iRedAdmin-Pro - en to sl_SI translation catalogue (416 entries)

en: %d admin(s) found.
sl_SI: Najdenih %d upraviteljev.

en: %d domain(s) found.
sl_SI: Najdenih %d domen.

en: %d mail alias(es) found.
sl_SI: Najdenih %d poštnih vzdevkov.

en: %d user(s) found.
sl_SI: Najdenih %d uporabnikov.

en: %s account(s) exist.
sl_SI: obstaja %s  računov.

en: %s days, %s hours, %s minutes.
sl_SI: %s dni, %s ur, %s minut.

en: 1 Day
sl_SI: 1 dan

en: 1 Hour
sl_SI: 1 ura

en: 1 Minute
sl_SI: 1 minuta

en: About greylisting
sl_SI: Greylisting

en: About mail logs
sl_SI: O poštnih dnevnikih

en: About quarantined mails
sl_SI: O pošti v karanteni

en: Account activities
sl_SI: Dejavnosti računa

en: Account already exists, please choose another one.
sl_SI: Račun že obstaja; izberite drugo uporabniško ime.

en: Account does not exist.
sl_SI: Račun ne obstaja.

en: Account is disabled.
sl_SI: Račun je onemogočen.

en: Account is domain admin
sl_SI: Račun je onemogočen.

en: Account is global admin
sl_SI: Upravitelj ni globalni.

en: Account status
sl_SI: Stanje računa

en: Account type
sl_SI: Zvrst računa

en: Activate account
sl_SI: Dejaven račun

en: Active
sl_SI: Dejaven

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add account
sl_SI: Dodaj račun

en: Add admin
sl_SI: Dodaj upravitelja

en: Add domain
sl_SI: Dodaj domeno

en: Add mail alias
sl_SI: Dodaj poštni vzdevek

en: Add mail alias under domain
sl_SI: Dodaj poštni vzdevek v domeni: %s

en: Add mail user
sl_SI: Dodaj poštni seznam

en: Add mail user under domain
sl_SI: Dodaj uporabnika v domeni: %s

en: Add mailing list
sl_SI: Dodaj poštni seznam

en: Add new members
sl_SI: Dodaj nove člane

en: Add new moderators
sl_SI: Dodaj nove moderatorje

en: Add one
sl_SI: Dodaj enega

en: Add one more?
sl_SI: dodaj enega več?

en: Add whitelist and blacklist
sl_SI: Dodaj prepustni seznam

en: Address format
sl_SI: Naslov pošiljatelja

en: Admin
sl_SI: Upravitelj

en: Admin Log
sl_SI: Upraviteljski dnevnik

en: Admin created.
sl_SI: Upravitelj ustvarjen

en: Admin login
sl_SI: Upraviteljska prijava

en: Admins
sl_SI: Upravitelji

en: Admins under domain: %s
sl_SI: Uporabniki v domeni: %s

en: Advanced
sl_SI: Napredno

en: Alias
sl_SI: Vzdevek

en: Alias domains
sl_SI: Vzdevčne domene

en: Aliases
sl_SI: Vzdevki

en: Aliases under domain: %s.
sl_SI: Vzdevki v domeni: %s.

en: All accounts
sl_SI: Vsi računi

en: All admins
sl_SI: Vsi upravitelji

en: All domains
sl_SI: Vse domene

en: All domains under your control.
sl_SI: VSE domene pod vašim nadzorom.

en: All sub-domains
sl_SI: Vse poddomene

en: Allocated
sl_SI: Dodeljeno

en: Apply
sl_SI: Udejani

en: At least %s characters.
sl_SI: Vsaj %s znakov.

