iRedAdmin-Pro - en to nl_NL translation catalogue (405 entries)

en: %d admin(s) found.
nl_NL: %d admin(s) gevonden

en: %d domain(s) found.
nl_NL: %d domein(en) gevonden

en: %d mail alias(es) found.
nl_NL: %d e-mail alias(sen) gevonden

en: %d user(s) found.
nl_NL: %d gebruiker(s) gevonden

en: %s account(s) exist.
nl_NL: Er bestaan %s accounts.

en: %s days, %s hours, %s minutes.
nl_NL: %s dagen, %s uur, %s minuten.

en: 1 Day
nl_NL: 1 Dag

en: 1 Hour
nl_NL: 1 Uur

en: 1 Minute
nl_NL: 1 Minuut

en: About greylisting
nl_NL: Greylisting

en: About mail logs
nl_NL: Over e-mail logs

en: About quarantined mails
nl_NL: Over e-mails in quarantine

en: Account activities
nl_NL: Account activiteiten

en: Account already exists, please choose another one.
nl_NL: Account bestaat al, kies a.u.b. een andere gebruikersnaam.

en: Account does not exist.
nl_NL: Account bestaat niet.

en: Account is disabled.
nl_NL: Account is uitgeschakeld

en: Account is domain admin
nl_NL: Account is uitgeschakeld

en: Account is global admin
nl_NL: Geen globale beheerder

en: Account type
nl_NL: Accoutn type

en: Activate account
nl_NL: Actieve account

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add account
nl_NL: Maak een account aan

en: Add admin
nl_NL: Admin toevoegen

en: Add domain
nl_NL: Domein toevoegen

en: Add mail alias
nl_NL: Maak een nieuw e-mail alias aan

en: Add mail alias under domain
nl_NL: Maak een nieuwe e-mail alias aan onder domein %s

en: Add mail user
nl_NL: Voeg een e-mail lijst toe

en: Add mail user under domain
nl_NL: Voeg gebruiker toe onder domein: %s.

en: Add mailing list
nl_NL: Voeg een e-mail lijst toe

en: Add new members
nl_NL: Voeg nieuwe leden toe

en: Add new moderators
nl_NL: Voeg nieuwe beheerder toe

en: Add one
nl_NL: Voeg er een toe

en: Add one more?
nl_NL: Nog een toevoegen?

en: Add whitelist and blacklist
nl_NL: Voeg nieuwe whitelist toe

en: Address format
nl_NL: Afzender adres

en: Admin
nl_NL: Beheerder

en: Admin Log
nl_NL: Beheerders log

en: Admin created.
nl_NL: Beheerder aangemaakt.

en: Admin login
nl_NL: Beheerder login

en: Admins
nl_NL: Beheerders

en: Admins under domain: %s
nl_NL: Gebruikers onder domein: %s

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Alias domains
nl_NL: Alias domeinen

en: Aliases
nl_NL: Aliassen

en: Aliases under domain: %s.
nl_NL: Aliassen onder domein: %s.

en: All accounts
nl_NL: Alle accounts

en: All admins
nl_NL: Alle beheerders

en: All domains
nl_NL: Alle domeinen

en: All domains under your control.
nl_NL: Alle domeinen in uw beheer.

en: All sub-domains
nl_NL: Alle subdomeinen

en: Allocated
nl_NL: Toegewezen

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: At least %s characters.
nl_NL: Tenminste %s karakters.

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Available quota:
nl_NL: Quota beschikbaar:

en: BCC incoming emails to other address
nl_NL: BCC inkomende e-mails naar ander adres.

en: BCC outgoing emails to other address
nl_NL: BCC uitgaande e-mails naar ander adres.

en: Bad Header
nl_NL: E-mail koppen

en: Banned
nl_NL: Gewijgerd

en: Blacklisted recipients
nl_NL: Blacklists

en: Blacklisted senders
nl_NL: Blacklists

en: Catch-all Addresses
nl_NL: Catch-all adressen

en: Catch-all address may receive many spam emails.
nl_NL: Let op: Dit account ontvangt veel spam e-mails

en: Change email address
nl_NL: Ongeldig e-mail adres

en: Change email address to
nl_NL: Een e-mail adres per lijn

en: Change password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: Choose Action
nl_NL: Kies aktie

en: Choose activity type
nl_NL: Kies activiteits soort

en: Company/Organization Name
nl_NL: Bedrijf/organisatie

en: Confirm new password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Contact webmaster
nl_NL: Neem contact op met de beheerder

en: Content of disclaimer will be appended to outgoing emails.
nl_NL: De inhoud van de disclaimer zal toegevoegd worden aan uitgaande e-mails.

