not a global admin.
hu_HU: Nem globális admin.

en: Not allowed to create mail alias under this domain.
hu_HU: Nem hozhat létre levelező aliast ez alatt a domain alatt.

en: Not allowed to create mail user under this domain.
hu_HU: Nem hozhat létre levelező felhasználót ez alatt a domain alatt.

en: Note: Global admin can manage all mail domains.
hu_HU: Feljegyzés: A Globális admin felügyeli az összes levelező domaint.

en: Number of aliases
hu_HU: Aliasok száma

en: Number of domains
hu_HU: Domainek száma

en: Number of max inbound emails
hu_HU: Bejövő emailek max száma

en: Number of max mail aliases
hu_HU: Levelezési aliasok max száma

en: Number of max mail users
hu_HU: Levelezési felhasználók max száma

en: Number of max outbound emails
hu_HU: Kimenő emailek max száma

en: Number of users
hu_HU: Felhasználók száma

en: Old password
hu_HU: Régi jelszó

en: One IP address or CIDR network per line.
hu_HU: Soronként egy levelezési cím.

en: One domain per line.
hu_HU: Soronként egy bejegyzés.

en: One record per line.
hu_HU: Soronként egy bejegyzés.

en: One sender per line.
hu_HU: Soronként egy bejegyzés.

en: Operation completed.
hu_HU: Művelet befejeződött.

en: Or create other mail accounts:
hu_HU: Vagy másik levelező fiók létrehozása:

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Password is empty.
hu_HU: Jelszó üres.

en: Password is too long.
hu_HU: Jelszó túl hosszú.

en: Password is too short.
hu_HU: Jelszó túl rövid.

en: Password must contain
hu_HU: Az új jelszó nem tartalmazhat kevesebb karaktert mint %s.

en: Path to mailbox
hu_HU: Levelesláda útvonala

en: Per-domain throttling has higher priority than default throttling set in this page, per-user throttling has the highest priority.
hu_HU: A domainenkénti szabályozás magasabb prioritású, mint az alapértelmezett szabályozás ezen az oldalon. A felhasználónkénti szabályozás a legmagasabb prioritású.

en: Per-user bcc settings has higher priority than per-domain bcc settings.
hu_HU: A felhasználónkénti szabályozás magasabb prioritású.

en: Per-user throttle setting has higher priority.
hu_HU: A felhasználónkénti szabályozás magasabb prioritású.

en: Per-user whitelists & blacklists has highest priority, then per-domain setting, then global setting.
hu_HU: A felhasználónkénti szabályozás magasabb prioritású.

en: Period of time
hu_HU: Időszak

en: Permission denied.
hu_HU: Jogosultság megtagadva.

en: Personal information
hu_HU: Rendszerinformáció

en: Plain text only
hu_HU: Csak egyszerű szöveg

en: Please choose managed domains below.
hu_HU: Válasszon az alábbi felügyelt domainek közül.

en: Please do not use non-ascii character in password.
hu_HU: Ne használjon nem ASCII karakteres jelszót.

en: Please either mark mail user as domain admin or create a separate admin account.
hu_HU: Jelölje meg a levelezési felhasználót domain adminként vagy hozzon létre elkülönített fiókadmin.

en: Please select at least one account.
hu_HU: Válasszon ki legalább egy fiókot.

en: Please select at least one domain.
hu_HU: Válasszon ki legalább egy fiókot.

en: Postfix manual page
hu_HU: Postfix kézikönyvet

en: Preferences
hu_HU: Beállítások

en: Preferred language
hu_HU: Preferált nyelv

en: Previous Page
hu_HU: Előző oldal

en: Product name
hu_HU: Terméknév

en: Profile of admin:
hu_HU: Admin profilja:

en: Profile of alias:
hu_HU: Alias profilja:

en: Profile of domain:
hu_HU: Domain profilja:

en: Profile of user:
hu_HU: Felhasználó profilja:

en: Profile updated failed.
hu_HU: Profilfrissítés sikertelen.

en: Purchase a new license
hu_HU: Új licensz vásárlása

en: Purchase date
hu_HU: Vásárlás dátuma

en: Quarantine bad-header email
hu_HU: Nincsennek levelek a karanténban.

en: Quarantine spam
hu_HU: Karanténban

en: Quarantine virus
hu_HU: Levelek a karanténban

en: Quarantined
hu_HU: Karanténban

en: Quarantined Mails
hu_HU: Levelek a karanténban

en: Quarantined Mails of Domain: %s
hu_HU: A domain karanténba tett levelei: %s

en: Quarantined Mails of User: %s
hu_HU: A felhasználó karanténba tett levelei: %s

en: Quarantined mails are not delivered to users' mailboxes yet, you can either delete them or release them. Mails will be delivered to user mailboxes after released.
hu_HU: Karaténba került levelek még nem kerülnek kézbesítésre a felhasználó levelesládájába. Törölheted, vagy tovább engedheted azokat. Miután továbbengedted a leveleket, az után kézbesítésre kerülnek a felhasználó levelesládájába.