en: Attachments
sl_SI: Priloge

en: Available quota:
sl_SI: Dostopna kvota:

en: BCC incoming emails to other address
sl_SI: BCC - prihajajočo pošto na drugi naslov

en: BCC outgoing emails to other address
sl_SI: BCC - odhajajočo pošto na drugi naslov

en: Bad Header
sl_SI: Poštna zglavja

en: Banned
sl_SI: Prepovedan

en: Blacklisted recipients
sl_SI: Zaporni seznami

en: Blacklisted senders
sl_SI: Zaporni seznami

en: Catch-all
sl_SI: Lovi vse

en: Catch-all Addresses
sl_SI: Lovilni naslovi

en: Catch-all address may receive many spam emails.
sl_SI: Lovilni naslovi lahko prejemajo nezaželeno pošto

en: Change email address
sl_SI: Neveljavni poštni naslov.

en: Change email address to
sl_SI: En poštni naslov na vrstico.

en: Change password
sl_SI: Novo geslo

en: Choose Action
sl_SI: Izberite dejanje

en: Choose activity type
sl_SI: Izberite zvrst dejavnosti

en: Company/Organization Name
sl_SI: Ime podjetja/organizacije

en: Confirm new password
sl_SI: Potrdite novo geslo

en: Contact webmaster
sl_SI: Stik s spletnim skrbnikom

en: Content of disclaimer will be appended to outgoing emails.
sl_SI: Vsebina omejitve odgovornosti bo dodana na dno izhodnih sporočil.

en: Cumulative size of all inbound emails
sl_SI: Velikostna kvota vse odhajajoče pošte

en: Cumulative size of all outbound emails
sl_SI: Velikostna kvota vse odhajajoče pošte

en: Current password is incorrect.
sl_SI: Trenutno geslo ne velja.

en: Custom:
sl_SI: Po meri:

en: Customize mail filter rule
sl_SI: Prilagodi pravilo za sito

en: Customize mail filter rule over TLS/SSL
sl_SI: Prilagodi pravilo za sito čez TLS/SSL

en: DISABLED
sl_SI: ONEMOGOČENO

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Date
sl_SI: Datum

en: Default language for new user
sl_SI: Privzeta kvota novega uporabnika

en: Default quota of new user
sl_SI: Privzeta kvota novega uporabnika

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete account
sl_SI: Izbriši račun

en: Delete all in database
sl_SI: Izbriši vse v podatkovni zbirki

en: Delete selected
sl_SI: Izbriši izbrano

en: Directory of mailbox storage
sl_SI: Imenik za hrambo predala

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disable account
sl_SI: Onemogoči račun

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disabled accounts
sl_SI: Onemogoči račun

en: Disabled domain profiles
sl_SI: Urejuj profil domene

en: Disabled domains
sl_SI: Urejuj profil domene

en: Disclaimer
sl_SI: Omejitev odgovornosti

en: Display Name
sl_SI: Prikaži ime

en: Domain
sl_SI: Domena

en: Domain Admins
sl_SI: Domenski upravitelji

en: Domain Name
sl_SI: Domensko ime

en: Domain activities
sl_SI: Domenske dejavnosti

en: Domain admin
sl_SI: Število domen

en: Domain already exists. Please check both primary or alias domains.
sl_SI: Domena že obstaja. Preverite, prosim, primarne in vzdevčne domene.

en: Domain and its sub-domains
sl_SI: Domena in njene poddomene

en: Domain created.
sl_SI: Domena ustvarjena

en: Domain name is empty.
sl_SI: Domensko ime je prazno.

en: Domain name or mail address
sl_SI: Domensko ime ali poštni naslov

en: Domain name or username is missed.
sl_SI: Manjka domensko ali uporabniško ime.

en: Domain quota size
sl_SI: Velikost domenske kvote

en: Domain quota size exceeded. Please contact your administrator or service provider to increase it.
sl_SI: Domenska kvota je presežena. Da bi jo povečali, se obrnite na vašega upravitelja ali dobavitelja storitve.