en: Cumulative size of all inbound emails
nl_NL: Quota grootte voor alle uitgaande e-mails

en: Cumulative size of all outbound emails
nl_NL: Quota grootte voor alle uitgaande e-mails

en: Current password is incorrect.
nl_NL: Huidige wachtwoord is onjuist

en: Custom:
nl_NL: Aangepast:

en: Customize mail filter rule
nl_NL: Personaliseer e-mail filter regel.

en: Customize mail filter rule over TLS/SSL
nl_NL: Personaliseer e-mail filter regel over TLS/SSL.

en: DISABLED
nl_NL: UITGESCHAKELD

en: Date
nl_NL: Datum

en: Default language for new user
nl_NL: Standaard quota voor nieuwe gebruikers

en: Default quota of new user
nl_NL: Standaard quota voor nieuwe gebruikers

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete account
nl_NL: Verwijder account

en: Delete all in database
nl_NL: Verwijder alle in database

en: Delete selected
nl_NL: Verwijder geselecteerde

en: Directory of mailbox storage
nl_NL: Map voor mailbox opslag

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable account
nl_NL: Schakel account uit

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled accounts
nl_NL: Schakel account uit

en: Disabled domain profiles
nl_NL: Wijzig domein profiel

en: Disabled domains
nl_NL: Wijzig domein profiel

en: Display Name
nl_NL: Weergave naam

en: Domain
nl_NL: Domein

en: Domain Admins
nl_NL: Domein beheerder

en: Domain Name
nl_NL: Domeinnaam

en: Domain activities
nl_NL: Domein activiteiten

en: Domain admin
nl_NL: Aantal domeinen

en: Domain already exists. Please check both primary or alias domains.
nl_NL: Domein bestaat al. Controleer alstublieft primaire of alias domeinen.

en: Domain and its sub-domains
nl_NL: Domein en sub-domeinen

en: Domain created.
nl_NL: Domein aangemaakt.

en: Domain name is empty.
nl_NL: Domeinnaam is leeg.

en: Domain name or mail address
nl_NL: Domeinnaam of e-mailadres

en: Domain name or username is missed.
nl_NL: Domeinnaam of gebruikersnaam is niet aanwezig

en: Domain quota size
nl_NL: Maximale qoata grootte

en: Domain quota size exceeded. Please contact your administrator or service provider to increase it.
nl_NL: Domein quota overschreden. Neem alstublieft contact om met uw beheerder of provider om het te vergroten.

en: Domains
nl_NL: Domeinen

en: Domains and Accounts
nl_NL: Domeinen en Accounts

en: Dump disclaimer automatically
nl_NL: Hoe voeg je automatisch de disclaimer text toe vanuit LDAP/MySQL.

en: Edit account profile
nl_NL: Wijzig account profiel

en: Edit domain profile
nl_NL: Wijzig domein profiel

en: Edit quota setting
nl_NL: Wijzig quota instellingen

en: Email address of alias account must end with domain name(s): %s.
nl_NL: Het e-mail adres van de alias account moet eindigen met domeinnaam: %s.

en: Email address or domain names
nl_NL: Een e-mail adres per lijn

en: Email address was changed.
nl_NL: Een e-mail adres per lijn

en: Email addresses of alias accounts
nl_NL: E-mail adressen van alias accounts

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Emails delivered to non-exist mail accounts will be forwarded to catch-all address(es).
nl_NL: Ontvangen e-mails die niet overeenkomen met bestaande e-mail adressen zullen bezorgd worden aan catch-all adressen

en: Emails sent to <em><strong>user@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> will be delivered to <em><strong>user@%s</strong></em>.
nl_NL: E-mails verzonden naar <em><strong>gebruiker@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> zullen bezorgd worden bij <em><strong>gebruiker@%s</strong></em>.

en: Empty address is not allowed.
nl_NL: Leeg adres is niet toegestaan.

en: Empty password is not allowed.
nl_NL: Leeg wachtwoord is niet toegestaan.