en: Quota
hu_HU: Kvóta

en: Received
hu_HU: Fogadott

en: Received Mails
hu_HU: Fogadott levelek

en: Received Mails of Domain: %s
hu_HU: A domain fogadott levelei: %s

en: Received Mails of User: %s
hu_HU: A felhasználó fogadott levelei: %s

en: Received emails on backup MX will be relayed to primary MX server when its smtp service is back online.
hu_HU: Fogadott emailek közvetítve a megadott szerverre.

en: Recipient
hu_HU: Fogadó

en: Record comment can be added after a #
hu_HU: SPACE után megjegyzést fűzhet hozzá

en: Records were successfully added.
hu_HU: Bajegyzés sikeresen hozzáadva.

en: Records were successfully updated.
hu_HU: Bajegyzés sikeresen hozzáadva.

en: Release Notes and Upgrade Tutorials
hu_HU: Frissítési útmutatók

en: Release selected
hu_HU: Kiválasztott továbbengedése

en: Remove from list
hu_HU: Eltávolítás a listáról

en: Renew license
hu_HU: Licensz megújítás

en: Revoke admin privilege
hu_HU: Admin profilja:

en: Sample
hu_HU: Minta

en: Save a copy in mailbox
hu_HU: Másolat mentése a levelesládába

en: Save changes
hu_HU: Változások mentése

en: Search
hu_HU: Keresés

en: Search activities
hu_HU: Keresési tevékenységek

en: Search keyword could not be empty.
hu_HU: A keresési kulcsszó nem lehet üres.

en: Search mail accounts
hu_HU: Fiók keresése

en: Search results.
hu_HU: Keresési találatok.

en: Seconds
hu_HU: másodperc

en: Security token did not match. Please refresh current page and re-perform form action.
hu_HU: Biztonsági token nem egyezik. Kérjük, frissítse az aktuális oldalt, és végezze el újra a bevitelt.

en: Selected accounts were deleted.
hu_HU: A kiválasztott fiókok törölve lettek.

en: Selected accounts were disabled.
hu_HU: A kiválasztott fiókok le lettek tiltva.

en: Selected accounts were enabled.
hu_HU: A kiválasztott fiókok engedélyezve lettek.

en: Selected accounts were marked as domain admin.
hu_HU: A kiválasztott fiókok engedélyezve lettek.

en: Selected accounts were marked as global admin.
hu_HU: A kiválasztott fiókok engedélyezve lettek.

en: Selected accounts were unmarked as domain admin.
hu_HU: A kiválasztott fiókok engedélyezve lettek.

en: Selected accounts were unmarked as global admin.
hu_HU: A kiválasztott fiókok engedélyezve lettek.

en: Selected domains were disabled.
hu_HU: A kiválasztott domainek le lettek tiltva.

en: Selected domains were enabled.
hu_HU: A kiválasztott domainek engedélyezve lettek.

en: Selected log records were deleted.
hu_HU: A kiválasztott naplóbejegyzések törölve lettek.

en: Selected records were deleted.
hu_HU: A kiválasztott bejegyzések törölve lettek.

en: Self-service
hu_HU: Levelező szolgáltatás

en: Send me an email with download link
hu_HU: Küldj egy e-mailt a letöltési linkkel

en: Sender
hu_HU: Küldő

en: Sender address format
hu_HU: Küldő címe

en: Sending mails via SMTP
hu_HU: Levelek küldése SMTP-n keresztül

en: Sending mails via SMTP over TLS/SSL
hu_HU: Levelek küldése SMTP-n keresztül TLS/SSL-en át.

en: Sent
hu_HU: Küldött

en: Sent Mails
hu_HU: Elküldött levelek

en: Server Load
hu_HU: Szerver terhelés

en: Server-side size limit exceeded. Please increase "sizelimit" in your LDAP server.
hu_HU: A szerver oldali méretkorlátot túllépte. Kérjük, növelje "sizelimit" -et az LDAP kiszolgálón.

en: Session expired, please re-login.
hu_HU: A munkamenet lejárt, jelentkezz be újra.

en: Set mail forwarding
hu_HU: Levél továbbításának engedélyezése

en: Set to 0 for unlimited.
hu_HU: 0-ra állítva korlátlan.

en: Set value to -1 means not allowed to create this kind of account.
hu_HU: Az érték -1-re állítva úgy értendő, hogy nem engedélyezett ilyen típusú fiók létrehozása.

en: Set value to 0 for unlimited.
hu_HU: Az érték 0-ra állítva korlátlan.

en: Set value to 0 or leave it empty for unlimited.
hu_HU: 0-ra állítva, vagy üresen hagyva korlátlan.