en: Domains
sl_SI: Domene

en: Domains and Accounts
sl_SI: Domene in računi

en: Dump disclaimer automatically
sl_SI: Samodejno zavrzi omejitev odgovornosti

en: Edit account profile
sl_SI: Urejuj profil računa

en: Edit domain profile
sl_SI: Urejuj profil domene

en: Edit quota setting
sl_SI: Urejuj kvotno nastavitev

en: Email address of alias account must end with domain name(s): %s.
sl_SI: Poštni naslov za vzdevčni račun se mora končati z domenskimi imeni: %s.

en: Email address or domain names
sl_SI: En poštni naslov na vrstico.

en: Email address was changed.
sl_SI: En poštni naslov na vrstico.

en: Email addresses of alias accounts
sl_SI: Poštni naslovi za vzdevčne račune

en: Emails
sl_SI: Pošta

en: Emails delivered to non-exist mail accounts will be forwarded to catch-all address(es).
sl_SI: Dostavljena pošta za neobstoječe račune bo posredovanana lovilne poštne naslove.

en: Emails sent to <em><strong>user@[ALIAS_DOMAIN]</strong></em> will be delivered to <em><strong>user@%s</strong></em>.
sl_SI: Pošta, poslana na <em><strong>user@[VZDEVČNA_DOMENA]</strong></em>, bo dostavljena na <em><strong>user@%s</strong></em>.

en: Empty address is not allowed.
sl_SI: Prazen naslov ni dovoljen.

en: Empty password is not allowed.
sl_SI: Vpisati morate geslo.

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable alias account
sl_SI: Omogoči vzdevčni račun

en: Enable bad-header checking
sl_SI: Omogoči omejevanje pošiljatelja

en: Enable domain alias
sl_SI: Omogoči domenski vzdevek

en: Enable mail forwarding
sl_SI: Omogoči poštno posredovanje

en: Enable this account
sl_SI: Omogoči ta račun

en: Enable this domain
sl_SI: Omogoči to domeno

en: Enable virus checking
sl_SI: Omogoči ta račun

en: Enabled Services
sl_SI: Omogočene storitve

en: Entire domain
sl_SI: Celotna domena

en: Error while checking new version of iRedAdmin-Pro:
sl_SI: Napaka pri preverjanju nove različice:

en: Error while getting license info:
sl_SI: Napaka pri preverjanju nove različice: %s

en: Error:
sl_SI: Napaka:

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Everyone can send mail to this address
sl_SI: Vsakdo lahko pošlje pošto na ta naslov

en: Exceeded domain account limit. Please contact your administrator or service provider to increase it.
sl_SI: Prekoračena omejitev domenskega računa. Da bi jo povečali, se obrnite na vašega upravitelja ali dobavitelja storitve.

en: Expire date
sl_SI: Zapadli datum

en: Expired
sl_SI: Zapadli datum

en: External Members
sl_SI: Zunanji člani

en: External moderators
sl_SI: Zunanji moderatorji

en: Fetching mails via IMAP
sl_SI: Prinašam pošto čez IMAP

en: Fetching mails via IMAP over TLS/SSL
sl_SI: Prinašam pošto čez IMAP s TLS/SSL

en: Fetching mails via POP3
sl_SI: Prinašam pošto čez POP3

en: Fetching mails via POP3 over TLS/SSL
sl_SI: Prinašam pošto čez POP3 s TLS/SSL

en: Filter:
sl_SI: Sito:

en: First Page
sl_SI: Prva stran

en: First name
sl_SI: Prva stran

en: For Inbound Mails
sl_SI: Omogoči to domeno

en: For Outbound Mails
sl_SI: Omogoči to domeno

en: For advanced settings and further information please see
sl_SI: Za napredne nastavitve in dodatne informacije glej

en: Forward mails to address
sl_SI: Posreduj pošto na naslov

en: Forwarding
sl_SI: Posredovanje

en: Full name
sl_SI: Polno ime

en: General
sl_SI: Splošno

en: Global Admin
sl_SI: Globalno upravljanje

en: Global Spam Policy
sl_SI: Globalno upravljanje

en: Global admin
sl_SI: Globalno upravljanje

en: Grant admin
sl_SI: Število domen

en: Hostname
sl_SI: Strežniško ime

en: IP Address
sl_SI: Naslov IP

en: Increase it now?
sl_SI: Povečam zdaj?