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable alias account
nl_NL: Activeer alias account

en: Enable bad-header checking
nl_NL: Schakel afzender limieten in

en: Enable domain alias
nl_NL: Maak een nieuw domein alias aan

en: Enable mail forwarding
nl_NL: Schakel e-mail doorsturen in

en: Enable this account
nl_NL: Activeer dit account

en: Enable this domain
nl_NL: Activeer dit domein

en: Enable virus checking
nl_NL: Activeer dit account

en: Enabled Services
nl_NL: Geactiveerde diensten

en: Entire domain
nl_NL: Heel domein

en: Error while checking new version of iRedAdmin-Pro:
nl_NL: Fout tijdens het controleren op nieuwe versie:

en: Error while getting license info:
nl_NL: Fout tijdens het controleren op nieuwe versie: %s

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Everyone can send mail to this address
nl_NL: Iedereen kan e-mails sturen naa dit adres

en: Exceeded domain account limit. Please contact your administrator or service provider to increase it.
nl_NL: Domein account limiet overschreden. Neem alstublieft contact op "
    "met de beheerder of de provider.

en: Expire date
nl_NL: Datum verlopen

en: Expired
nl_NL: Datum verlopen

en: External Members
nl_NL: Externe leden

en: External moderators
nl_NL: Externe beheerders

en: Fetching mails via IMAP
nl_NL: Haal e-mails op via IMAP

en: Fetching mails via IMAP over TLS/SSL
nl_NL: Haal e-mails op via IMAP over TLS/SSL

en: Fetching mails via POP3
nl_NL: Haal e-mails op via POP3

en: Fetching mails via POP3 over TLS/SSL
nl_NL: Haal e-mails op via POP3S (POP3 over TLS/SSL).

en: First Page
nl_NL: Eerste pagina

en: First name
nl_NL: Eerste pagina

en: For Inbound Mails
nl_NL: Voor inkomende mails

en: For Outbound Mails
nl_NL: Voor uitgaande mails

en: For advanced settings and further information please see
nl_NL: Voor geavanceerde instellingen en verder informatie zie

en: Forward mails to address
nl_NL: stuur e-mails door naar adres

en: Forwarding
nl_NL: Doorsturen

en: Full name
nl_NL: Volledige naam

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Global Admin
nl_NL: Globale beheerder

en: Global Spam Policy
nl_NL: Globale beheerder

en: Global admin
nl_NL: Globale beheerder

en: Grant admin
nl_NL: Aantal domeinen

en: Hostname
nl_NL: Systeemnaam

en: IP Address
nl_NL: IP adres

en: Increase it now?
nl_NL: Nu verhogen?

en: Internal Members
nl_NL: Interne leden

en: Internal Moderators
nl_NL: Interne beheerders

en: Invalid account.
nl_NL: Ongeldige aktie.

en: Invalid action.
nl_NL: Ongeldige aktie.

en: Invalid domain name or mail address.
nl_NL: Ongeldige domeinnaam of e-mail adres

en: Invalid domain name.
nl_NL: Ongeldige domeinnaam.

en: Invalid mail address.
nl_NL: Ongeldig e-mail adres

en: Invalid product id.
nl_NL: Ongeldige verzoek gegevens

en: Invalid request data.
nl_NL: Ongeldige verzoek gegevens

en: Is a global admin.
nl_NL: Is globale beheerder

en: Job Title
nl_NL: Functiebenaming

en: Keyword
nl_NL: Trefwoord

en: Kind
nl_NL: Soort

en: Last Page
nl_NL: Laatste pagina

en: Last name
nl_NL: Systeemnaam

en: Latest version
nl_NL: Laatste versie

en: Leave it empty to use <a href='%s'>domain setting</a>.
nl_NL: Of laat het leeg om de standaard <a href="%s">domeininstelling</a> te gebruiken

en: Leave it empty to use server-wide default setting.
nl_NL: Laat het leeg om de standaard waarde te gebruiken