en: Show in Global Address Book
hu_HU: Megjelenítve a Globális címjegyzékben

en: Single IP Address
hu_HU: Egyetlen IP cím

en: Single user
hu_HU: Egyetlen felhasználó

en: Size
hu_HU: Méret

en: Statistics of latest 24 hours
hu_HU: Az utolsó 24 óra statisztikája

en: Store password in plain text
hu_HU: Jelszó egyszerű szövegként tárolva

en: Stored
hu_HU: Tárolt

en: Stored emails
hu_HU: Tárolt emailek

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Submit
hu_HU: Bevitel

en: Submited domain name is incorrect.
hu_HU: A bevitt domain név helytelen.

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: System
hu_HU: Rendszer

en: System Information
hu_HU: Rendszerinformáció

en: Telephone Number
hu_HU: Telefonszám

en: This is a mail alias.
hu_HU: Ez egy levelezési alias.

en: This is a mailing list.
hu_HU: Ez egy levelezési lista.

en: This is default throttling applied to all individual accounts.
hu_HU: Ez az alapértelmezett szabályozás alkalmazott az összes bejövő és kimenő emailekre.

en: Throttle
hu_HU: Szabályozás

en: Throttling
hu_HU: Szabályozás

en: Time
hu_HU: Idő

en: Unlimited
hu_HU: Korlátlan

en: Unmark as domain admin
hu_HU: Domain admin jog megvonása

en: Unmark as global admin
hu_HU: Globális admin jog megvonása

en: Unrestricted
hu_HU: Korlátlan

en: Update whitelists and blacklists
hu_HU: A fehér és feketelistáról

en: Uptime
hu_HU: Üzemidő

en: Used
hu_HU: Használatban

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: User created.
hu_HU: Felhasználó létrehozva.

en: User/Employee ID
hu_HU: Felhasználó/Alkalmazott azonosító

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Username must be an valid email address.
hu_HU: Felhasználónévnek egy érvényes email címnek kell lennie.

en: Username or password is incorrect.
hu_HU: Hibás felhasználónév vagy jelszó.

en: Users
hu_HU: Felhasználók

en: Users under domain: %s
hu_HU: Domainhez tartozó felhasználók: %s

en: Valid record formats
hu_HU: Bejegyzés formátumok

en: View members
hu_HU: Tagok megtekintésa

en: Virus
hu_HU: Vírus

en: Warning
hu_HU: Figyelmeztetés

en: White/Blacklist
hu_HU: Fehér/Feketelista

en: White/Blacklists
hu_HU: Fehér/Feketelista

en: Whitelist has higher priority than blacklist.
hu_HU: A fehérlista magasabb prioritású mint a feketelist.

en: Whitelisted recipients
hu_HU: Fehérlisták

en: Whitelisted senders
hu_HU: Fehérlisták

en: Whitelists & Blacklists
hu_HU: Fehérlista és Feketelista hozzáadása

en: Who can send email to this list
hu_HU: Ki küldhet emailt erre a listára

en: You are running version %s
hu_HU: Az Ön futó verziója %s

en: You can NOT create more users under domain %s.
hu_HU: Nem hozhatsz létre több felhasználót a %s domain alá.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail alias(es) under domain %s.
hu_HU: Még <strong>%d</strong> levelezési aliast hozhatsz létre a %s domain alá.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail user(s) under domain %s.
hu_HU: Még <strong>%d</strong> levelezési felhasználót hozhatsz létre a %s domain alá.

en: You can set per-domain and per-user throttling in account profile page.
hu_HU: Beállíthatsz domainenkénti és felhasználónkénti szabályozást a fiók profiloldalán.

en: You can set per-domain throttling in domain profile page.
hu_HU: Beállíthatsz domainenkénti és felhasználónkénti szabályozást a fiók profiloldalán.

en: You can set per-user throttling in account profile page.
hu_HU: Beállíthatsz domainenkénti és felhasználónkénti szabályozást a fiók profiloldalán.

en: You can't create mail aliases under domain %s.
hu_HU: Nem hozhatsz létre levelezési aliasokat a %s domain alá.

en: You can't create more mail aliases under domain %s.
hu_HU: Nem hozhatsz létre több levelezési aliast a %s domain alá.

en: Your search returned no hits.
hu_HU: A keresés nem hozott eredményt.

en: default transport
hu_HU: alapértelmezett transzport

en: forward emails to host example.com through port 25. The [] form is required when you specify an IP address instead of a hostname, or disable MX DNS lookup.
hu_HU: emailek továbbítása az pelda.hu hosztra a 25-ös porton keresztül. Amennyiben IP címet adsz meg hosztnév helyett, úgy [] közé kell írni az IP címet, vagy le kell tiltani az MX DNS elemzését.