en: Internal Members
sl_SI: Notranji člani

en: Internal Moderators
sl_SI: Notranji moderatorji

en: Invalid account.
sl_SI: Neveljavno dejanje.

en: Invalid action.
sl_SI: Neveljavno dejanje.

en: Invalid domain name or mail address.
sl_SI: Neveljavno domensko ime ali poštni naslov.

en: Invalid domain name.
sl_SI: Neveljavno domensko ime.

en: Invalid mail address.
sl_SI: Neveljavni poštni naslov.

en: Invalid product id.
sl_SI: Neveljavni podatki za zahtevek.

en: Invalid request data.
sl_SI: Neveljavni podatki za zahtevek.

en: Is a global admin.
sl_SI: Je globalni upravitelj.

en: Job Title
sl_SI: Delovno mesto

en: Keyword
sl_SI: Ključna beseda

en: Kind
sl_SI: Prijazen

en: Last Page
sl_SI: Zadnja stran

en: Last name
sl_SI: Strežniško ime

en: Latest version
sl_SI: Zadnja različica

en: Leave it empty to use <a href='%s'>domain setting</a>.
sl_SI: Ali pa pusti prazno, da bo uporabljena: <a href='%s'>domenska nastavitev</a>.

en: Leave it empty to use server-wide default setting.
sl_SI: Pustite prazno, da obveljajo strežniške privzete nastavitve.

en: License
sl_SI: Licenca

en: License is active
sl_SI: Račun je dejaven.

en: License status
sl_SI: Stanje računa

en: Lifetime license
sl_SI: Doživljenska licenca

en: List all mail aliases.
sl_SI: Navedi vse poštne vzdevke.

en: List all mail users.
sl_SI: Navedi vse poštne uporabnike.

en: Lists
sl_SI: Seznami

en: Logged in as %s
sl_SI: Prijavljen kot %s

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Login required
sl_SI: Prijava je obvezna

en: Login to manage your mail domains & accounts
sl_SI: Da bi upravljali vaše poštne domene in račune, se prijavite

en: Logout
sl_SI: Odjava

en: Mail Address
sl_SI: Poštni naslov

en: Mail Aliases
sl_SI: Poštni vzdevki

en: Mail Body
sl_SI: Poštno telo

en: Mail Deliver Restriction
sl_SI: Omejitve za dostavo pošte

en: Mail Headers
sl_SI: Poštna zglavja

en: Mail Users
sl_SI: Poštni uporabniki

en: Mail alias created.
sl_SI: Usmeritev ustvarjena

en: Mail sent to alias will be forwarded to members.
sl_SI: Pošta, poslana na vzdevek, bo posredovana članom.

en: Mailbox Quota
sl_SI: Kvota poštnega predala

en: Mails Sent by Domain: %s
sl_SI: Pošta poslana, po domeni: %s

en: Mails Sent by User: %s
sl_SI: Pošta poslana, po uporabniku: %s

en: Mails were deleted.
sl_SI: Pošta je bila izbrisana.

en: Mails were released.
sl_SI: Pošta je bila sproščena.

en: Make sure disclaimer work as expected:
sl_SI: Preverite, da omejitev odgovornosti deluje kot pričakovano:

en: Manage per-user white/blacklists
sl_SI: Prepustni/zaporni seznam

en: Manage quarantined mails
sl_SI: Ni pošte v karanteni.

en: Managed Domains
sl_SI: Upravljane domene

en: Mark as backup MX
sl_SI: Označi kot Backup MX

en: Mark as domain admin
sl_SI: Vsi poštni upravitelji.