en: License
nl_NL: Licentie

en: License is active
nl_NL: Licentie is actief

en: License status
nl_NL: Licentie status

en: Lifetime license
nl_NL: Levenslange licentie

en: List all mail aliases.
nl_NL: Geef alle e-mail aliassen weer

en: List all mail users.
nl_NL: Geef alle e-mail gebruikers weer

en: Lists
nl_NL: E-mail lijsten

en: Logged in as %s
nl_NL: Ingelogd als %s

en: Login required
nl_NL: Login nodig

en: Login to manage your mail domains & accounts
nl_NL: Login om uw e-mail domeinen en gebruikers te beheren

en: Logout
nl_NL: Uitloggen

en: Mail Address
nl_NL: E-mail adres

en: Mail Aliases
nl_NL: E-mail aliassen

en: Mail Body
nl_NL: E-mail body

en: Mail Deliver Restriction
nl_NL: E-mail bezorgings restricties

en: Mail Headers
nl_NL: E-mail koppen

en: Mail Users
nl_NL: E-mail gebruikers

en: Mail alias created.
nl_NL: E-mail alias aangemaakt.

en: Mail sent to alias will be forwarded to members.
nl_NL: E-mails verzonden naar alias accounts zullen bezorgd worden bij leden

en: Mailbox Quota
nl_NL: Mailbox quota

en: Mails Sent by Domain: %s
nl_NL: E-mails verzonden door domein: %s.

en: Mails Sent by User: %s
nl_NL: E-mails verzonden door gebruiken: %s

en: Mails were deleted.
nl_NL: De e-mails zijn verwijderd

en: Mails were released.
nl_NL: De e-mails zijn doorgelaten

en: Make sure disclaimer work as expected:
nl_NL: Controleer of de disclaimer werkt zoals verwacht:

en: Manage per-user white/blacklists
nl_NL: White/blacklist

en: Manage quarantined mails
nl_NL: Geen e-mails in quarantine.

en: Managed Domains
nl_NL: Beheerder domeinen

en: Mark as backup MX
nl_NL: Markeer als reserver MX

en: Mark as domain admin
nl_NL: Alle e-mail beheerders

en: Mark as global admin
nl_NL: Markeer als globale beheerder

en: Mark this user as
nl_NL: Markeer deze gebruiker als

en: Max quota of mail user
nl_NL: Standaard quota voor nieuwe gebruikers

en: Max size of single email
nl_NL: Maximale grootte van een uitgaande e-mail

en: Maximum password length
nl_NL: Maximale wachtwoord lengte

en: Member assigned success.
nl_NL: Lid succesvol toegewezen

en: Member of Mail Aliases
nl_NL: Lid van e-mail aliassen

en: Member removed success.
nl_NL: Lid succesvol verwijderd

en: Members
nl_NL: Leden

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Minimum password length
nl_NL: Minimale wachtwoord lengte

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Moderators
nl_NL: Beheerders

en: Moderators assigned success.
nl_NL: Beheerder succesvol toegewezen

en: Moderators removed success.
nl_NL: Beheerders succesvol verwijderd

en: Monitor incoming emails via BCC
nl_NL: Controleer inkomende e-mails via BCC

en: Monitor outgoing emails via BCC
nl_NL: Controleer uitgaande e-mails via BCC

en: Multiple addresses are NOT supported.
nl_NL: Meerdere adressen wordt <strong>NIET</strong> ondersteund.

en: Network
nl_NL: Netwerk

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New password must NOT contain more than %s characters.
nl_NL: Nieuw wachtwoord mag niet meer dan %s karakters bevatten.

en: New password must contain at least %s characters.
nl_NL: Nieuw wachtwoord moet minimaal %s karakters bevatten.

en: New passwords are not match.
nl_NL: Nieuwe wachtwoorden komen niet overeen

en: New version is available.
nl_NL: Nieuwe versie beschikbaar.

en: New version of iRedAdmin-Pro, %s, is now available for upgrading. <a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>
nl_NL: Nieuwe versie van iRedAdmin-Pro, %s, is nu beschikbaar om te upgraden.<a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>

en: News & Announcements
nl_NL: Nieuws & Mededelingen

en: Next Page
nl_NL: Volgende pagina

en: No account selected.
nl_NL: Geen account geselecteerd

en: No admin log.
nl_NL: Beheerder login

en: No domain under control.
nl_NL: Alle domeinen in uw beheer

en: No free domain quota left.
nl_NL: Geen quota beschikbaar.