en: Mark as global admin
sl_SI: Označi kot globalnega upravitelja

en: Mark this user as
sl_SI: Označi tega uporabnika kot

en: Max quota of mail user
sl_SI: Privzeta kvota novega uporabnika

en: Max size of single email
sl_SI: Velikost največjega izhodnega sporočila

en: Maximum password length
sl_SI: Dolžina najdaljšega gesla

en: Member assigned success.
sl_SI: Članom dodeljen uspeh.

en: Member of Mail Aliases
sl_SI: Član poštnih vzdevkov

en: Member removed success.
sl_SI: Članom odstranjen uspeh.

en: Members
sl_SI: Člani

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Minimum password length
sl_SI: Dolžina najkrajšega gesla

en: Mobile
sl_SI: Mobilnik

en: Moderators
sl_SI: Moderatorji

en: Moderators assigned success.
sl_SI: Moderatorjem dodeljen uspeh.

en: Moderators removed success.
sl_SI: Moderatorjem odstranjen uspeh.

en: Monitor incoming emails via BCC
sl_SI: Nadzoruj prihajajočo pošto prek BCC

en: Monitor outgoing emails via BCC
sl_SI: Nadzoruj odhajajočo pošto prek BCC

en: Multiple addresses are NOT supported.
sl_SI: Večkratni naslovi NISO podprti.

en: Network
sl_SI: Omrežje

en: New password
sl_SI: Novo geslo

en: New password must NOT contain more than %s characters.
sl_SI: Novo geslo NE sme vsebovati več kot %s znakov.

en: New password must contain at least %s characters.
sl_SI: Novo geslo mora vsebovati vsaj %s znakov.

en: New passwords are not match.
sl_SI: Vpisa novega gesla se ne ujemata.

en: New version is available.
sl_SI: Nova različica na voljo

en: New version of iRedAdmin-Pro, %s, is now available for upgrading. <a href='%s/system/license' class='button green'>Details</a>
sl_SI: Nova različica iRedAdmin-Pro, %s, je na voljo za nadgradnjo. <a href='%s/system/license' class='button green'>Podrobnosti</a>

en: News & Announcements
sl_SI: Novice in obvestila

en: Next Page
sl_SI: Naslednja stran

en: No account selected.
sl_SI: Noben račun ni izbran.

en: No admin log.
sl_SI: Ni upraviteljskega dnevnika.

en: No domain under control.
sl_SI: Nobene domene ni pod nadzorom.

en: No free domain quota left.
sl_SI: Ni več proste kvote za domene.

en: No incoming mails.
sl_SI: Ni prihajajoče pošte.

en: No mail admin available.
sl_SI: Nobene poštne domene ni na voljo.

en: No mail alias available.
sl_SI: Nobenega poštnega vzdevka ni na voljo.

en: No mail domain available.
sl_SI: Nobene poštne domene ni na voljo.

en: No mail user available.
sl_SI: Nobenega poštnega uporabnika ni na voljo.

en: No members.
sl_SI: Oglejte si člane

en: No moderator selected.
sl_SI: Noben moderator ni izbran.

en: No moderators.
sl_SI: Moderatorji

en: No more than %s characters.
sl_SI: Ne več kot %s znakov.

en: No outgoing mails.
sl_SI: Ni odhajajoče pošte.

en: No quarantined mails.
sl_SI: Ni pošte v karanteni.

en: Not a global admin.
sl_SI: Upravitelj ni globalni.

en: Not allowed to create mail alias under this domain.
sl_SI: Ni dovoljeno ustvariti poštnega vzdevka v tej domeni.

en: Not allowed to create mail user under this domain.
sl_SI: Ni dovoljeno ustvariti poštnega uporabnika v tej domeni.

en: Number of aliases
sl_SI: Število vzdevkov

en: Number of domains
sl_SI: Število domen

en: Number of max inbound emails
sl_SI: Največje število prihajajočih sporočil

en: Number of max mail aliases
sl_SI: Največje število poštnih vzdevkov

en: Number of max mail users
sl_SI: Največje število poštnih uporabnikov

en: Number of max outbound emails
sl_SI: Največje število odhajajočih sporočil

en: Number of users
sl_SI: Število uporabnikov

en: Old password
sl_SI: Staro geslo

en: One IP address or CIDR network per line.
sl_SI: En poštni naslov na vrstico.