en: No incoming mails.
nl_NL: Geen inkomende e-mails

en: No mail admin available.
nl_NL: Geen e-mail domein beschikbaar.

en: No mail alias available.
nl_NL: Geen e-mail alias beschikbaar.

en: No mail domain available.
nl_NL: Geen e-mail domein beschikbaar.

en: No mail user available.
nl_NL: Geen e-mail gebruiker beschikbaar.

en: No members.
nl_NL: Geef leden weer

en: No moderator selected.
nl_NL: Geen beheerder geselecteerd

en: No moderators.
nl_NL: Beheerders

en: No more than %s characters.
nl_NL: Niet meer dan <strong>%s</strong> karakters.

en: No outgoing mails.
nl_NL: Geen uitgaande e-mails.

en: No quarantined mails.
nl_NL: Geen e-mails in quarantine.

en: Not a global admin.
nl_NL: Geen globale beheerder

en: Not allowed to create mail alias under this domain.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mail alias meer aanmaken onder dit domein.

en: Not allowed to create mail user under this domain.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mail gebruiker meer aanmaken onder dit domein.

en: Number of aliases
nl_NL: Aantal e-mail aliassen

en: Number of domains
nl_NL: Aantal domeinen

en: Number of max inbound emails
nl_NL: Maximaal aantal inkomende e-mails

en: Number of max mail aliases
nl_NL: Maximaal aantal e-mail aliassen

en: Number of max mail users
nl_NL: Maximaal aantal e-mail gebruikers

en: Number of max outbound emails
nl_NL: Maximaal aantal uitgaande e-mails

en: Number of users
nl_NL: Aantal e-mail gebruikers

en: Old password
nl_NL: Oud wachtwoord

en: One IP address or CIDR network per line.
nl_NL: Een e-mail adres per lijn

en: One domain per line.
nl_NL: Een account per regel.

en: One record per line.
nl_NL: Een account per regel.

en: One sender per line.
nl_NL: Een account per regel.

en: Operation completed.
nl_NL: Bewerking is voltooid

en: Or create other mail accounts:
nl_NL: Of maak een andere e-mail account aan:

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password is empty.
nl_NL: Wachtwoord is leeg

en: Password is too long.
nl_NL: Wachtwoord is te lang.

en: Password is too short.
nl_NL: Wachtwoord is te kort.

en: Password must contain
nl_NL: Nieuw wachtwoord moet minimaal %s karakters bevatten.

en: Path to mailbox
nl_NL: Pad naar mailbox

en: Per-user bcc settings has higher priority than per-domain bcc settings.
nl_NL: Per gebruiker afzender limieten heeft een hogere prioriteit.

en: Per-user throttle setting has higher priority.
nl_NL: Per gebruiker afzender limieten heeft een hogere prioriteit.

en: Per-user whitelists & blacklists has highest priority, then per-domain setting, then global setting.
nl_NL: Per gebruiker afzender limieten heeft een hogere prioriteit.

en: Permission denied.
nl_NL: Toestemming geweigerd.

en: Personal information
nl_NL: Systeem informatie

en: Plain text only
nl_NL: Enkel kale tekst.

en: Please either mark mail user as domain admin or create a separate admin account.
nl_NL: Markeer a.u.b. een gebruiker als domein beheerder op maak een aparte beheerders account aan.

en: Please select at least one account.
nl_NL: Selecter tenminste een account

en: Please select at least one domain.
nl_NL: Selecter tenminste een account

en: Postfix manual page
nl_NL: Postfix handleiding

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Preferred language
nl_NL: Voorkeurs taal

en: Previous Page
nl_NL: Vorige pagina

en: Product name
nl_NL: Systeemnaam

en: Profile of admin:
nl_NL: Profiel van beheerder:

en: Profile of alias:
nl_NL: Profiel van alias:

en: Profile of domain:
nl_NL: Profiel van domein:

en: Profile of user:
nl_NL: Profiel van gebruiker

en: Profile updated failed.
nl_NL: Aanpassen profiel mislukt.

en: Purchase a new license
nl_NL: Vernieuw licentie

en: Purchase date
nl_NL: Aanschaf datum

en: Quarantine bad-header email
nl_NL: Geen e-mails in quarantine.