en: One domain per line.
sl_SI: En zapis na vrstico.

en: One record per line.
sl_SI: En zapis na vrstico.

en: One sender per line.
sl_SI: En zapis na vrstico.

en: Operation completed.
sl_SI: Postopek končan.

en: Or create other mail accounts:
sl_SI: Ali pa ustvari druge poštne račune:

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password is empty.
sl_SI: Geslo je prazno.

en: Password is too long.
sl_SI: Geslo je predolgo.

en: Password is too short.
sl_SI: Geslo je prekratko.

en: Password must contain
sl_SI: Novo geslo mora vsebovati vsaj %s znakov.

en: Path to mailbox
sl_SI: Pot do poštnega predala

en: Per-user bcc settings has higher priority than per-domain bcc settings.
sl_SI: Omejevanje na nivoju uporabnika ima višjo prioriteto

en: Per-user throttle setting has higher priority.
sl_SI: Omejevanje na nivoju uporabnika ima višjo prioriteto

en: Per-user whitelists & blacklists has highest priority, then per-domain setting, then global setting.
sl_SI: Omejevanje na nivoju uporabnika ima višjo prioriteto

en: Permission denied.
sl_SI: Dovoljenje zavrnjeno.

en: Personal information
sl_SI: Podatki o sistemu

en: Plain text only
sl_SI: Samo golo besedilo*

en: Please either mark mail user as domain admin or create a separate admin account.
sl_SI: Prosimo označite uporabnika kot domenskega administratorja ali ustvarite ločen domenski račun.

en: Please select at least one account.
sl_SI: Prosim, izberite vsaj en račun.

en: Please select at least one domain.
sl_SI: Prosim, izberite vsaj en račun.

en: Postfix manual page
sl_SI: Uporabniški priročnik za Postfix

en: Preferences
sl_SI: Prednostne nastavitve

en: Preferred language
sl_SI: Prednostni jezik

en: Previous Page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Product name
sl_SI: Strežniško ime

en: Profile of admin:
sl_SI: Profil upravitelja:

en: Profile of alias:
sl_SI: Profil vzdevka:

en: Profile of domain:
sl_SI: Profil domene:

en: Profile of user:
sl_SI: Profil uporabnika:

en: Profile updated failed.
sl_SI: Posodobitev profila je spodletela.

en: Purchase a new license
sl_SI: Obnovi licenco

en: Purchase date
sl_SI: Datum nakupa

en: Quarantine bad-header email
sl_SI: Ni pošte v karanteni.

en: Quarantine spam
sl_SI: Shranjeno v karanteno

en: Quarantine virus
sl_SI: Pošta v karanteni

en: Quarantined
sl_SI: Shranjeno v karanteno

en: Quarantined Mails
sl_SI: Pošta v karanteni

en: Quarantined Mails of Domain: %s
sl_SI: Pošta v karanteni domene: %s

en: Quarantined Mails of User: %s
sl_SI: Pošta v karanteni uporabnika: %s

en: Quarantined mails are not delivered to users' mailboxes yet, you can either delete them or release them. Mails will be delivered to user mailboxes after released.
sl_SI: Pošta v karanteni ne bo dostavljena v uporabniške predale dokler je ne sprostite - lahko pa jo tudi izbrišete.