en: Quarantine spam
nl_NL: In quarantine

en: Quarantine virus
nl_NL: E-mails in quarantine

en: Quarantined
nl_NL: In quarantine

en: Quarantined Mails
nl_NL: E-mails in quarantine

en: Quarantined Mails of Domain: %s
nl_NL: E-mails in quarantine onder domein: %s

en: Quarantined Mails of User: %s
nl_NL: E-mails in quarantine voor gebruiker: %s

en: Quarantined mails are not delivered to users' mailboxes yet, you can either delete them or release them. Mails will be delivered to user mailboxes after released.
nl_NL: E-mails in quarantine worden nog niet bezorgd in de mailbox van de gebruiker, Je kan kieze of ze verwijderd of doorgestuurd moeten worden. Als er wordt gekozen voor doorsturen zal het bericht in de mailbox van de gebruiker bezorgd worden

en: Received
nl_NL: Ontvangen

en: Received Mails
nl_NL: Ontvangen e-mails

en: Received Mails of Domain: %s
nl_NL: Ontvangen e-mails voor domain: %s

en: Received Mails of User: %s
nl_NL: Ontvangen e-mails voor gebruiker: %s

en: Recipient
nl_NL: Ontvanger

en: Release Notes and Upgrade Tutorials
nl_NL: Upgrade handleidingen

en: Release selected
nl_NL: Laat geselecteerde door

en: Remove from list
nl_NL: Verwijder uit lijst

en: Renew license
nl_NL: Vernieuw licentie

en: Revoke admin privilege
nl_NL: Profiel van beheerder:

en: Sample
nl_NL: Voorbeeld

en: Save a copy in mailbox
nl_NL: Bewaar een kopie in de mailbox

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search activities
nl_NL: Zoek activiteiten

en: Search keyword could not be empty.
nl_NL: Zoek trefwoord kan niet leef zijn.

en: Search mail accounts
nl_NL: Of maak een andere e-mail account aan:

en: Search results.
nl_NL: Zoek resultaten

en: Seconds
nl_NL: Seconden

en: Security token did not match. Please refresh current page and re-perform form action.
nl_NL: Beveiligings teken komt niet overeen. Ververs de huidige pagina en voer de actie opnieuw uit.

en: Selected accounts were deleted.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn verwijderd.

en: Selected accounts were disabled.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn uitgeschakeld.

en: Selected accounts were enabled.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn ingeschakeld.

en: Selected accounts were marked as domain admin.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn ingeschakeld.

en: Selected accounts were marked as global admin.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn ingeschakeld.

en: Selected accounts were unmarked as domain admin.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn ingeschakeld.

en: Selected accounts were unmarked as global admin.
nl_NL: Geselecteerde accounts zijn ingeschakeld.

en: Selected domains were disabled.
nl_NL: Geselecteerde domeinen zijn uitgeschakeld.

en: Selected domains were enabled.
nl_NL: Geselecteerde domeinen zijn ingeschakeld.

en: Selected log records were deleted.
nl_NL: Geselecteerde log items zijn verwijderd.

en: Selected records were deleted.
nl_NL: Geselecteerde log items zijn verwijderd.

en: Self-service
nl_NL: E-mail dienst

en: Send me an email with download link
nl_NL: Stuur mij een e-mail met de download link

en: Sender
nl_NL: Afzender

en: Sender address format
nl_NL: Afzender adres

en: Sending mails via SMTP
nl_NL: Verzenden e-mails via SMTP

en: Sending mails via SMTP over TLS/SSL
nl_NL: Verzenden e-mails via SMTP over TLS/SSL.

en: Sent
nl_NL: Verzonden

en: Sent Mails
nl_NL: Verzonden e-mails

en: Server Load
nl_NL: Server belasting

en: Server-side size limit exceeded. Please increase "sizelimit" in your LDAP server.
nl_NL: Server grootte limiet overschreden. Vergroot alstublieft de grootte limiet in uw LDAP server

en: Session expired, please re-login.
nl_NL: Sessie verlopen, log alstublieft opnieuw in.