en: Quota
sl_SI: Kvota

en: Received
sl_SI: Prejeto

en: Received Mails
sl_SI: Prejeta pošta

en: Received Mails of Domain: %s
sl_SI: Prejeta pošta iz domene: %s

en: Received Mails of User: %s
sl_SI: Prejeta pošta uporabnika: %s

en: Recipient
sl_SI: Prejemnik

en: Relay
sl_SI: Posredovanje

en: Release Notes and Upgrade Tutorials
sl_SI: Priročnik za nadgradnjo

en: Release selected
sl_SI: Sprosti izbrano

en: Remove from list
sl_SI: Odstrani s seznama

en: Renew license
sl_SI: Obnovi licenco

en: Revoke admin privilege
sl_SI: Profil upravitelja:

en: Sample
sl_SI: Vzorec

en: Save a copy in mailbox
sl_SI: Shrani kopijo v nabiralnik

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Search
sl_SI: Išči

en: Search activities
sl_SI: Iskalne dejavnosti

en: Search keyword could not be empty.
sl_SI: Iskalna ključna beseda ne sme biti prazna.

en: Search mail accounts
sl_SI: Ali pa ustvari druge poštne račune:

en: Search results.
sl_SI: Izid iskanja.

en: Seconds
sl_SI: Sekunde

en: Security token did not match. Please refresh current page and re-perform form action.
sl_SI: Varnostni žeton se ne ujema. Prosim, osvežite trenutno stran in ponovno potrdite obrazec.

en: Selected accounts were deleted.
sl_SI: Izbrani računi so bili izbrisani.

en: Selected accounts were disabled.
sl_SI: Izbrani računi so bili onemogočeni.

en: Selected accounts were enabled.
sl_SI: Izbrani računi so bili omogočeni.

en: Selected accounts were marked as domain admin.
sl_SI: Izbrani računi so bili omogočeni.

en: Selected accounts were marked as global admin.
sl_SI: Izbrani računi so bili omogočeni.

en: Selected accounts were unmarked as domain admin.
sl_SI: Izbrani računi so bili omogočeni.

en: Selected accounts were unmarked as global admin.
sl_SI: Izbrani računi so bili omogočeni.

en: Selected domains were disabled.
sl_SI: Izbrane domene so bile onemogočene.

en: Selected domains were enabled.
sl_SI: Izbrane domene so bile omogočene.

en: Selected log records were deleted.
sl_SI: Izbrani dnevniški zapisi so bili izbrisani.

en: Selected records were deleted.
sl_SI: Izbrani zapisi so bili izbrisani.

en: Self-service
sl_SI: Poštna storitev

en: Send me an email with download link
sl_SI: Pošlji mi e-pošto s povezavo za prenos

en: Sender
sl_SI: Pošiljatelj

en: Sender address format
sl_SI: Naslov pošiljatelja

en: Sending mails via SMTP
sl_SI: Pošiljanje pošte čez SMTP

en: Sending mails via SMTP over TLS/SSL
sl_SI: Pošiljanje pošte čez SMTP s TLS/SSL

en: Sent
sl_SI: Poslano

en: Sent Mails
sl_SI: Poslana pošta

en: Server Load
sl_SI: Strežniška obremenitev

en: Server-side size limit exceeded. Please increase "sizelimit" in your LDAP server.
sl_SI: Velikostna omejitev v strežniku je presežena. Prosim, povečajte "sizelimit" v vašem strežniku LDAP.

en: Session expired, please re-login.
sl_SI: Seja je potekla; ponovno se prijavite.

en: Set mail forwarding
sl_SI: Omogoči poštno posredovanje

en: Set to 0 for unlimited.
sl_SI: Nastavite na 0, da bi bilo neomejeno.

en: Set value to -1 means not allowed to create this kind of account.
sl_SI: Vrednost -1 določa, da ni ustvariti te vrste računa.

en: Set value to 0 for unlimited.
sl_SI: Nastavite na 0, da bi bilo neomejeno.

en: Set value to 0 or leave it empty for unlimited.
sl_SI: Nastavite na 0 ali pa pustite prazno, da bi bilo neomejeno.

en: Show in Global Address Book
sl_SI: Prikazano v globalnem LDAP imeniku

en: Single IP Address
sl_SI: Enojni naslov IP

en: Single user
sl_SI: Enojni uporabnik

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Spam
sl_SI: Nezaželeno

en: Statistics of latest 24 hours
sl_SI: Statistika zadnjih 24 ur

en: Store password in plain text
sl_SI: Shrani geslo kot navadno besedilo

en: Stored
sl_SI: Shranjeno

en: Stored emails
sl_SI: Shranjena pošta

en: Subject
sl_SI: Predmet

en: Submit
sl_SI: Vnesi

en: Submited domain name is incorrect.
sl_SI: Vneseno domensko ime ni pravilno.

en: Support
sl_SI: Podpora

en: System
sl_SI: Sistem

en: System Information
sl_SI: Podatki o sistemu

en: Telephone Number
sl_SI: Telefonska številka

en: This is a mail alias.
sl_SI: Navedi vse poštne vzdevke.

en: This is a mailing list.
sl_SI: Navedi vse poštne sezname.

en: Throttle
sl_SI: Omejevanje prepustnosti

en: Throttling
sl_SI: Omejevanje prepustnosti

en: Time
sl_SI: Čas

en: Unlimited
sl_SI: Neomejeno število

en: Unmark as domain admin
sl_SI: Vsi poštni upravitelji.

en: Unmark as global admin
sl_SI: Označi kot globalnega upravitelja

en: Unrestricted
sl_SI: Brez omejitve pravic

en: Update whitelists and blacklists
sl_SI: Dodaj prepustni seznam

en: Uptime
sl_SI: Odzagonski čas*

en: Used
sl_SI: Uporabljeno

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User created.
sl_SI: Uporabnik ustvarjen

en: User/Employee ID
sl_SI: ID Uporabnika/Zaposlenega

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username must be an valid email address.
sl_SI: Za uporabniško ime uporabite veljavni poštni naslov.

en: Username or password is incorrect.
sl_SI: Uporabniško ime ali geslo ni veljavno.

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Users under domain: %s
sl_SI: Uporabniki v domeni: %s

en: Valid record formats
sl_SI: Format zapisa

en: View members
sl_SI: Oglejte si člane

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: White/Blacklist
sl_SI: Prepustni/zaporni seznam

en: White/Blacklists
sl_SI: Prepustni/zaporni seznam

en: Whitelist has higher priority than blacklist.
sl_SI: Prepustni seznam ima prioriteto nad zapornim seznamom

en: Whitelisted recipients
sl_SI: Prepustni seznami

en: Whitelisted senders
sl_SI: Prepustni seznami

en: Whitelists & Blacklists
sl_SI: Dodaj prepustni seznam

en: Who can send email to this list
sl_SI: Kdo lahko pošilja pošto na ta seznam

en: You are running version %s
sl_SI: Uporabljate različico %s

en: You can NOT create more users under domain %s.
sl_SI: NE morete ustvariti dodatnih uporabnikov v domeni %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail alias(es) under domain %s.
sl_SI: Ustvarite lahko še <strong>%d</strong> novih poštnih vzdevkov v domeni %s.

en: You can create <strong>%d</strong> more mail user(s) under domain %s.
sl_SI: Ustvarite lahko še <strong>%d</strong> novih poštnih uporabnikov v domeni %s.

en: You can't create mail aliases under domain %s.
sl_SI: Ne morete ustvariti poštnih vzdevkov v domeni %s.

en: You can't create more mail aliases under domain %s.
sl_SI: Ne morete ustvariti dodatnih poštnih vzdevkov v domeni %s.

en: Your search returned no hits.
sl_SI: Vaše iskanje je bilo brezplodno.

en: default transport
sl_SI: privzeti transport

en: forward emails to host example.com through port 25. The [] form is required when you specify an IP address instead of a hostname, or disable MX DNS lookup.
sl_SI: posreduj e-pisma gostitelju example.com prek vrat 25. Obrazec [] je obvezen ko določite IP naslov namesto domenskega imena, ali onemogočite MX DNS poizvedbe.