en: Set mail forwarding
nl_NL: Schakel e-mail doorsturen in

en: Set to 0 for unlimited.
nl_NL: Voer 0 in voor ongelimiteerd

en: Set value to -1 means not allowed to create this kind of account.
nl_NL: Instellen op -1 betekend dat het niet is toegestaan om dit account te maken.

en: Set value to 0 for unlimited.
nl_NL: Voer 0 in voor ongelimiteerd

en: Set value to 0 or leave it empty for unlimited.
nl_NL: Voer 0 in of laat het leeg voor ongelimiteerd

en: Show in Global Address Book
nl_NL: Geef e-mail adres weer in het globale LDAP adres boek

en: Single IP Address
nl_NL: Enkel IP-adres

en: Single user
nl_NL: Enkele gebruiker

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Statistics of latest 24 hours
nl_NL: Statistieken van de afgelopen 24 uur

en: Store password in plain text
nl_NL: Sla het wachtwoord ongecodeerd op

en: Stored
nl_NL: Opgeslagen

en: Stored emails
nl_NL: Opgeslagen e-mails

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit
nl_NL: Verzend

en: Submited domain name is incorrect.
nl_NL: Ingevoerde domeinnaam is niet juist.

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: System
nl_NL: Systeem

en: System Information
nl_NL: Systeem informatie

en: Telephone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: This is a mail alias.
nl_NL: Geef alle e-mail aliassen weer

en: This is a mailing list.
nl_NL: Geef alle e-mail lijsten weer

en: Throttle
nl_NL: Limieten

en: Throttling
nl_NL: Limieten

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Unlimited
nl_NL: Ongelimiteerd

en: Unmark as domain admin
nl_NL: Alle e-mail beheerders

en: Unmark as global admin
nl_NL: Markeer als globale beheerder

en: Unrestricted
nl_NL: Onbeperkt

en: Update whitelists and blacklists
nl_NL: Voeg nieuwe whitelist toe

en: Uptime
nl_NL: Draaitijd

en: Used
nl_NL: Gebruikt

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User created.
nl_NL: Gebruiker aangemaakt.

en: User/Employee ID
nl_NL: Gebruikers/Werknemers ID

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username must be an valid email address.
nl_NL: Gebruikersnaam moet een geldig e-mailadres zijn.

en: Username or password is incorrect.
nl_NL: Gebruikersnaam of wachtwoord is onjuist.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users under domain: %s
nl_NL: Gebruikers onder domein: %s

en: Valid record formats
nl_NL: Item soort

en: View members
nl_NL: Geef leden weer

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing:

en: White/Blacklist
nl_NL: White/blacklist

en: White/Blacklists
nl_NL: White/blacklist

en: Whitelist has higher priority than blacklist.
nl_NL: Whitelist heeft een hogere prioriteit dan blacklist.

en: Whitelisted recipients
nl_NL: Whitelists

en: Whitelisted senders
nl_NL: Whitelists

en: Whitelists & Blacklists
nl_NL: Voeg nieuwe whitelist toe

en: Who can send email to this list
nl_NL: Wie kunnen er e-mails verzenden naar deze lijst

en: You are running version %s
nl_NL: U draait versie %s

en: You can NOT create more users under domain %s.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mail gebruikers meer aanmaken onder domein %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail alias(es) under domain %s.
nl_NL: U kunt nog <strong>%d</strong> e-mail alias(sen) aanmaken onder domein %s

en: You can create <strong>%d</strong> more mail user(s) under domain %s.
nl_NL: U kunt nog <strong>%d</strong> gebruiker(s) aanmaken onder domein %s.

en: You can't create mail aliases under domain %s.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mail alias meer aanmaken onder domein %s.

en: You can't create more mail aliases under domain %s.
nl_NL: U kunt geen nieuwe e-mail alias meer aanmaken onder domein %s.

en: Your search returned no hits.
nl_NL: Uw zoekopdracht leverde niets op.

en: default transport
nl_NL: Standaard transport

en: forward emails to host example.com through port 25. The [] form is required when you specify an IP address instead of a hostname, or disable MX DNS lookup.
nl_NL: stuur e-mails door naar host voorbeeld.nl via poort 25. De [] vorm is verplicht als je een IP adres opgeeft i.p.v. een hostnaam, of schakel MX DNS opzoeken uit
